Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Kampanie Noworoczne - update

15 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
1,658 posts
3,273 battles

Kapitanowie,

Z powodu problemów z niektórymi zadaniami w kampaniach noworocznych przedłużamy je o 2 dni.

Przepraszamy za niedogodności.

• Cool 7

[HOB]
Moderator
1,307 posts
5,802 battles

Coś szybko podjęta decyzja, jakbyście wcześniej wiedzieli o tym, że coś się spieprzy, tylko jeszcze nie wiedzieliście co.

Ale tutaj wyjątkowo decyzja poprawna.

• Cool 1

WG Staff
1,658 posts
3,273 battles
19 minutes ago, Silentraz said:

Coś szybko podjęta decyzja, jakbyście wcześniej wiedzieli o tym, że coś się spieprzy, tylko jeszcze nie wiedzieliście co.

Ale tutaj wyjątkowo decyzja poprawna.

conspiracykeanu-maxw-273.jpg

Players
1,432 posts
13,257 battles
2 hours ago, WG_Lumberjack said:

Kapitanowie,

Z powodu problemów z niektórymi zadaniami w kampaniach noworocznych przedłużamy je o 2 dni.

teraz mi to mówisz??? :Smile-angry:

shot-18.01.09_18.55.52-0695.jpg

shot-18.01.09_18.58.08-0504.jpg

[KURLA]
Players
150 posts
3,918 battles

Ja miałem bez problemów - zgłoś to do supportu.

17 hours ago, WG_Lumberjack said:

Kapitanowie,

Ogólnie tak jak @krzysiek_1990 zrobiłem wczoraj wszystkie gwiazdki, na dzisiaj sobie zostawiłem tylko PD z zadania głównego. Nikt z mojego klanu nie miał problemu z zadaniami- owszem są bardziej wymagające, ale spokojnie do wykonania. Czyżby gracze "słabsi" wystosowali apel, że zadania za trudne? W takim razie trzeba grać rankingi, skoro będą robili kampanię :D :cap_win:

WG Staff
1,658 posts
3,273 battles
6 minutes ago, KRN_PL said:

Czyżby gracze "słabsi" wystosowali apel, że zadania za trudne? W takim razie trzeba grać rankingi, skoro będą robili kampanię :D :cap_win:

Absolutnie nie. To była wina tylko naszego babola w niektórych taskach. 

[KURLA]
Players
150 posts
3,918 battles

Jedyny babol jaki znalazłem to w ilości gwiazdek w zadaniach - w grze 2, a na waszej stronce wows wiki były 3. Tak to nic nie znalazłem, a całość wiadomości o kampaniach była bardzo przejrzyście napisana :) 

No ale ogólnie fajnie, bo będzie można robić rankingi na spokojnie i zdobywać okręty t6 z rajdu noworocznego z miejscami w porcie :cap_viking:

[PUNKS]
Players
153 posts
5,954 battles

data w grze  nadal się nie zmieniła 18 .01  tak jak było na początku  wprowadzenia Kampanii .  Aktualizacja pewnie jeszcze nie zadziałała .

Players
38 posts
4,014 battles

Co z tego, gdy w ostatnich zadaniach jest zadać obrażenie torpedami wystrzelonymi z okrętu, lub trafić torpedami wystrzelonymi z okrętu. Dla mnie to praktycznie nie wykonalne nie potrafię grać okrętami torpedowymi, więc szansa na wykonanie tych misji jest bardzo mała. Pozostałe misje zdobyć 75000 expa lub zatopić 10 pancerników też słabo widzę , WG!!! niektórzy gracze pracują więc nie mają czasu na całodniowe przesiadywanie przy grze!!!!.

Beta Tester
1,919 posts
7,353 battles
Just now, Marcosan76 said:

Co z tego, gdy w ostatnich zadaniach jest zadać obrażenie torpedami wystrzelonymi z okrętu, lub trafić torpedami wystrzelonymi z okrętu. Dla mnie to praktycznie nie wykonalne nie potrafię grać okrętami torpedowymi, więc szansa na wykonanie tych misji jest bardzo mała. Pozostałe misje zdobyć 75000 expa lub zatopić 10 pancerników też słabo widzę , WG!!! niektórzy gracze pracują więc nie mają czasu na całodniowe przesiadywanie przy grze!!!!.

Więc nie robią wszystkich misji.

A jak pracują to mają piniondze żeby sobie kupić djuka i robić nim dodatkowe misje. 

• Bad 1

Players
182 posts
4,171 battles
11 hours ago, verlay said:

Więc nie robią wszystkich misji.

A jak pracują to mają piniondze żeby sobie kupić djuka i robić nim dodatkowe misje. 

Albo nawet jak pracują i mają pieniądze, to nie chcą ich akurat wydawać na ten okręt i po prostu cisną w wolnym czasie. No niestety, WG prowadzi biznes - chcesz coś zdobyć, płacisz albo czasem albo pieniędzmi. Ja też nie umiem ani nie lubię grać niszczycielami - cały piąty etap zrobiłem na Lionie i Missouri w dwa wieczory. Może z 8-9h grania, wcale nie jakoś super skillowego. Da się? Da się, tylko trzeba chcieć.

[HEROZ]
Players
723 posts
6,382 battles
13 hours ago, Marcosan76 said:

Nie przesadzaj... W moim przypadku zrobienie 7 gwiazdek (wiem ze trzeba sześć, nie zgrało mi się, zajęło 6 godzin). Ostatniej misji nie wykonałem wcale. też na początku byłem sceptyczny ale poszło jak z płatka. 2xpierwsza, 1xdruga, 2xtrzecia. Siedem gwiazdek. Dzisiaj finalne i spokoj.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.