Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
BlackTurk

Baydı artık

7 comments in this topic

Recommended Posts

[TR-NV]
Players
3 posts
5,091 battles

Artık bu Türk düşmanlığı İslam düşmanlığı yeter oyunu oynayamaz olduk Tankda böyleydi burda böyle Türk olduğunu gören başlıyo saymaya bu şikayet sistemi ne işe yarar bu oyunculara kimse ses çıkartmayacakmı....

shot-17.12.31_22.09.17-0214.jpg

shot-17.12.31_22.09.47-0909.jpg

shot-18.01.05_03.23.07-0837.jpg

• Cool 2
  • Boring 1

Players
634 posts
23,627 battles

Sanırım nickinde Türk yazdığından sık sık böyle lavuklarla muhatap olmak durumunda kalıyorsun çok sinir bozucu olduğu kesin

Ama biz kalksak oyunda  2. dünya savaşında avrupayı yerle bir eden adamı  övsek oyun hesabımızı bile banlarlar ama onlara Allaha kitaba Peygamberimize ve Türklüğümüze hakaret etmek serbest  hangi birini şikayet edicen yabancılarda Türk düşmanlığı modası var Allah hepimize sabır versin 

Players
53 posts
9,069 battles

Yalnız ben mesajlarda Türk ile ilgili birşey görmedim.. Genel de islam ve allah ile ilgili şeylerden bahsedilmiş..Dini kötü gösterenlerin suçu bu türklerin değil..
Sen bunları görmezden geliceksin. Ha gelemiyorsan benim gibi eski klanım TURKS'ü devredip yenisini açtım gibi başka isme geçersin, çünkü yapıcak birşey yok malesef.. Şuan kimseyle muhattap olmuyor gereksiz yere de report yemiyorum.. 

Players
50 posts
5,628 battles

şöyle ki o mallar direk türklere saymaz böyle müslümanlara sayma taktiklerinin amacı bizi araplarla aynı kefeye koyabilmektir yoksa bizim onlardan iyi olduğumuz tarihte belli sende ona atillayı hatırla barbar saxon de mesajı alır :)

• Cool 1

Alpha Tester, Alpha Tester, Alpha Tester
823 posts
1,920 battles

Gerilip, karşılık verip ellerine daha fazla laf edecek malzeme verene kadar; çocuksu tavırlarına acıyıp, gülüp geçmek sinir sağlınız açısından daha iyi olacaktır...

İnternette onlarca, belki de üç basamaklı sayıları bile geçmiş olabilir, oyun oynadım, çeşitli uluslararası forumlarda ya da benzer gruplarda da bulundum. Türklere ya da İslam'a bu şekilde aksi tavır sergileyenler kadar iyi niyetle yaklaşanlara, hatta bilip bilmeden konuşmak yerine bu konuları tanımak için soru soran ve bir şeyler öğrenmeye çalışan insanlara da rastladım. Tabii konuyla hiç muhatap olmayan insanlar en büyük çoğunlukta ama arada nadiren böyle "çıkıntı"lık yapanlar da vardı. 
Bu tip belirli bir ırk, din, ideoloji ya benzeri konuda saldırı içerdiğini düşündüğünüz mesajları doğrudan desteğe de şikayet olarak bildirin, oyun içindeki şikayet ile de bildirin. Bunlar basitçe tüm internet ortamlarında kurallara aykırı davranışlar. İlla ki bir işlem uygulanacaktır. 

• Cool 2

[BV]
Players
570 posts
13,642 battles

Benimde elimde bir çok Türk'ün yabancılara ettiği küfürler var. Ne yapayım şimdi konu açıp" Türk'ler küfür ediyor, dinimize sövüyor" diye konu mu açayın ? Bu tarz bir konu geçenlerde de açıldı orada da yazdım burayada yazayım "Toksik insanların dini, ırkı, milliyeti yoktur". İsteyen olursa küfürlü ssleri özelden atabilirim.

• Cool 1

[TR-NV]
Players
3 posts
5,091 battles

ss leri yönetime gönderdim ban yediler sanırsam oyunda görünmüyolar..

Merhaba Kumandan
 Wargaming Oyuncu Destek Ekibiyle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüz.
 Söz konusu oyuncular hakkında gerekli cezai işlem yapılmıştır.
 Bu gibi durumların yaşanmaması için gereken önlemleri alacağımızdan emin olabilirsiniz.
 Oyunumuz hakkında sormak istediğiniz sorular varsa, lütfen bizimle irtibata geçiniz.
 Saygılarımızla

Ayrıca OttomanSlap kardeşim ne demek istediğini anlayamadım ''türklerin yabancılara ettiği küfrü'' görünce bu durum normal mi olmuş oluyo.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.