Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Stratos_HF

Pokec k Ferdovi Mravencovi

10 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Beta Tester
2,720 posts
4,624 battles

Aby se nezas***lo téma soutěže,tak zde  si popovídejte

No pánové pěkně se rozjíždíte . Začínají tam poletovat cifry jak prase

Ponožka s tím Geringem hodně pěkně :Smile_great:

A co mě zatím potěšilo,že koháč nedal 300 litrů,sice o prsa korejské maratonkyně , ale nedal :Smile_teethhappy:

Osobně jsem SuperFerdu tipoval okolo 700K DMG , ale tímdle tempem se možna k milionu dostanete .

Spoiler

na kolik vyjde objednání zlomení ruky ? Že bych vyhlásil hon na kluky z BL4CK-u  ? :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

• Cool 2
  • Funny 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,720 posts
4,624 battles

Ono těch 300K nebude sranda. Já viděl v přímém přenosu na twitchi 305 a nějaký drobný . Z Montanou sesvačil dvě Yamata - pěkně mu vyjížděli zpoza ostrova,po jednom , na bůček a děla otočený na druhou stranu . Citadeli jenom svištěli a ještě se mu krásně dohealovávali . A zbytek na nějakých křižnících a dalších bitevkách .  Když se to tak vezme,tak těch HP pro tolik lidí zase až tolik není , takže i ta klika k tomu patří . 

Vidte pane Kohy :Smile_honoring:

[IDDQD]
Beta Tester
2,720 posts
4,624 battles

Dopsal jsem do pravidel - Možná budou i  nějaké ceny pro druhé místo,tak se nenechte odradit a zveřejněte i svoje výsledky. I když nebudou tak epické jak jsou tady už uvedené

[IDDQD]
Beta Tester
2,720 posts
4,624 battles

Moje chyba,měl jsem to udělat hned,omlouvám se :Smile_hiding:

Došlo k menší změne - Nechal jsem topic soutěže Ferda Mravenec zamknout . Jednoduchý důvod - kvůli vaší frustraci ( co si budeme povídat,co už tam je zveřejněné,by mě nas**lo a ne málo ) a asi bych se nějak extra nesnažil .Ještě chybí nejenom křižníky a bitevky,takže nezoufejte . A i ty výsledky co jsou již vidět se dají pokořit

takže ještě jednou :

Do 10 ůnora 2018 je soutěž Ferda Mravenec zamčena schovávejte si svoje screeny a po 10 únoru dojde k odemčení topicu Ferda Mravenec . A budete je moci zveřejnit

Toto same je i v hlavním vlákně

[IDDQD]
Beta Tester
2,720 posts
4,624 battles

Asi Ferdu zruším .

Pomalu mě totiž začíná nahlodávat červíček - Proč dávat peníze za něco rozbitého. A podle ohlasů na nový patch , se jim to znova povedlo . Tady to  sice odskáčou lidi,kterým jsem mohl udělat trochu radost za jejich výkony. A že Koháč z Ponožkou nasadili laťku hodně vysoko.

Je mi jasné,že k vůli těm mým 15 stovkám, který jsem do toho chtěl vrazit WG nezbankrotuje , jenže ...

Co jsem chtěl v přístavu už mám a než mi skončí premiak , tak na Montanu z Kondíkem vydělám . 

No,uvidíme ještě si to nechám projít hlavou .

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
2,793 posts
16,885 battles

@Tuccydíky za včerejší odpověď při streamu s @Crysantos em, ale tady Stratos dlouhodobě dělá první poslední pro CZ/SK hráče (s naprosto žalostnou podporou od WG mimochodem) a vy tohoto kolíka dokážete patchem vytočit tak, že se snad i naštve což je naprosto nevídané. Že vržu já je normální, od toho tady jsem:cap_cool:, ale na Stratose mi nešahejte!.

[IDDQD]
Beta Tester
2,720 posts
4,624 battles
6 minutes ago, TheComedian1983 said:

Myslíš že Ti odpoví ? Nechci ? být drzej , ale asi jsme hluboko pod prahem vnímání . 

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,720 posts
4,624 battles

Tak jsem to přehodnotil 

Ferdu nechám dojet a nebudu ho rušit . Takže hrajte a dělejte si screeny,budou se Vám hodit

Přiznám se na rovinu,měl jsem s tím celkem velké dilema abych to nezrušil . Ale byli mi přislíbeny nějaké ceny i pro hráče na druhém místě , tak by byla škoda to nevyužít .

[IDDQD]
Beta Tester
2,720 posts
4,624 battles

Sice mi žabák neodepsal na PM , ale snad nezapomene a dneska večer odemkne Ferdu .

Ono to zatím ani není v podstatě třeba. Stačí i zítra . V katastrofickém scénáři mám i možnost , že svoje příspěvky dáte v  sem .

Nepropadejte panice , základ je mít RUČNIK  !!

Ještě to sem párkrát zaspamuju,aby to nezapadlo

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,623 posts
3,224 battles
Před 7 hodinami Stratos_HF řekl/a:

Sice mi žabák neodepsal na PM , ale snad nezapomene a dneska večer odemkne Ferdu .

Ono to zatím ani není v podstatě třeba. Stačí i zítra . V katastrofickém scénáři mám i možnost , že svoje příspěvky dáte v  sem .

Nepropadejte panice , základ je mít RUČNIK  !!

Ještě to sem párkrát zaspamuju,aby to nezapadlo

V klidu, však jsi mě instruoval dnes, v sobotu v šest, tak to v šest bude odemčené. Nech mě taky přes můj víkend trochu vydechnout :fish_glass:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.