Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
tanktankkimo

Şu görevleri ayarlayamadınız gitti!!

3 comments in this topic

Recommended Posts

Players
213 posts
3,393 battles

Bakın benim WGdeki güzel arkadaşlarım,

Bu oyun 2 yıllık ama tanktan falan daha fazla deneyeminiz var. Şu görevleri bi adam gibi ayarlayın artık. Son 5 günde aıyorsunuz "torpido ile 90k hasar verin" görevini her maç -ben de dahil- aptal saptal hareketler yapan muhrip doluyor etraf. Görevle işi olmayanlara yazık değil mi? Normal oyunun oynanışını bu kadar bozacak şekilde (zor ya da kısa süreli) görevler vermeyin artık. Şu duke of york da sizin olsun, 6. seviye gemilerinizde sizin olsun. 5. görevde 2 yıldız eksiğim kalmışken bırakıyorum sizin yüzünüzden. Daha o iki yıldızı almak için bi ton garip oyun çekeceğim ve hatta kendim de muhrip gibi değil de tek bir göreve odaklanmı muhrip gibi oynayacağım. Sonra ne olacak, yeni yıl görevleri diye yine millet para verip York alsında biz de onlara ek hediye verelim diye uydurulmuş görevlere kasmaya çalışacağım.

Son 5 günde binlerce oyuncuya aynı görevi açtığınız için ne görevden zev alınıyor ne normal oyundan!!!

• Cool 1
  • Bad 1

[SFT]
Players
521 posts
12,501 battles

Adamlar 23 yılbaşı kutusu, 4 tane özel kamuflajlı gemi veriyor, yine kötüler yine kötüler. Vay anasını be

• Funny 1
  • Bad 1

Players
213 posts
3,393 battles
3 hours ago, OttomanSIap said:

Adamlar 23 yılbaşı kutusu, 4 tane özel kamuflajlı gemi veriyor, yine kötüler yine kötüler. Vay anasını be

Ben verdiklerine bir şey demiyorum arkadaşım. Sorun bu görevlerin 5'şer gün ile açılmasında. En başından tüm görevleri açsalar, tamamlayan bir üst göreve geçip devam etse en azından belli bir görevi yapan sayısı azalır. Şimdi bir maça giriyorum 5'e 5 toplamda 10 tane muhrip var. Chatten "90k görevi mi" diyorum en az 3'ü evet diyor. 10 tane muhribin olduğu maçta hiç bir muhrip zırhlılara ya da kruvazörlere yanaşamıyor zaten çünkü ilk hatta rakip muhriple karşılaşıyor. Böyle bir durumda rakip muhripler ölsün de ben öyle ilerleyeyim diye oyun başında muhripler cap veya spot yapmak yerine arkada bekliyorlar. Haklılar da, ben iki defa tamaladım 90k görevini ve ikisinde de bizim takım hızla düşmüştü ve bizim alana abanan rakipleri torpidoladım. Baştan gideyim cap yapayım desem ben ilk ölenlerden olacaktım zaten.

Şimdi görevi tamamladım. 45k XP kasmam gerekiyor. Gün için de benim yaptığımı şimdi diğer muhripler yapıyor. Spot lazım diye yazıyorum. Adam benim zırhlının arkasından geliyor:) E ne oldu benim oyunum? Sabah aynısını ben de yapmıştım ne oldu benim takımdakilerin oyunu? Aynısını rakip muhripler de yapmıştı, ne oldu rakip oyuncuların oyunu?

Görevi yapmaya çalışana da, diğer oyunculara da eziyet. Böyle kısa süreli olarak gelmese, ya da bir kaç maçta tamamlanabilecek düzeyde bir göre olsa, herkesin böyle oyun dinamiklerini bozacak kadar bir araya gelmesi engellenmiş olurdu. Dediğim şey budur.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.