Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Kwiatek__

Kolekcja Przylądek Połnocny

6 comments in this topic

Recommended Posts

Players
35 posts
2,887 battles

Pytanie do tych co kupili juz Yorka ze sklepu, zawsze w kazdym etapie jest misja tylko dla Duka i nagrada jest kontener- czy z niego wypada tez cos do kolekcji bo dostalem tyle *edited* duplikatow ze nawet po przetopieniu na brakujace zabraknie jednej sztuki a wiec kolekcji ni chuchu nie skompletuje.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

[TTTPL]
[TTTPL]
Beta Tester
1,260 posts
11,131 battles

Jak zdobędziesz okręt Doy to będziesz mógł zrobić dodatkowe misje w każdym etapie i brakujące elementy skompletujesz 

[E--C]
Players
518 posts
4,978 battles

Kontenery są zwykłe, dopiero te z Najazdu Noworocznego dają elementy kolekcji (mała rada, nie wymieniaj elementów, za każdy etap najazdu są 4 kontenery, spokojnie uzbierasz kolekcję)

Pozdrawiam :Smile_honoring:

Players
142 posts
7,620 battles

Pytanko. Czy za 5 etap misji tez  bedzie kontener? Bo w ostatnim zadaniu jest tylko Duke + kapitan. Jesli nie bedzie to z duplikatami zabraknie mi jeden emblemat do kolekcji.

Players
35 posts
2,887 battles
41 minutes ago, Treevill said:

Jak zdobędziesz okręt Doy to będziesz mógł zrobić dodatkowe misje w każdym etapie i brakujące elementy skompletujesz 

i oto wlasnie mi chodzi . THX

4 minutes ago, Pagan_Dragon said:

Pytanko. Czy za 5 etap misji tez  bedzie kontener? Bo w ostatnim zadaniu jest tylko Duke + kapitan. Jesli nie bedzie to z duplikatami zabraknie mi jeden emblemat do kolekcji.

niestety tam niema kontenera.

37 minutes ago, MexicosBocianos said:

Kontenery są zwykłe, dopiero te z Najazdu Noworocznego dają elementy kolekcji (mała rada, nie wymieniaj elementów, za każdy etap najazdu są 4 kontenery, spokojnie uzbierasz kolekcję)

no to juz niewiem Treevill napisal co innego.

[E--C]
Players
518 posts
4,978 battles
3 godziny temu, Qwiatek napisał:

no to juz niewiem Treevill napisal co innego.

Sprawdzę jeszcze raz w  domu jak skończę pracę, ale generalnie to chodziło mi o te kontenery z tej drugiej kampanii(generalnie posiadanie DoY niemal gwarantuje uzbieranie kolekcji)

Edit. Kontenery za wykonanie zadań na DoY też zawierają elementy kolekcji.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.