Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
dorf2l2

Ban na czat za ... właśnie za co ?

75 comments in this topic

Recommended Posts

Players
20 posts
1,809 battles

Jak w temacie. Dostałem BANa na czat za co - nie wiem. Wcześniej też dostawałem ale nic nie mówiłem bo czasem coś się wypsnęło i powód był.

Ale teraz pohamowałem się - bo jednak utrudnia to życie a bana i tak dostałem.

Więc pytam - za co ?

Players
1,432 posts
13,257 battles
17 minutes ago, dorf2l2 said:

Jak w temacie. Dostałem BANa na czat za co - nie wiem. Wcześniej też dostawałem ale nic nie mówiłem bo czasem coś się wypsnęło i powód był.

Więc pytam - za co ?

dostałeś bana za "prawidłowo" działający system karmy. Dopóki wg nie wywali raportowania przez wrogów coś takiego będzie miało miejsce. Ja najczęściej dostaję skargi za "grę belfastem" chociaż ostatnio karma mi poleciała za bitwę na giulio gdzie praktycznie sam wygrałem przegraną bitwę. Mało tego teraz wg wywaliło info o skargach, które dostałeś bo były już o to płacz tematy.

Ja o swoich skargach wiem po karmie lub.... banie na chata

także tego pewnie rozwaliłeś jakiegoś hansa z jakiegoś landu i w nagrodę dostałeś skarge za chata

• Cool 3

Players
20 posts
1,809 battles

No to żal. Dlatego pomimo tego iż grałem wcześniej całkiem sporo to teraz już coraz mniej mi się chce. Napiszesz komuś ze źle zrobił i masz bana za to.

W WOT to samo sie robi.

[ALKO]
[ALKO]
Players
734 posts
12,918 battles
39 minutes ago, krzysiek_1990 said:

Mało tego teraz wg wywaliło info o skargach, które dostałeś bo były już o to płacz tematy.

Nie wywaliło.

Players
20 posts
1,809 battles

Czyli jak zwykle WG sobie *edited*. *edited* mają teraz do dyspozycji karmę którą mogą cie karać za to że im sie nie podobasz, grasz za dobrze lub źle. Masakra, czy nikt z WG mi nie odpowie ?

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: obraźliwe treści.

• Cool 1
  • Bad 1

[TTTPL]
[TTTPL]
Beta Tester
1,260 posts
11,131 battles

Skoro już kilka razy dostałeś bana za czat to oznacza że następne bany dostaniesz za choćby malutkie przewinienie. Recydywista i tyle. Dobrze wiedzieć że raportowanie natrętnych klikaczy na mini mapie i czatowych pieniaczy obrażających innych graczy działa. 

• Cool 1

Players
1,581 posts
14,178 battles

Wystarczy, że skrytykujesz taktykę innych i masz bana na chat. Gdy znajdzie się kilkoro obrażalskich w drużynie to wystarczy, że tylko źle napiszesz o ich pomyśle na grę ( którym jest zazwyczaj obrona linii J lub obrona w 5 okrętów jednego kwadratu ) czy zwykłą taktyczną poradę typu Cap A FFS na którym to capie nie ma przeciwnika a który będzie nabijał punkty, gdy jakiemuś jełopowi lub dwóm się to nie spodoba i masz bana. Napiszesz coś po polsku i nie dość, że zostaniesz zwyzywany to i jeszcze możesz dostać raporta od sojuszników. Bywa. Skrytykujesz po angielsku wesołą pogaduszkę hansów w ich języku, której nikt nie rozumie też możesz zarobić bana.

Poza tym część graczy nauczyła się, że jest to jedyny raport, który naprawdę karze raportowanego, bo nie oszukujmy się pozostałe poza wpływem na karmę nie mają żadnego znaczenia poza placebo. Więc w sumie mogłeś go dostać za wszystko jeśli jest przyznawany z automatu za kilka raportów innych graczy.

W sumie sam system banów na chat jest absolutnie debilny bo jednocześnie nie można też pisać na chacie dywizjonowym co w przypadku gry z osobami nie używającymi TS-a jest chore.

• Cool 1

[-FWS-]
Players
392 posts
11,994 battles

A dobrą grę dostaniesz raporta od przeciwnika i masz bana. Ile razy się zastanawiałem za co mnie zbanowali. 

[TTTPL]
[TTTPL]
Beta Tester
1,260 posts
11,131 battles
1 hour ago, Marblehead_1 said:

...czy zwykłą taktyczną poradę typu Cap A FFS.. 

A wystarczy odpuścić ten skrót lub dodać PLS i minusa nie dostaniesz 

[TF16]
Moderator
4,129 posts
10,150 battles
8 hours ago, dorf2l2 said:

Więc pytam - za co ?

Masz odpowiedź we własnym wpisie. KIEDYŚ miałeś już kary typu BAN na czat. Ponieważ były wielokrotne system zaznaczył Cię jako recydywistę i wystarczy teraz tylko kilka zgłoszeń i masz bana.
Ja NIGDY nie dostałem bana na chat. Za to wiem jak łatwo niektórzy oceniają grę innych i wypisują dość irytujące uwagi pod adresem innych graczy. Wczoraj miałem bitwę, gdzie w dwa krążki broniliśmy się przed 2 BBczkami. I na sam koniec nasz krążek zaczął wyzywać wrogi pancernik od idiotów tchórzy i debilów, tylko dlatego, że mu wypłynął z zasięgu dział i nie mógł sobie do niego postrzelać. Sam mu wlepiłem minusa za zachowanie na czacie. I wrzucam każdemu, kto klnie i wyzywa innych. Niezależnie czy ma rację czy nie.
Inną sprawą jest wrzucanie minusów za zatopienie. To mam nagminnie. Wystarczy, że efektownie zatopię wroga i już jestem pewien, że karma mi poleci na łeb i szyję.

System nie jest doskonały, ale innego nie mamy i pozostaje chyba tylko próba przejścia na system motywujący, a nie karzący. Niektóre firmy już tak zrobiły i nie ma jak kogoś zminusować, a tylko pochwalić. Ci co są chwaleni zwykle otrzymują jakieś małe nagrody. Ludzie uwielbiają karać, a nagradzać nie ma komu, mimo tego, że system nagród jest bardziej motywujący.

Players
1,581 posts
14,178 battles
21 minutes ago, Treevill said:

PLS jest najczęściej bo mimo wszystko uważam, że lepiej jest tłumaczyć a często daje to bardzo pozytywne rezultaty i przy kulturalnym uzgodnieniu taktyki często można osiągnąć bardzo ładne rezultaty w teamplayu. FFS trafia do sytuacji typu 2 okręty opływają mapę a wystarczyło by przepłynięcie 2 km aby zająć wolnego capa,. W tym samym czasie cały push przeciwnika poszedł na przykładowo capy B i C na Nowym Świcie gdzie trwa zażarta bitwa.

Players
1,745 posts
11,972 battles
4 minutes ago, Dark_Havoc said:

I wrzucam każdemu, kto klnie i wyzywa innych. Niezależnie czy ma rację czy nie.
Inną sprawą jest wrzucanie minusów za zatopienie. To mam nagminnie. Wystarczy, że efektownie zatopię wroga i już jestem pewien, że karma mi poleci na łeb i szyję.

Czyli mówisz ze raportujesz ludzi za mówienie prawdy, ale sam dostajesz skargi za niewinność. 

PS.  Nie dostaniecie bana na czat jeśli w danej bitwie niczego nie napiszecie. System weryfikuje czy naprawdę mogliście napisać coś złego. 

• Cool 1
  • Bad 2

[TF16]
Moderator
4,129 posts
10,150 battles
Just now, mzteuszz456 said:

Czyli mówisz ze raportujesz ludzi za mówienie prawdy, ale sam dostajesz skargi za niewinność. 

PS.  Nie dostaniecie bana na czat jeśli w danej bitwie niczego nie napiszecie. System weryfikuje czy naprawdę mogliście napisać coś złego. 

Mam pytanie, jak Twoja mama lub tata się pomylili to wyzywałeś ich od najgorszych, twierdziłeś że są córkami i synami z nieprawego łoża itp? Tylko dlatego, że zrobili coś nie tak?

Czy dostaję skargi za niewinność? Pewnie tak, czy dostaje skargi za coś co robię źle. Pewnie tak.

Czy się mylę. Na pewno.

Czy potrafię komuś zwrócić uwagę nie wyzywają go. OCZYWIŚCIE. BO TAK MNIE WYCHOWALI rodzice.

Nie problemem jest wyzwać kogoś, kto WEDŁUG nas robi coś źle. Problem jest zrobić to tak, by go nie obrazić i nie zwyzywać. Na to niestety stać wyłącznie inteligentnych i kulturalnych ludzi.

Zawsze można zniżyć się do poziomu najgorszych graczy - zwyzywać innych, a potem się zastanawiać czemu to, ach czemu, dostałem bana. Za niewinność. Za prawdę.

• Cool 2

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,737 posts
5 minutes ago, mzteuszz456 said:

Jesteś idealnym przykładem osoby która na siłę próbuje być "poprawna".

Jesteś idealnym przykładem osoby, która jest hipokrytą. Święcie oburzona, bo zostaje ukarana za kilka słów prawdy słabszym graczom, a jednocześnie nigdy w życiu by się nie odważyła powiedzieć tych samych słów prawdy do rodziców, teściów, szefa w pracy, wykładowców na uczelni czy też pięciu typów na ulicy zaczepiających kobietę.

A ban jako recydywa jest zasłużony. Po prostu nie pisz nic na czacie i po problemie. Mogą sobie raportować do woli, system nie zadziała jeśli się nic nie napisze. 

• Cool 2

Players
1,745 posts
11,972 battles

Tylko fajnie że ja nigdy bana na czata nie otrzymałem, a z sytuacja raportowania za "dobrą" grę raczej też nie. Wiec nie ja mam tutaj problem.

[TF16]
Moderator
4,129 posts
10,150 battles
8 minutes ago, mzteuszz456 said:

Jesteś idealnym przykładem osoby która na siłę próbuje być "poprawna".

Nie na siłę. Uważam po prostu, że każdy człowiek jest człowiekiem. I w dodatku, że ja też jestem człowiekiem - wniosek - jesteśmy sobie równi. Ja popełniam błędy to i każdy może. I zawsze, niestety z odrobiną, wysiłku, można zwrócić komuś uwagę nie obrażając go.
Na całe szczęście - tacy ludzie jak ja są na wymarciu.

Zastąpią mnie ludzie, którzy na ulicy będą krzyczeć do innych "ty, taki czy owaki, najgorszy synu brudnej lamy - wypadł Ci portfel - jesteś "tu wstaw sobie dowolny epitet".

Zamiast grzecznie i uprzejmie stwierdzić: "wypadł Panu portfel". Przecież popełnił błąd i trzeba ten błąd nazwać. To jest mówienie prawdy. I oczywiście, byłaby to "poprawność" na siłę.

Players
171 posts

A to ciekawa sytuacja. @dorf2l2  Nie wiem czy się orientujesz, lecz jeśli nie to jakiś czas temu na forum pojawił się wątek piętnujący Twoje zachowanie podczas gry. Może to właśnie ono wpływa na Twoje konflikty na czacie?

• Cool 8

[LUZ]
Players
2,560 posts
4,062 battles

No to się wyjaśniła zagadka.:cap_haloween: Ja też często raportuje CV, które ewidentnie sabotuje swój team.

\cv.thumb.PNG.0b0b67dc1ee6d29780b1778dbad1b0db.PNG

:cap_cool:

• Cool 4
  • Funny 2

[TTTPL]
[TTTPL]
Beta Tester
1,260 posts
11,131 battles

Ha ha ha trafiony i zatopiony. Recydywista a przybiega na forum z płaczem bo dostał bana za niewinność 

• Cool 2

[QTANG]
Weekend Tester
287 posts
10,292 battles

A wracając do bana...pewnie było tak:

Wziąłeś lotnisko,  nic nie robiłeś w bitwie i zaczęli po Tobie jechać i wyzywać "noob CV" itp. Ty robiąc wszystko co umiesz myślałeś, że robisz dobrą robotę dla teamu bo przecież się starasz i w ogóle,  zacząłeś się irytować i odpisywać na obelgi opłacając się tym samym. Rezultat wszyscy widzą.  Tylko po co płacz temat na forum? 

P.S.

A konto albo kupione albo nagle i niespodziewanie odnotowałeś mocny regres umiejętności.

• Cool 1

Players
20 posts
1,809 battles
9 hours ago, Treevill said:

Jeszcze laskę zrobić i może nawet dostaniesz plusa !!

Players
20 posts
1,809 battles
6 hours ago, eeLCee said:

A wracając do bana...pewnie było tak:

Wziąłeś lotnisko,  nic nie robiłeś w bitwie i zaczęli po Tobie jechać i wyzywać "noob CV" itp. Ty robiąc wszystko co umiesz myślałeś, że robisz dobrą robotę dla teamu bo przecież się starasz i w ogóle,  zacząłeś się irytować i odpisywać na obelgi opłacając się tym samym. Rezultat wszyscy widzą.  Tylko po co płacz temat na forum? 

P.S.

A konto albo kupione albo nagle i niespodziewanie odnotowałeś mocny regres umiejętności.

Nie płaczę na forum tylko stareałem się wyjaśnić o co biega z tymi banami. Teraz już rozumiem - jak masz dywizjon możesz skutecznie komuś poblokować grę, ostatnio właśnie tak było - coś napisałem odnośnie planów na nabliższe minuty w bitwie na co koleś skomentował że moja matka to dziwka itp, wiec go odesłałem do portu (chociaż w mojej drużynie był), a że był częścią dywizjonu klanowego (nawet rekruterem był w tym klanie !) to za chwile dostałem potężną porcję bluzgów jeszcze gorszych - ale już nie odpisałem bo ban.

P.S.

właściwie to trolluję ostatnio bo mnie irytuje gra " kolegów" z drużyny. Na przykład DD chowa sie za moim CV ..... wtedy torpeduję się sam. Bo szkoda mi czasu na grę z taką drużyną.

Z tego powodu regres.

I próbuję zrobić ostatnią misję na duke of york, wiec szaleńcze szarże krążownikiem są częste aktualnie. A rankingach zawsze pływam na złotym sprzęcie a okręt obwieszony sygnałami jakby właśnie suszyło się pranie, ale jak widzę bismarcka który cała bitwę rankingową snajpi, kończy na full HP i ma zadane 30k DMG .... to ręce opadają. W następnej bitwie jak zobaczyłem że drużyna nie ma planu - a na pytaniu o takowy zaczyna bluzgać, po czym dostaję bana na czat - wtedy poprowadziłem swojego amagi w kąt z dala od zamętu bitwy. Fatalna gra nie jest zabroniona, a czasem nawet wskazana.

A  jak nie wierzycie wasza sprawa, donoście do administracji czy raportujcie, wzywajcie duchy przodków czy nawet samego jarka czy rzeplińskiego, przywołujcie demony, wygrażajcie niebu. Przestaje mi zależeć.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.