Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
klosiu_1

Podsumowanie roku by WG

20 comments in this topic

Recommended Posts

Players
921 posts
4,876 battles

Tak dla rozbawienia ludności:

WG szczyci się tym, że jest gracz na EU który w 2017 roku rozegrał 22701 bitew. 

Szybka kalkulacja: Rok ma tylko 365 dni. Wychodzi nieco ponad 60 bitew dziennie, i licząc że prawie cała aktywność dziennie - 18h jest poświęcana na grę - 3.75 gry na godzinę. Czyli licząc po 18 minut na bitwę, wybieranie okrętów, kupowanie modułów i zakładanie flag, nasz ukochany rekordzista poświęcił na grę swoją CAŁĄ aktywność w ciągu roku. Zabawne? Mnie to rozśmieszyło.

[TF16]
Players
980 posts
16,364 battles

Dlaczego zakładasz, że gość żyje aż 18minut? Zapewne bitwy typu 3minuty i nara. 22k bitew i 100-200PR da się osiągnąć w trybie 8godzin dziennie. Bo same 60bitew dziennie to mnie nie dziwi. Sam miewałem dni w których więcej grałem...ale fakt z lepszym WR i PR :Smile_teethhappy:.

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,204 battles
16 minutes ago, klosiu_1 said:

Szybka kalkulacja: Rok ma tylko 365 dni. Wychodzi nieco ponad 60 bitew dziennie, i licząc że prawie cała aktywność dziennie - 18h jest poświęcana na grę - 3.75 gry na godzinę. Czyli licząc po 18 minut na bitwę, wybieranie okrętów, kupowanie modułów i zakładanie flag, nasz ukochany rekordzista poświęcił na grę swoją CAŁĄ aktywność w ciągu roku. Zabawne? Mnie to rozśmieszyło.

Ja miałem kiedyś w klanie WoTowskim takiego człowieka co miał niesamowite ilości bitew. Wychodziło, że gra po jakieś 8-10 godzin. Po jakimś czasie okazało się, że miał wypadek i na trzy miesiące wrzucili go w łóżko prawie bez ruchu. I chłop nie miał co robić to grał po 12 godzin i więcej.

[DK-PL]
Players
1,778 posts
21,462 battles

Sporą część tych bitew z pewnością większość graczy kończy przed czasem, w pierwszych minutach bitwy, np. ginąc od dewastującego, detonacji itp. zaraz po wyspotowaniu. Wchodzą wtedy do następnej innym okrętem i tak licznik się nabija. 

[HOB]
Moderator
1,315 posts
5,820 battles

Przy niskiej przeżywalności i upartości wynik nie jest niczym nadzwyczajnym. Ale nie można wykluczyć silnego uzależnienia, niczego innego do roboty czy po prostu współdzielenia konta (nawet na wspólnym komputerze), a nawet bota, gdzie poza 12-18h dziennie (technicznie możliwe) nie ma nic innego podejrzanego.

W zasadzie należy liczyć czas bitwy plus minuta na dobieranie składów i odliczanie. W ten sposób jak ktoś umie polecieć sprawnie niszczarką lub pokazać burtą krążkiem, to ze wszystkimi dodatkami wyjdzie poniżej 10 minut na bitwę, co przy 62 bitwach na dzień da około 10 godzin. Ze sporym marginesem błędu na przeżywalność. Uzupełnianie flag i kamuflaży? - Jak ktoś jest bogaty lub ma po prostu na to wywalone, to na takie rzeczy nie traci czasu.

Nie podali nicka gracza, choć pewnie idzie go ustalić. Ale wtedy się ustali: drastycznie niska przeżywalność (niedorobiony kamikaze), słabe rezultaty przy nieco większej przeżywalności (bot), czy dość dobre osiągi - konto współdzielone.

[KURLA]
[KURLA]
Players
3,365 posts
19,683 battles
2 hours ago, Dark_Havoc said:

Ja miałem kiedyś w klanie WoTowskim takiego człowieka co miał niesamowite ilości bitew. Wychodziło, że gra po jakieś 8-10 godzin. Po jakimś czasie okazało się, że miał wypadek i na trzy miesiące wrzucili go w łóżko prawie bez ruchu. I chłop nie miał co robić to grał po 12 godzin i więcej.

Czasami nie piszesz o graczu, o nicku Teściu? Generalnie smigał LT i faktycznie miał wypadek przez co grał non stop. No ale mogło to się zdarzyć też innej osobie.

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,204 battles
7 hours ago, UrukSzymon said:

Czasami nie piszesz o graczu, o nicku Teściu? Generalnie smigał LT i faktycznie miał wypadek przez co grał non stop. No ale mogło to się zdarzyć też innej osobie.

Raczej to inny gracz. "Teścia" bym zapamiętał :)

[TTTPL]
[TTTPL]
Beta Tester
1,260 posts
11,156 battles

Rozegrał 22701 bitew? Pewnie na trybie z botami grał bo tam szybkie bitwy są 

Players
2,166 posts
5,142 battles
4 minutes ago, verlay said:

asdf.thumb.png.d5587f74589f2849536def2446e4d794.png

Można sobie zobaczyć "asów". 

Chcę mieć wyniki jak TomTomOne, ktoś mi powie jak to zrobić?

Beta Tester
1,919 posts
7,353 battles

Pamiętaj, że to staty ogólne a nie z 2017 roku więc jak najbardziej Tom może takie mieć. 

Players
2,166 posts
5,142 battles
8 minutes ago, verlay said:

Pamiętaj, że to staty ogólne a nie z 2017 roku więc jak najbardziej Tom może takie mieć. 

Aaaaa, no racja, błędnie założyłem, że to za 2017. Ale aby mieć te dziesiątki tysięcy bitew na rok, to trzeba by chyba zwolnić się z pracy, wstawić lodówkę i kibel do pokoju i z niego nie wychodzić ;) Dla Mnie to już nie możliwe, bo niezbyt teraz potrafię grać non stop w jedną grę. To nie te czasy gdy całą sobotę grało się w Morrowinda lub Heroes III.

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles
13 hours ago, klosiu_1 said:

To jest nic, jak przeczytalem, ze 800k graczy gralo rankedy....

Albo, ze 3 miliony graczy zdobylo krakena, i o dziwo jest rozegranych mniej bitew niz wybadanych okretow

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,204 battles
1 minute ago, HectorBarbossa said:

To jest nic, jak przeczytalem, ze 800k graczy gralo rankedy....

Albo, ze 3 miliony graczy zdobylo krakena, i o dziwo jest rozegranych mniej bitew niz wybadanych okretow

Chyba chodzi o to, że zdobyto 3kk krakenów.
800k graczy zagrało choć jedną bitwę w rankedach
To z wybadanymi okrętami jest dla mnie zadziwiające. Choć jak przyjmiemy, że każdy gracz zaczynający grę ma bez bitwy wybadane już wszystkie okręty 1 tieru....

Statystyka..... dane można podawać na tysiące sposobów.

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles
2 minutes ago, Dark_Havoc said:

Chyba chodzi o to, że zdobyto 3kk krakenów.
800k graczy zagrało choć jedną bitwę w rankedach
To z wybadanymi okrętami jest dla mnie zadziwiające. Choć jak przyjmiemy, że każdy gracz zaczynający grę ma bez bitwy wybadane już wszystkie okręty 1 tieru....

Statystyka..... dane można podawać na tysiące sposobów.

Nie, pisze ze 3kk GRACZY zdobylo krakena, a co do rankedow jak sprawdzisz na shipcomrade to w tym sesonie zagralo ledwo ponad 1000 osob rankedy, ze nie wspomne, ze jak sprawdzalem ilosc osob, ktore zagraly minimum 1 bitwe na randomie, to wyskoczylo tylko cos kolo 20k graczy. Zreszta te cyferki to komunistyczna propaganda typu 300% normy etc etc

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,204 battles
1 minute ago, HectorBarbossa said:

Nie, pisze ze 3kk GRACZY zdobylo krakena, a co do rankedow jak sprawdzisz na shipcomrade to w tym sesonie zagralo ledwo ponad 1000 osob rankedy, ze nie wspomne, ze jak sprawdzalem ilosc osob, ktore zagraly minimum 1 bitwe na randomie, to wyskoczylo tylko cos kolo 20k graczy. Zreszta te cyferki to komunistyczna propaganda typu 300% normy etc etc

Może to dotyczy wszystkich serwerów?

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles
1 minute ago, Dark_Havoc said:

Może to dotyczy wszystkich serwerów?

Baza graczy na wszystkich serwerach wynosi wiecej niz 3kk graczy? To dlaczego w godzinach szczytu marne 20k gra na EU, jakies 7k na NA i 15k na RU? Chcesz zobaczyc prawdziwe statystyki? Odpal steama i tam sobie popatrz, zobaczysz, ze w danym momencie w topowa gre gra 3kk graczy. Zreszta kto sie teraz chwali statystykami z gry? Nikt, lub prawie nikt, oglaszaja tylko punkty milowe typu: mamy 50mln zarejestrowanych graczy w xxx, albo: sprzedalismy 10mln kopii gry yyy

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,204 battles

:) Jak mówiłem... statystyka. Wyciągnięte liczby nie wiadomo skąd.

EDIT: może to dane od POCZĄTKU WoWs?

Players
921 posts
4,876 battles
14 hours ago, Escapist7 said:

Dlaczego zakładasz, że gość żyje aż 18minut? Zapewne bitwy typu 3minuty i nara. 22k bitew i 100-200PR da się osiągnąć w trybie 8godzin dziennie. Bo same 60bitew dziennie to mnie nie dziwi. Sam miewałem dni w których więcej grałem...ale fakt z lepszym WR i PR :Smile_teethhappy:.

Sorry, ale nie da się :)

Ja w dużo mogę uwierzyć, ale jak na samym początku ostro nolajfiłem w Wocie, to robiłem średnio po 50 bitew dziennie, i w pierwszym roku nałupałem z 15k bitew. A tam średnio bitwa trwa 4-5 minut. Czasem minutę jak się jest takim noobem jakim byłem ;). Potrafiłem wtedy robić 100 bitew dziennie na zasadzie śmierć w pierwszej minucie, garaż i następna gra. No ale tyle w WoWs się fizycznie nie da, bo często przecież są tu bitwy trwające bite 20 minut.

Mogę przyjąć, że są fascynaci WoWsa, i grają w wolne dni po kilkanaście godzin dziennie, w ciągu dnia tyle bitew co ja przez miesiąc, ale qva nie przez rok dzień w dzień.

Players
1,432 posts
13,293 battles

spodziewałem się danych ile to derpitzów się sprzedało, a tak to WG znowu mnie zawiodło po raz kolejny :Smile_sad: Co mnie interesuje ile jakiś tam xyz zrobił bitew :Smile-_tongue:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.