Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
FatihBey78

Premium Gemilerin Hangisinde Daha Rahat Para Kasılır ?

9 comments in this topic

Recommended Posts

[TUR]
Players
13 posts
1,575 battles

Arkadaslar bildiğiniz gibi düsük seviyelerde mesela tier VIII bir gemi almak icin 11.000.000 kadar parayı gözden cıkarıyoruz tabiki elimizdeki normal gemilerle VII seviye olabilir (genelde 100.000 para kazanıyoruz ama masrafıdır carttır curttur 30.000'e kadar düsüyo kazandıgımız nakit) bende burda sizden Premium gemi tavsiyesi istiyorum hangi seviyede hangi gemiyle az zamanda 1 ay olur 2-3 hafta olur vs. hızlıca hangi gemiyle kazanılır tavsiye verebilirmisiniz?:cap_viking:Şimdiden teşekkürler :):cap_old::cap_popcorn:

[TR]
Players
230 posts
11,848 battles

Premium gemi ile para ve dp kasarsın hızlı bir şekilde peki hangi tarz gemi oynuyorsun oyunda ?

[TUR]
Players
13 posts
1,575 battles

Zırhlı olarak Dunkerque var benim asıl sormak istediğim asıl hangi seviyede daha cok verim alırım? mesela VII bi premium gemi actım ama belkide II seviye bir premium gemiden daha cok verim alıcagım(genelde zırhlı ve kruvazör oynuyorum zırhlı daha agırlıklı)

[EJDER]
Players
269 posts
17,387 battles

Oyuna yeni başlamışsın, 8 tier premium gemi alıp top tier gemilerle cebelleşmek yerine elindeki Fransız Dunkerque ile veya İtalyan Cesar alıp devam etmen daha hayrına olur bence. Tier 5-6-7 başlangıç ve para kasmak için daha mantıklı...

• Cool 2

[L2TW]
Players
125 posts
10,611 battles
On 15.1.2018 at 12:22 AM, FatihBey78 said:

teşekkür ederim T8 alıcaz o zaman :D

Lütfen alma. Kesinlikle T8 oynamaya hazır değilsin. Ne sen zevk alırsın nede Takımına faydalı olursun.

Dunkerque oynamanı öneririm. Hem Credi basarsın hemde yeteneklerini geliştirirsin.

• Cool 1

Players
117 posts
8,508 battles

para için pre gemiden çok / pre hesap daha faydalı olur düşüncesindeyim..

illaki gemi derseniz..8 seviyeye ile 10 larda eşleşebileceğinden..7 seviye tavsiye ederim..

scharnhost iyidir..hızlıdır..6 top önde  20sn de atış..+ yakın döğüşe torpido..ottomanın dediği gibi keyifli gemidir.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.