Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
MustangSally_

Ping Sayacı

4 comments in this topic

Recommended Posts

Players
31 posts
5,168 battles

Oyundaki Ping/FPS göstergesine benzer bir gösterge de limana koyulsa oyundan önce görsek kaç pingde olduğumuzu oyuna girince eyvah ne yapacağım ben şimdi demesek malum yıl olmuş 2018 hala AKN...

Not: Türk Telekomda falan çalışan varsa bi yardımcı olabilir mi ya güya akn geçtikten sonra 8 mbps ye düşecek diyolar hız 2 görünce seviniyoruz yani bu nedir müşteri hizmetlerini de arıyoruz mantıklı bir şey söyleyen yok.

asga.png.530fc0008f2b3904e742e83aa0f50d9a.png

• Cool 1

Players
213 posts
3,396 battles

Merhaba,

normal şartlarda upload downloaddan fazla olmaz. Siz bu testi çalıştırırken veri transferi yapan bir arka plan program vs. olabilir. Görev yöneticisinden network trafiğinizi bir kontrol edin bence. Ping 1000ms de hiç normal değil. Müşteri hizmetlerini aramanızı öneririm. 

Players
31 posts
5,168 battles

işte bende aynı sorundan bahsediyorum normal değil yani o yüzden attım hani bu o anlık denk gelme falan değil arka arkaya 3-4 testten sonuncusu bu. arkada başka bi program yok telefonumu bile mobilde tutuyorum ping yapmasın diye

Players
213 posts
3,396 battles
On 1/13/2018 at 4:52 AM, MustangSally_ said:

işte bende aynı sorundan bahsediyorum normal değil yani o yüzden attım hani bu o anlık denk gelme falan değil arka arkaya 3-4 testten sonuncusu bu. arkada başka bi program yok telefonumu bile mobilde tutuyorum ping yapmasın diye

O zaman müşteri hizmetlerini arayın bence. Bu tablo normal bir tablo değil.

Dip not: Bir de arka planda sömüren bir şey olmadığından emin olmak için bilgisayarı kapatıp bu testi telefon üzerinden yapmayı deneyin. Bir ara benim de internet kotam dolmuştu. Sonradan farkettim ki arka planda windows güncelleme hizmeti sürekli güncelleme indirip kurmaya çalışıyormuş. Kuramayınca da baştan indiriyormuş. Bunun gibi normalde farketmeyeceğiniz bir hizmet interneti sömürüyor olabilir.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.