Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Mad_Jack_The_Pirate

Bismarck Koleksiyonu

8 comments in this topic

Recommended Posts

Alpha Tester, Alpha Tester, Alpha Tester
823 posts
1,920 battles

Yılbaşı ile gelen iki görev zinciri (Duke of York'u almak için gereken ve kullanmak gereken ikili) bulunduğu için bu Bismarck koleksiyonunun geri dönüşüne sadece bir giriş niteliğinde yapılmış olabilir. İlerleyen zamanlarda nereye gideceğini göreceğiz diye düşünüyorum.

Alpha Tester, Alpha Tester, Alpha Tester
823 posts
1,920 battles

Detayları gün içinde okudum, etkinlik süresince her gün bir tane kutu kazanılabilecek şekilde görev veriyorlarmış. Bu da evet, koleksiyonu sıfırdan tamamlama gibi bir duruma izin vermiyor, tamamen eksik--gedik doldurmak amacıyla yapılmış. Sıfırdan başlayacaksanız kutuları satın almanız gerekecektir...

Players
50 posts
5,628 battles
2 saat önce, seyyah dedi:

cıyla yapılmış. Sıfırdan başlayacaksanız kutuları satın almanız gerekecektir...

evet aynen öyle neyse yapacağım belki birdaha çıkarsa event tamamlarız ama bugün 1 kutudan aynı sembol çıktı :(

Players
213 posts
4,249 battles

350TLye 50 tane Bismark kutusu satıyorlar??? Alt tarafı 2 tane kalıcı kamuflaj vermiyor mu bu? Kim neden 50 tane kutu alsın ki?

Players
53 posts
9,069 battles
08.01.2018 saat 13:32'de, tanktankkimo dedi:

350TLye 50 tane Bismark kutusu satıyorlar??? Alt tarafı 2 tane kalıcı kamuflaj vermiyor mu bu? Kim neden 50 tane kutu alsın ki?

50 kutudan da farklı sembol çıkacağı kesin değil.. Yinelenen çıkıp paranla rezil olabilirsin de

Players
50 posts
5,628 battles

bende baktım o kutulara  skin sattığım cs go tarzı diğer oyunlardan steame gelen parayla belki alırım diyordumda 300 tl ye manyak değilim tabi :D heralde fark dolar tl kurundan kaynaklanıyor ? birde steamde satışı yok kutu skin premmiumların falan (mağaza sayfasında bulamadım yani) sadece oyun var

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.