Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
adamPOLAND

demontaż ulepszeń

80 comments in this topic

Recommended Posts

Players
135 posts

Witajcie nowi i starsi gracze,mam pytanie dotyczące demontażu ulepszeń itp czy jesteście za tym aby demontować ulepszenie na danym okręcie za darmo by móc inne dać ? Chodzi oto,że mamy jeden okręt,na nim zakupione ulepszenia,dajmy przykład wszystkie,i chcecie sobie zmienić na nim dane ulepszenie to bez płacenia dublonów.

Demontaż ulepszeń za opłatą w dublonach powinien być tylko wtedy,kiedy sprzedajemy dany okręt ,mamy wybór albo demontować albo zniszczyć i tylko wtedy tak powinno to działać.

Tak jak to w przypadku sygnałów i flag,zmieniamy na jakie chcemy na danym okręcie bez opłat,albo jak mamy zakupione moduły i nie sprzedaliśmy ich,to montujemy poprzednie bez opłat w kredytach czy dublonach,tak powinno wyglądać także przy demontażu i zmianie ulepszenia.

Bo jak mam co chwilę płacić jak chcę dobrać taktykę itp wraz z ulepszeniami ? Co chwilę będę kupował dublonki i bulił ? Trochę naciąganie na kasę tutaj jest,to powinno być zmienione.

Nie każdego stać na zakup dublonów albo nie ma jak ich zakupić , bo pewnie napiszecie,sprzedaj,ok sprzedam,ale za to znowu trzeba się męczyć ze zbieraniem kredytów w grze,a mimo to pięknie kosztują niektóre ulepszenia aż po 1 000 000 albo i więcej chyba największa cena to 2 000 000 , No nie róbmy sobie jaj z tego ,nie to,ze tyle bulisz to jeszcze za demontaż trzeba bulić .

Mam więcej pomysłów co do gry ale nie wiem czy warto je przedstawiać bo znajdą się tzw pomidorki ,którzy zaraz jakieś łapki w dół dadzą czy minusy czy jakieś emotki ,albo napiszą ,że to zbędne itd itd 

Dałem pomysł i ogólnie do rozważenia tego,co dziś napisałem , bo niekiedy jest tak,ze potrzebujesz różnych ulepszeń użyć i za każde to musisz płacić w dublonach,a jeśli już demontaż za dublony to aż 25 potrzeba ? Może  powinno być tylko max za 5 dublonów . 

Czekam na wasze opinie , tylko nie,że zaraz napiszą najmądrzejsi,że płaczek się znalazł itd ,albo będą patrzeć na statystyki ,co dla mnie bez sensu jest gra na bitwach losowych dla statystyk,jak już to statystyki powinny być do profilu dodawane za bitwy specjalne jak rankingówki czy klanówki ,a nie losowe,gdzie czasem ty i 2 osoby sa ogarnięte ,a reszta za przeproszeniem dupa,że przed takich nie uda sie osiągnąć dobrych stat bo co chwilę przegrana ,bo ten i tamten nic zero pomocy albo kampi albo pływa sobie jak chce , juz dzis w nocy miałem takie 3 bitwy pod rząd na IOWA,mimo,że dopiero kupiłem go wczoraj to niszczycielami zamiast mi chociaż jeden dać zasłonę dymną to płynie w sam róg mapy,ja pozostaje sam ,drugi zas ukrywa się za górą i nic nie podpłynie aby coś pomóc,a ja odsłonięty na całego,bo zanim drugi gracz na pancerniku się obudził,że jestem sam to zanim dopłynał mi pomóc to straciłem połowę HP,bo reszta to jak zwykle płyną tam gdzie wszyscy,i to ma być taktyka ? Drużyna ma się rozdzielić po połowie na każdą stronę,a nie w jedną płynąć . 

• Angry 2

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,174 battles

Małe kwoty za ściągniecie ulepszeń to sposób na zarobek WG. Jest tak we wszystkich ich grach: WoT, WoWp, WoWs. Nie chcesz płacić dublonami - sprzedajesz za połowę ceny i kupujesz nowe. Takie życie.

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,743 posts

Nie jestem za demontażem ulepdzeń za darmo, bo to spowodowałoby, że WG zarabiałoby mniej pieniędzy. A tak przynajmniej może doić łosi, którzy nie demontują ich za dostępne za darmo kredyty.

• Cool 2

Players
135 posts
1/1/2018 o 13:51, Greyshark napisał:

Nie jestem za demontażem ulepdzeń za darmo, bo to spowodowałoby, że WG zarabiałoby mniej pieniędzy. A tak przynajmniej może doić łosi, którzy nie demontują ich za dostępne za darmo kredyty.

aha,oczywiscie płacić WG za źle robioną grę,też fajnie to wyglada tak ? 

1/1/2018 o 12:12, Tumaniszwili napisał:

A gdzie to jest ustalone jak ma płynąć drużyna? Bo to bardzo ciekawe stwierdzenie.

akurat widać,jaki z ciebie taktyk byłby na prawdziwej wojnie,najlepiej poslij wszystkich na jedną strone albo na środek , nigdzie nie pisze,ze to tak ma wyglądac,wg mnie drużyna powinna sierozdzilić dla wsparcia,a nie wszyscy jedną stroną płyną, ale druga to juz ne interesuje nikogo,że opływają i kapują bazę i tak jest czasem,że przez głupie przejęcie bazy jest przegrana,mimo,że team jest jeszcze złozony z polowy graczy,bo reszta poległa,to jest dopiero zagrywka,tak samo niszczarki skad mi wiadomo nie sa od kampienia tylko spotowania i niszczenia z zaskoczenia ,a nie tacy sie schowaja za gora i kampia polowe czasu gry,juz nie na srodku mapy lecz na poczatku bitwy przy pierwszej lepszej gorze ,to jest dopiero żałosne

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

Players
1,333 posts
5 minutes ago, adamPOLAND said:

akurat widać,jaki z ciebie taktyk byłby na prawdziwej wojnie,najlepiej poslij wszystkich na jedną strone albo na środek , nigdzie nie pisze,ze to tak ma wyglądac,wg mnie drużyna powinna sierozdzilić dla wsparcia,a nie wszyscy jedną stroną płyną, ale druga to juz ne interesuje nikogo,że opływają i kapują bazę i tak jest czasem,że przez głupie przejęcie bazy jest przegrana,mimo,że team jest jeszcze złozony z polowy graczy,bo reszta poległa,to jest dopiero zagrywka,tak samo niszczarki skad mi wiadomo nie sa od kampienia tylko spotowania i niszczenia z zaskoczenia ,a nie tacy sie schowaja za gora i kampia polowe czasu gry,juz nie na srodku mapy lecz na poczatku bitwy przy pierwszej lepszej gorze ,to jest dopiero żałosne

Interpunkcja? -_-
Czy to jakaś nowa awangardowa składnia?

• Cool 2

Players
1,344 posts
7,105 battles

Myślałem, że ja jestem cebulą, ale po przeczytaniu tego wątku stwierdzam, że w sumie to jestem rozrzutny. :P

Przecież można sprzedawać te moduły za kredyty, a wydawanie dublonów nie jest obligatoryjne więc nie widzę żadnego problemu. Poza tym skoro gra Ci się nie podoba to polecam przeznaczyć marnowany w niej czas na zapoznanie się ze słownikiem języka polskiego.

• Funny 1

Players
135 posts
5 minut temu, Misiuuuu napisał:

Myślałem, że ja jestem cebulą, ale po przeczytaniu tego wątku stwierdzam, że w sumie to jestem rozrzutny. :P

Przecież można sprzedawać te moduły za kredyty, a wydawanie dublonów nie jest obligatoryjne więc nie widzę żadnego problemu. Poza tym skoro gra Ci się nie podoba to polecam przeznaczyć marnowany w niej czas na zapoznanie się ze słownikiem języka polskiego.

heh,nie każdemu się chce pisać dokładnie jak w szkole nauczają,albo piszę szybko i czasem w z błędami ,albo pisze powoli i dobrze,nie da się np pracowac szybko i dobrze bez błędów 

po drugie nie każdy siedzi w grze non toper i ma kasiory uzbierana ,by mógł sobie niszczyć i kupować nowe ulepszenia,tu jest zero myślenia o innych graczach,którzy mają mniejszy czas na grę,niegrają  całymi dniami i nocami i premkami nawalają

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,174 battles
32 minutes ago, adamPOLAND said:

heh,nie każdemu się chce pisać dokładnie jak w szkole nauczają,albo piszę szybko i czasem w z błędami ,albo pisze powoli i dobrze,nie da się np pracowac szybko i dobrze bez błędów 

po drugie nie każdy siedzi w grze non toper i ma kasiory uzbierana ,by mógł sobie niszczyć i kupować nowe ulepszenia,tu jest zero myślenia o innych graczach,którzy mają mniejszy czas na grę,niegrają  całymi dniami i nocami i premkami nawalają

Zawsze można wszystko zrzucić na lenistwo umysłowe, albo dysintelignecję.
Jeśli gra Ci nie odpowiada - pora ją zmienić. Wiesz Nowy Rok - nowe wyzwania. Na przykład: nauczę się pisać na forum tak, by ludzie mogli mnie zrozumieć.
Graczy, którzy nie potrafią zarabiać kredytów to geniusze taktyczni zwani na tym forum czerwonymi.
Przeczytałem jeszcze raz Twoje wypowiedzi. LEŃ. Nie chce Ci się wbijać kredytów i postanowiłeś się pożalić, by WG zmieniło ekonomię gry dla Ciebie.
Ta gra jest DARMOWA dlatego, że w grze są mikropłatności dla takich LENI jak Ty. I tacy mili ludzie dają pieniążki WG, by Ci co bardziej zdolni mogli grać sobie za DARMO.

• Cool 5

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,743 posts
1 hour ago, adamPOLAND said:

Gra jest robiona dobrze, i chętnie za nią zapłacę. I na szczęście nie muszę płacić za demontowanie modułów, bo WG daje taką możliwość za kredyty.

1 hour ago, adamPOLAND said:

Ja umiem pisać szybko i bez błędów, więc się da.

Jak ci się nie chce grać, aby mieć kredyty na darmowy demontaż, to płać. Nie ma nic w tym życiu za darmo.

[TF16]
Players
1,315 posts
13,666 battles
2 hours ago, adamPOLAND said:

Ja mogę :)

• Cool 1
  • Funny 1

Players
1,745 posts
11,972 battles

A wystarczy być bardziej zdecydowanym i nie zmieniać ulepszeń co bitwę. Wtedy te "500" dublonów które może wskoczyć z jakiś misji, wystarcza na demontaż ulepszeń. 

Players
135 posts
1.01.2018 o 15:00, Dark_Havoc napisał:

Zawsze można wszystko zrzucić na lenistwo umysłowe, albo dysintelignecję.
Jeśli gra Ci nie odpowiada - pora ją zmienić. Wiesz Nowy Rok - nowe wyzwania. Na przykład: nauczę się pisać na forum tak, by ludzie mogli mnie zrozumieć.
Graczy, którzy nie potrafią zarabiać kredytów to geniusze taktyczni zwani na tym forum czerwonymi.
Przeczytałem jeszcze raz Twoje wypowiedzi. LEŃ. Nie chce Ci się wbijać kredytów i postanowiłeś się pożalić, by WG zmieniło ekonomię gry dla Ciebie.
Ta gra jest DARMOWA dlatego, że w grze są mikropłatności dla takich LENI jak Ty. I tacy mili ludzie dają pieniążki WG, by Ci co bardziej zdolni mogli grać sobie za DARMO.

pfff , wypowiedział się najmądrzejszy człowiek na forum , bo leń , rzeczywiście , już napisałem wcześniej , nie każdy siedzi w grze jak ty , tyle godz i nagina i ma mnóstwo kredycików  , bo żałosne jest to,że za każdy demontaż musisz bulić , nawet zmianę ulepszenia , to jest chore właśnie , co do pożalenia  , by własnie WG zmieniło ekonomię  , to własnie odpowiedź dałem , że nie każdy siedzi w grze non toper i nagina , dla mnie gra ma być wyrównana dla każdego , albo chociaż pomyśleć o graczach , przecież na serwerze są pewne dane ilu przesiaduje całymi dniami i nocami  , a ilu tylko parę godz w danym albo całym tygodniu uruchomi , to więc kiedy uzbiera tyle kasy min 10 000 000 kredytów aby mogli kupić okręt + ulepszenia do niego ? teraz się odezwiesz , to kup sobie okręt premium i konto premium , hah , znam takich cwaniaków , i jeszcze coś do pisowni , nie potrafisz zrozumieć , ja bym się zgodził , że gdybym pisał z błędami , że zamiast np literki „ą" wpiszę „ź" w wyraz itp to wtedy można napisać , że nie zrozumiesz wyrazu czy zdania , po przecinku da się jeszcze zrozumieć , po drugie kto mi zabroni tak pisać ? po trzecie kim ty jesteś dla mnie , że mi rozkazujesz się uczyć pisać , ja umiem , ale jak już napisałem , nie mam czasu na pisanie dobrze i powoli , bo albo piszę szybko i nie używam znaków interpunkcyjnych , albo piszę powoli i dokładnie , nie wszyscy mają czas , i po ostatnie co do ciebie nie jestem mistrzem klawiatury , że nawet bez patrzenia na nią potrafię pisać jak ty bezbłędnie i dobrze , to tyle , pamiętaj , nie oceniaj drugiego człowieka , jakbyś ty był lepszy od niego , każdy ma swoje pewne atuty i nie tylko , nie każdy jest jak ty więc daruj sobie takie pisanie jak - leń 

1.01.2018 o 15:45, Greyshark napisał:

Jak ci się nie chce grać, aby mieć kredyty na darmowy demontaż, to płać. Nie ma nic w tym życiu za darmo.

hmmm , ok , to pokaż mi to na screenie , gdzie jest demontaż za kredyty aby móc go nałożyć na inny okręt ? bo ja wiem , że niszczysz dane ulepszenie i dostajesz połowę kwoty za nie 

1.01.2018 o 16:41, mzteuszz456 napisał:

A wystarczy być bardziej zdecydowanym i nie zmieniać ulepszeń co bitwę. Wtedy te "500" dublonów które może wskoczyć z jakiś misji, wystarcza na demontaż ulepszeń. 

a kto napisał , że zaraz co bitwę , ale jest chęć zagrać na rankingowych bitwach i potrzebuję wypróbować i dostosować swój okręt do bitwy , nawet nie ma pokoju treningowego aby wejść na niego i sobie przetestować okręt co i jak , zobaczyć jak się nim gra zanim wyruszysz na bitwy losowe przeciw innym graczom , przeciw botom grać ? daj se spokój

piszesz , że 500 dublonów może z jakiejś misji wskoczyć , oczywiście , jeśli takową dadzą do ukończenia z taką nagrodą , a chociażby kontenery i spróbuj szczęścia , gdzie otwierałem cały czas ten kontener i non stop albo 4 sygnały bądź kamuflaże albo max 750 wolnego xp , to chyba jakieś żarty już , przez cały tydzień tak otwierać i nic lepszego nie dostać , a super kontenery to już taka rzadkość , i ten nie fajne rzeczy się trafią , bo co to jest 100 sygnałów , tylko dwa razy trafiłem 5 000 000 kredytów i otwierałem tylko i wyłącznie te pierwsze , i tak w ciągu 2 tygodniu tak trafiłem , teraz różnie otwieram i widać co jest , na dodatek napiszę  , że skoro tyczy się to kredytów ta pierwsza opcja to powinny być kredyty albo sygnały , które dają bonusy do zarobku , tak samo druga opcja , czemu tam wolne xp wpada ? skoro powinny być tylko sygnały i kamuflaże , ale to już i tak napiszę , jak jest niechaj będzie z tymi kontenerami 

piszesz , że gra jest robiona dobrze , ta , gdyby była dobrze robiona to nie miałbym problemów ze spadkami FPS , skoro w wymaganiach jest karta na zalecane GTX 550 to ja akurat taką posiadam , procek tez i ramu też więcej mam , to bez problemu ta gra powinna mi śmigać co najmniej na średnio-wysokich detalach przy min 38-45 FPS , a gram na nisko-średnich i czasem oberwę pociskiem to już masakra FPS z 70 spadają na 20 , to samo tyczy się pojawiania okrętów to zaraz przytnie grę ,albo WG wie co za problem , dostał już tyle pytań do pomocy technicznej , że jest się w trybie snajperskim i gdy piszesz na czacie i naciśniesz klawisz C to zmienia ci się kamera na dziale , choć tutaj to jeszcze nie przeszkadza w rozgrywce , ale gdy masz na blisko działa widoczne , kamera na przednich , wejdziesz na czat i piszesz i tylko w wyrazie będzie C to ci przeskakuje na tylne działa i ten problem się pojawił w wersji bodajże 0.6.7 i do tej pory nie naprawione to jest , wcześniej nie było problemu z tym ,czat jak na nim piszesz nie powinien ingerować w rozgrywkę , czat to czat , jeszcze ktoś napisze , że mam słaby komputer , przykro mi stwierdzić ale niektórzy maja dobre kompy i kłopoty z grafiką , więc to jest dobrze zrobiona gra ? w WG dobrze będą działać gry , ale ja wiem jak to działa tutaj  , nie będę tego pisał 

• Angry 1

Players
1,333 posts

14408488a1a33dd1245.gif.d62d80c2f2e1a265876790f46b04c95d.gif
Ale serio, jak można pisać w ten sposób? Poprawne użycie znaków interpunkcyjnych i budowanie zdań z czytelną składnią naprawdę przekracza twoje możliwości?
Jeżeli chodzi o zarabianie kredytów, to nie trzeba grać dużo, wystarczy grać lepiej - do 9 tieru bez premki wychodzi się na plus, nie będąc superunicumem.
Dublony do zdejmowania ulepszeń mogą wypaść z kontenerów, można wygrać w rankedach i konkursach na forum.
Jeżeli nie jesteś w stanie tego zrobić, to musisz płacić - ta gra zarabia na takich właśnie osobnikach, czyli na tych_których_skilla_nie_wolno_oceniać.

• Cool 7

[TF16]
[TF16]
Players
1,319 posts
16,105 battles
On ‎01‎.‎01‎.‎2018 at 2:22 PM, adamPOLAND said:

Nie pisz szybko - pisz powoli. I czytaj co piszesz.... To, co i jak piszesz - świadczy o Tobie.

• Cool 1

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,174 battles
8 hours ago, adamPOLAND said:

pfff , wypowiedział się najmądrzejszy człowiek na forum , bo leń , rzeczywiście , już napisałem wcześniej , nie każdy siedzi w grze jak ty , tyle godz i nagina i ma mnóstwo kredycików  , bo żałosne jest to,że za każdy demontaż musisz bulić , nawet zmianę ulepszenia , to jest chore właśnie , co do pożalenia  , by własnie WG zmieniło ekonomię  , to własnie odpowiedź dałem , że nie każdy siedzi w grze non toper i nagina , dla mnie gra ma być wyrównana dla każdego , albo chociaż pomyśleć o graczach , przecież na serwerze są pewne dane ilu przesiaduje całymi dniami i nocami  , a ilu tylko parę godz w danym albo całym tygodniu uruchomi , to więc kiedy uzbiera tyle kasy min 10 000 000 kredytów aby mogli kupić okręt + ulepszenia do niego ? teraz się odezwiesz , to kup sobie okręt premium i konto premium , hah , znam takich cwaniaków , i jeszcze coś do pisowni , nie potrafisz zrozumieć , ja bym się zgodził , że gdybym pisał z błędami , że zamiast np literki „ą" wpiszę „ź" w wyraz itp to wtedy można napisać , że nie zrozumiesz wyrazu czy zdania , po przecinku da się jeszcze zrozumieć , po drugie kto mi zabroni tak pisać ? po trzecie kim ty jesteś dla mnie , że mi rozkazujesz się uczyć pisać , ja umiem , ale jak już napisałem , nie mam czasu na pisanie dobrze i powoli , bo albo piszę szybko i nie używam znaków interpunkcyjnych , albo piszę powoli i dokładnie , nie wszyscy mają czas , i po ostatnie co do ciebie nie jestem mistrzem klawiatury , że nawet bez patrzenia na nią potrafię pisać jak ty bezbłędnie i dobrze , to tyle , pamiętaj , nie oceniaj drugiego człowieka , jakbyś ty był lepszy od niego , każdy ma swoje pewne atuty i nie tylko , nie każdy jest jak ty więc daruj sobie takie pisanie jak - leń 

Wiesz co? Łapaj: ... to są kropki, one oddzielają zdania. Dzięki temu łatwiej się czyta. Ja Ci nie rozkazuję. Ja po prostu zwracam uwagę, jak do inteligentnego człowieka, że ładnie i wygodniej dla WSZYSTKICH byłoby gdybyś pisał poprawnie i czytelnie.
Rozwiązanie Twoich kłopotów jest jedno: nie graj. Wybacz, ale masz czas pisać na forum epopeje w jednym zdaniu, a zagrać nie masz czasu.
Nikt nie każe Ci kupować okrętów premium. Możesz je spokojnie dostać od WG. Nawet nie wymaga to jakiegoś wielkiego wysiłku. Lepiej jednak pożalić się na grę na forum i po obrażać innych graczy.

Co Ty tu robisz? Grać nie masz czasu, pisać nie masz czasu, za to masz czas marudzić. No i uważać, że jak ktoś zwraca grzecznie i miło uwagę to od razu uważa się za lepszego.
Nie uważam się. Choć nie. Jestem lepszy w pisaniu zgodnie z polską interpunkcją i ortografią. Więc oceniam się jako DUŻO lepszy w używaniu języka polskiego i korzystaniu z forum.

Gra jest tak skonstruowana, że albo grasz tak że Cię stać albo grasz i płacisz. Jak grasz mało i jesteś sknerą oraz leniem to nie masz na ulepszenia. Proste.

Weekend Tester
668 posts
4,020 battles
9 hours ago, adamPOLAND said:

hmmm , ok , to pokaż mi to na screenie , gdzie jest demontaż za kredyty aby móc go nałożyć na inny okręt ? bo ja wiem , że niszczysz dane ulepszenie i dostajesz połowę kwoty za nie 

a kto napisał , że zaraz co bitwę , ale jest chęć zagrać na rankingowych bitwach i potrzebuję wypróbować i dostosować swój okręt do bitwy , nawet nie ma pokoju treningowego aby wejść na niego i sobie przetestować okręt co i jak , zobaczyć jak się nim gra zanim wyruszysz na bitwy losowe przeciw innym graczom , przeciw botom grać ? daj se spokój

piszesz , że 500 dublonów może z jakiejś misji wskoczyć , oczywiście , jeśli takową dadzą do ukończenia z taką nagrodą , a chociażby kontenery i spróbuj szczęścia , gdzie otwierałem cały czas ten kontener i non stop albo 4 sygnały bądź kamuflaże albo max 750 wolnego xp , to chyba jakieś żarty już , przez cały tydzień tak otwierać i nic lepszego nie dostać , a super kontenery to już taka rzadkość , i ten nie fajne rzeczy się trafią , bo co to jest 100 sygnałów , tylko dwa razy trafiłem 5 000 000 kredytów i otwierałem tylko i wyłącznie te pierwsze , i tak w ciągu 2 tygodniu tak trafiłem , teraz różnie otwieram i widać co jest , na dodatek napiszę  , że skoro tyczy się to kredytów ta pierwsza opcja to powinny być kredyty albo sygnały , które dają bonusy do zarobku , tak samo druga opcja , czemu tam wolne xp wpada ? skoro powinny być tylko sygnały i kamuflaże , ale to już i tak napiszę , jak jest niechaj będzie z tymi kontenerami 

piszesz , że gra jest robiona dobrze , ta , gdyby była dobrze robiona to nie miałbym problemów ze spadkami FPS , skoro w wymaganiach jest karta na zalecane GTX 550 to ja akurat taką posiadam , procek tez i ramu też więcej mam , to bez problemu ta gra powinna mi śmigać co najmniej na średnio-wysokich detalach przy min 38-45 FPS , a gram na nisko-średnich i czasem oberwę pociskiem to już masakra FPS z 70 spadają na 20 , to samo tyczy się pojawiania okrętów to zaraz przytnie grę ,albo WG wie co za problem , dostał już tyle pytań do pomocy technicznej , że jest się w trybie snajperskim i gdy piszesz na czacie i naciśniesz klawisz C to zmienia ci się kamera na dziale , choć tutaj to jeszcze nie przeszkadza w rozgrywce , ale gdy masz na blisko działa widoczne , kamera na przednich , wejdziesz na czat i piszesz i tylko w wyrazie będzie C to ci przeskakuje na tylne działa i ten problem się pojawił w wersji bodajże 0.6.7 i do tej pory nie naprawione to jest , wcześniej nie było problemu z tym ,czat jak na nim piszesz nie powinien ingerować w rozgrywkę , czat to czat , jeszcze ktoś napisze , że mam słaby komputer , przykro mi stwierdzić ale niektórzy maja dobre kompy i kłopoty z grafiką , więc to jest dobrze zrobiona gra ? w WG dobrze będą działać gry , ale ja wiem jak to działa tutaj  , nie będę tego pisał 

Mam pytanie ile to jest "mnóstwo kredicików"? Na wybitny brak srebra w grze nie narzekam, ty masz więcej walk i płaczesz o koszty. Może nie z grą a z tobą jest coś nie tak.

[TF16]
Players
978 posts
16,318 battles
9 godzin temu, adamPOLAND napisał:

bo żałosne jest to,że za każdy demontaż musisz bulić , nawet zmianę ulepszenia , to jest chore właśnie , co do pożalenia  , by własnie WG zmieniło ekonomię  , to własnie odpowiedź dałem , że nie każdy siedzi w grze non toper i nagina , dla mnie gra ma być wyrównana dla każdego , albo chociaż pomyśleć o graczach , przecież na serwerze są pewne dane ilu przesiaduje całymi dniami i nocami  , a ilu tylko parę godz w danym albo całym tygodniu uruchomi , to więc kiedy uzbiera tyle kasy min 10 000 000 kredytów aby mogli kupić okręt + ulepszenia do niego ?

To jest chore, że muszę siedzieć w pracy i płacić tyle podatków, przecie tyle nie zarabiam. Ci którzy mało zarabiają powinni mieć vat 5%, i zwrot dochodowego i akcyzy!!! Przecie nie mam czasu siedzieć w pracy 8godzin i zarabiać jak to niektórzy!!! Niech oni płacą. Ja mam mieć za darmo, bo i tak ledwo żyję!!!

Players
1,654 posts
7,664 battles
11 hours ago, Little_Rowboat said:

Ale serio, jak można pisać w ten sposób? Poprawne użycie znaków interpunkcyjnych i budowanie zdań z czytelną składnią naprawdę przekracza twoje możliwości?

On paru kredek nie potrafi nafarmić na zmianę modułów a Ty LR wymagasz takich skilli jak poprawna polszczyzna.

• Cool 1

[ARES-]
Players
402 posts
9,896 battles
On 1.01.2018 at 1:58 PM, adamPOLAND said:

Nim zaczniesz dysutować na forum, naucz się pisać. 

Players
135 posts
7 godzin temu, turkina napisał:

Mam pytanie ile to jest "mnóstwo kredicików"? Na wybitny brak srebra w grze nie narzekam, ty masz więcej walk i płaczesz o koszty. Może nie z grą a z tobą jest coś nie tak.

hmmm,a może zadaj pytanie,że skoro badam następny poziom to ten sprzedaję i kupuję dany poziom,bo oto tutaj chodzi,ale niektórzy się wycwanili,kupują konta premium po kilka dni, dostają więcej już kasiory i taki będzie się tutaj wymądrzał,tak jak napisali powyżej,ze ja obrażam,a gdzie jest coś,co obraza innego gracza ?  nie piszę o kimś ,że jest (nie będę pisał brzydko np o przyrodzeniu ) itp ale za to ten ktoś mnie obraził pisząc ,że jestem leniem,po drugie pisze,że na forum mam czas się wypowiedzieć,a na granie mam czasu,widzę zero myślenia tutaj,grałem i jak skończyłem ją wyłączyłem , następnie udzieliłem propozycji na forum,nie pytania jakieś o demontaż,ale rozważenie jakieś wprowadzenia tego darmowego demontażu tylko wtedy,kiedy jest on zmieniany na danym okręcie na inne ulepszenie,juz nie,kiedy sprzedajesz okręt to nic nie pisałem o tym,że za darmo,ale za darmo kiedy zmieniasz ulepszenie na tym okręcie

6 godzin temu, Escapist7 napisał:

To jest chore, że muszę siedzieć w pracy i płacić tyle podatków, przecie tyle nie zarabiam. Ci którzy mało zarabiają powinni mieć vat 5%, i zwrot dochodowego i akcyzy!!! Przecie nie mam czasu siedzieć w pracy 8godzin i zarabiać jak to niektórzy!!! Niech oni płacą. Ja mam mieć za darmo, bo i tak ledwo żyję!!!

a gdzie napisałem,że to tylko mnie ma się to tyczyć ? ja chcę dobre dla wszystkich,nie tylko pod siebie,dlatego dałem propozycję także w tym temacie,a nie jak to niektóre móżdżki piszą,że żale się non stop

43 minuty temu, LubierznyBarkas napisał:

Nim zaczniesz dysutować na forum, naucz się pisać. 

a co tutaj źle napisałem ? bo nie dałem zdania od wielkiej litery i nie zakończyłem je kropką ? ja mogę pisać poprawnie czemu nie , ale to ode mnie zależy jak będę pisał , i to, że nie pisze poprawnie nie oznacza,że ktoś nie umie tego i tamtego czy pisać czy czytać , bo najlepiej kogoś za to ocenić i nazwać może analfabetą albo kimś innym ? każdy potrafi oceniać kogoś ,ale na siebie nie potrafi popatrzeć , użyję tutaj  pewnej wypowiedzi Chrystusa , że każdy widzi źdźbło w oku brata swego ale w swoim nie dostrzega , skoro ktoś tam pisze i ja nie mam do niego pretensji to niechaj on nie ma do mnie,a jeśli mu coś nie pasuje ,niech nie czyta i nie pisze wcale , ale u góry w temacie piszę,że chodzi o propozycję,a nie ma się dotyczyć tylko mnie

Weekend Tester
668 posts
4,020 battles

@UP. I wszystko jasne, każdy kto ma konto premium powinien przestać cfaniakować gdyż ciebie na takowe nie stać? Darmowy demontaż nie przejdzie. Załóż flagi, cammo graj na łajbie którą lubisz i srebro wpadnie. Wybacz ale pisanie o "cfaniakach" z kontem premium to naprawdę płacz.

Beta Tester
660 posts
10,504 battles

@adamPOLAND

Konto premium? A kto bogatemu zabroni?

A pewne rzeczy o których piszesz, np. pokój treningowy, możesz uzyskać dzięki niezależnym modom, bądź nawet edytowaniu pewnego  pliku konfiguracyjnego.

Ale po co się męczyć i poszukać? Za dużo roboty...

Co do modelu f2p i płatności, inaczej byś mówił, gdyby to była twoja produkcja...

Poza tym, jeżeli naprawdę ta gra jest tak zła, to masz mnóstwo innych.

[TF16]
Players
978 posts
16,318 battles
3 godziny temu, adamPOLAND napisał:

a gdzie napisałem,że to tylko mnie ma się to tyczyć ? ja chcę dobre dla wszystkich,nie tylko pod siebie,dlatego dałem propozycję także w tym temacie,a nie jak to niektóre móżdżki piszą,że żale się non stop

No, oczywiście. Walczysz za wszystkich podobnych sobie. Lenin też głównie myślał o uciskanych chłopach.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.