Jump to content
  • 0
Tomsow123

Lotniskowce ?

7 comments in this topic

Question

Players
12 posts
57 battles

Może ktoś mi pomóc i powiedzieć, jak dobrze grać lotniskowcami ? I 2 moje pytanie : Próbować grać US, czy sobie odpuścić ? UWAGA DALEJ TO JUŻ TYLKO MÓJ OPIS GIER Dotąd grałem BB i byłem zawsze 1 w drużynie, lecz ostatnio kupiłem Langleya i zagrałem nim kilka gier. Osobiście średnio mi się spodobał rng w walkach powietrznych (70% walk przegrywałem z 1/2 dywizji japońskiej). Też ostatnio usłyszałem o tym, że wycofali kontrole lotów z okrętów US.

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Beta Tester
1,919 posts
7,353 battles

Zamiast trzech postów mogłeś napisać 1, wystarczyło 3 razy wcisnąć quote i odpowiadać pod każdym z osobna.(taka mała uwaga techniczna)

11 minutes ago, Tomsow123 said:

Powiem inaczej. Cztery myśliwce japońskie niszczą moje 6 w 15s zaraz obok przyjaznego pancernika

Na niskich tierach okręty mają tak słabe AA, że latanie koło przyjaznego pancernika może na wiele nie pomóc.

Możliwe, że miał ulepszone myśliwce a Ty nie(jak się nie da ulepszać na tych okrętach to mnie poprawcie).

A RNG ma to do siebie, że następnym razem to Ty zniszczysz jego i nic nie poradzisz. 

Bez obrazy ale jak nie nauczysz się lepiej grać na lotniskach to lepiej sobie odpuść teraz bo później będzie jeszcze gorzej. 

• 0
Beta Tester
1,919 posts
7,353 battles
4 minutes ago, Tomsow123 said:

Dotąd grałem BB i byłem zawsze 1 w drużynie,

Jak już to: zazwyczaj, często. 

5 minutes ago, Tomsow123 said:

Osobiście średnio mi się spodobał rng w walkach powietrznych (70% walk przegrywałem z 1/2 dywizji japońskiej). 

Niby, że dwa myśliwce japońskie niszczą twoje sześć? Czy przegrywasz z dwoma eskadrami po cztery samoloty?

6 minutes ago, Tomsow123 said:

Też ostatnio usłyszałem o tym, że wycofali kontrole lotów z okrętów US.

Tak zrobili.

Swoją droga nie widać żebyś rozegrał choć jedną bitwę Langleyem. 

• 0
Players
12 posts
57 battles
15 minut temu, verlay napisał:

Swoją droga nie widać żebyś rozegrał choć jedną bitwę Langleyem. 

Rozegrałem 4-5 bitew

Edit:Zdjęcie

Bez tytułu.png

• 0
Players
12 posts
57 battles
12 minuty temu, verlay napisał:

Niby, że dwa myśliwce japońskie niszczą twoje sześć? Czy przegrywasz z dwoma eskadrami po cztery samoloty?

Powiem inaczej. Cztery myśliwce japońskie niszczą moje 6 w 15s zaraz obok przyjaznego pancernika

Edit: bez obrazy

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.