Jump to content

1 comment in this topic

Recommended Posts

[R_R]
[R_R]
Community Contributor
197 posts
7,239 battles

Rychlá Rota Kredit:
Československý otevřený klan ti představuje věrnostní bonusový program, kterého se mohou zúčastnit všichni hráči WOWS Československé komunity.
V tomto topiku se denně budou objevovat soutěže, úkoly, po jejichž splnění ti přičteme 100 dublonů na účet v RRK. Každý den budou tři vítězové a to ti, kteří splní úkol nejrychleji, výsledky budou zveřejněné každý den po konci soutěže.
Dále, bude každý týden vyhlášen úkol či soutěž za 500 goldů. Zde bude tento kredit připsán pouze tomu nejrychlejšímu hráči.
A poslední, každý měsíc bude minimálně jedna soutěž, která bude mít odměnu minimálně 2 500 dublonů, ale i více. Našetřené dublony obdržíte vždy po nastřádání minimálně 1 000 dublonů. Budou vám poukázány na herní účet formou dárku.
 

Jak to bude fungovat:

Základní pravidla pro denní úkol: Každý den bude zveřejněn úkol, který musíš splnit. Vždy půjde o screen výsledků z bitvy, kde bude jasně vidět splnění zadání, musí být vždy z náhodné bitvy, pokud nebude uvedeno jinak. První tři, kteří pošlou řešení, či obrázek, záleží na povaze úkolu, budou odměněni do svého konta 100 dublonů.  Úkol se musí splnit den zadání a odpovědi je možné zasílat až 20 minut po půlnoci. Tzn, jde o bitvy, které začínají těsně před půlnocí.

Základní pravidla pro týdenní úkol: Některý den v týdnu pak bude vyhlášen týdenní úkol . Vždy půjde o složitější úkol jeho opět až do půlnoci od zadání. Komu se podaří úkol splnit jako prvnímu a jeho odpověď bude zde na fóru v tomto topiku jako první dostane do kreditu 500 dublonů

Základní pravidla pro měsíční úkol: Každý měsíc zároveň pojede jeden úkol, o větší odměnu. Tento úkol vždy bude zaměřen na co nejpřesnější plnění. Například. nastřílejte s BB tier 8, 178 000 Dmg. Kdo se nejvíce přiblíží, nebo snad nastřílí přesně je vítězem.  Pozor, vždy můžete zaslat jen jeden screen z daného měsíce, tedy dávejte sem až to, kde si budete jistí, že lepší to nebude. Měsíční úkol jde vyhrát jen jedenkráte za 6 měsíců.

 

Příspěvky se vždy budou po konci kol mazat. To znamená, denní denně, týdenní týdenně , měsíční měsíčně. Začínáme v pondělí 11.12.2017. Bude vyhlášeno první denní kolo a měsíční kolo. Vaše příspěvky prosím vždy označte jakého kola se týkají. Může se stát, že nebudeme zvládat odmazávat staré výsledky a zadání, tak aby se to nepletlo:)

 

Ps: Pravidla se mohou měnit a doplňovat dle aktuální potřeby

 

Hodně štěstí 

 

Rambaldi

Share this post


Link to post
Share on other sites

For security reasons, please do not provide your personal data or the personal data of a third party here because we might be unable to protect such data in accordance with the Wargaming Privacy Policy.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×