Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Mad_Jack_The_Pirate

Duke of York

5 comments in this topic

Recommended Posts

Players
50 posts
5,100 battles

Bu gemiyi alma fırsatını kaçırdım mı ? yılbaşı ve kuzey burnu görevlerinin bitmeesine 10 gün falan var ve hepsininin son görevi duke of york zırhlısıyla bitirin ?  beleşe alma görevi var mıydı ? ben mi kaçırdım ? yoksa parayı basmadan görevleri bitiremiyecek miyiz ?

Alpha Tester, Alpha Tester, Alpha Tester
823 posts
1,920 battles

Duke of York'u bedava almak için Kuzey Burnu Çatışması görevlerini bitirmek gerekli. Kuzey burnu görevlerinin sonucusu 1-2 gün içinde açılacak, genelde açıldığı gün içerisinde son görevine kadar tamamlanabilir şekildeydi önceki aşamaları. Duke of York'u 1-2 gün içinde aldığımızı var sayarsak (ki bu benim gibi oyunu aktif oynamayan birisinin hesabıyla) gemiyi gerekli gören Yılbaşı Baskını'nı bitirmek için 1 hafta kadar daha vakit kalmış oluyor, bunlar da aşama başı 2 görevdi baktığım kadarıyla... Zaman yetecektir bence.

Players
213 posts
4,042 battles
13 hours ago, seyyah said:

Duke of York'u bedava almak için Kuzey Burnu Çatışması görevlerini bitirmek gerekli. Kuzey burnu görevlerinin sonucusu 1-2 gün içinde açılacak, genelde açıldığı gün içerisinde son görevine kadar tamamlanabilir şekildeydi önceki aşamaları. Duke of York'u 1-2 gün içinde aldığımızı var sayarsak (ki bu benim gibi oyunu aktif oynamayan birisinin hesabıyla) gemiyi gerekli gören Yılbaşı Baskını'nı bitirmek için 1 hafta kadar daha vakit kalmış oluyor, bunlar da aşama başı 2 görevdi baktığım kadarıyla... Zaman yetecektir bence.

Bana son görev pek 1-2 gün içinde bitebilirmiş gibi gelmedi. 2 yıldızlardan birisi 75k XP deneyim kasın, diğeri torpido ile bir maçta 90k hasar verin. 

Hani torpido ile 60-70k dese gidip bir zırhlıya intihar saldırısı yaparım ama 90k için hakkeden işin çok rast gittiği maç lazım. Olmaz demiyorum tabii ama günde 1-2 satini ayırıp 4-8 maç yapan kişiye göre değil.

Diğer 75k görevi ise insan işi değil zaten:) Ama ben bunu 3 kere tamamlayarak ilerlemeyi düşünüyorum. Artık pre hesap, kamuflaj, flama ne varsa takıp 2 günde bir kere 75k'yı tamamlarsam, yılbaşı baskını için 3 gün sürem kalır. 3 günde de o tüm görevler bitmez maalesef. Eğer denk gelirde 90k hasar görevinden bir 2 yıldı alabilirsem belki o zaman vakit kalır.

Ama şu noktada kuzey burnuna başlanır mı bilmiyorum. Final görevlerinde bile hep 30k - 35k- 40k XP kas var. 10 gün kalmışken biraz zor. Ama günde 4-5 saat ayrılabilecekse belki olur, oyunucuya bağlı tabii ki:)

• Cool 1

Players
50 posts
5,100 battles

Ben yeni başladım sırf premium gemi için diğer görev zaten schnarhost skini veriyorda schnarhost yok bende :D yalnız işin kötü bitr yanı daha ingilizi bırak normal kruvazorum bile yok tek yıldız veren görevleri zırhlıyla yapıp ilerlemeye çalışıyorum bakalım alabilecek miyim :P (birde nelson gemisi xpyle alınır olmuş bug yoksa ?)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.