Jump to content
  • 0
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
pw1985

Ustawienia klawiatury w WOWS

7 comments in this topic

Question

[TDCX]
Players
10 posts
2,526 battles

Cześć.

Przez przypadek użyłem w trakcie bitwy jakieś kombinacji klawiszy i w grze przełączyła mi się klawiatura z polski programisty na polski (czyli w miejscu "Y" wyskakuje "Z" i odwrotnie).

Dodam, że po minimalizacji WOWSa do paska, w windowsie dalej jest polski programisty i klawiatura jest ok.

Przeszukałem opcje i nie wiem jak to przywrócić do normalności.

Czy ktoś wie jak to zrobić? Gdzie to jest w opcjach lub jaka jest kombinacja?

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[HOB]
Moderator
1,308 posts
5,806 battles

ctrl + shift spróbuj.

Często się naciska przypadkowo lub podczas innych kombinacji. Mi kiedyś w Simsach często się zamieniało, a przyczyny długo nie potrafiłem znaleźć.

edit: jak WOWS tylko rządzi się swoimi prawami, to pomóc raczej nie mogę.

• 0
[TDCX]
Players
10 posts
2,526 battles

Bardzo dziękuję za pomoc.

Pomogło ponowne uruchomienie gry.

Chyba trochę niepotrzebnie spanikowałem:)

• 0
[TDCX]
Players
10 posts
2,526 battles
3.01.2018 o 22:43, Silentraz napisał:

ctrl + shift spróbuj.

Często się naciska przypadkowo lub podczas innych kombinacji. Mi kiedyś w Simsach często się zamieniało, a przyczyny długo nie potrafiłem znaleźć.

edit: jak WOWS tylko rządzi się swoimi prawami, to pomóc raczej nie mogę.

tak przy okazji ctrl+shift działa i za to odpowiada.

• 0
Players
7 posts
9,437 battles

Witam.

Nie będę zakładał nowego tematu odnośnie ustawień klawiatury. 

Mailem szybki format - musiałem pozbyc sie gry która miała około 1,5 roku - plus aktualizacje i działała bez żadnego problemu. 

Teraz po czystej instalacji - mnie mogę zrobić kamery artylerii na prawym klawiszu myszy - pokazuje klawisz zarezerwowany - zawsze miałem na prawym zoom 100% i działało to bez problemu teraz muszę odpalać shift lub inny przypisany który jest wolny - jak bym grał od nowa ok ale nie po prawie 2 latach 

ps. wszędzie czyszczę prawy klawisz myszy - nie jest nigdzie przypisany a i tak jest zarezerwowany .. fack.. :(

• 0
Players
3,277 posts
16,898 battles
2 hours ago, 1234567890olo said:

Teraz po czystej instalacji - mnie mogę zrobić kamery artylerii na prawym klawiszu myszy - pokazuje klawisz zarezerwowany - zawsze miałem na prawym zoom 100% i działało to bez problemu teraz muszę odpalać shift lub inny przypisany który jest wolny - jak bym grał od nowa ok ale nie po prawie 2 latach

Tu masz odpowiedź co zrobić, aby działało i swoją drogą, dlaczego zabieranie szybkiego widoku spod prawego przycisku myszy jest bez sensu.

• 0
Players
7 posts
9,437 battles

Nie lubię tej opcji równie dobrze mam to samo jak wyłączę kamerę :) i to mi wystarczy.. a już się przyzwyczaiłem do prawego - co ciekawe mam tak od samego początku gry w sumie to miałem do wczoraj.. a dziś już się dowiaduje ze nie mogę z softu tylko z edycji xml.. ciekawe po choler to zmieniają jak coś jest dobrze to na siłę próbują uszczęśliwić innych :)

dzieks za kierunek

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.