Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
M4XPPP

Spotowanie okrętów - czas od pojawienia się okrętu na mapie do pojawienia się w podglądzie

3 comments in this topic

Recommended Posts

[TF16]
[TF16]
Players
9 posts
12,836 battles

Witam,

NIe wiem czy to tylko moje spostrzeżenie ale po raz kolejny WG znalazło skuteczny sposób na "udoskonaleni" mechaniki gry. Nie wiem czy to tylko moja obserwacja czy także Wy zauważyliście ten problem - od momentu wyspotowania okrętu przeciwnika i jego pojawienia się na minimapie do momentu gdy widać go na ekranie gry mija 3 do 4 sekund.  W wypadku gdy dzieje się to na bliskim dystansie (np wrogi okręt wypływa zza wyspy) doprowadza to do sytuacji że pojawia się on nie tam gdzie powinien czyli w polu widzenia przy krawędzi wyspy ale dopiero po przepłynięciu kilkudziesięciu  metrów. Można więc celować w nadpływający okręt w miejscu gdzie powinien się pojawić a on pojawia się gdzie indziej. Jak zwykle WG dało popis "fachowości".

Ten sam problem występuje na większych odległościach. Pojawia sie wrogi okręt na minimapie, mija 3-4 sekundy po których dopiero go widać w trybie celowania.

Problemy te nie są związane z pingiem ani siecią. Po porosty jak zwykle ktoś w WG coś spier*********.

[TF16]
Moderator
4,129 posts
10,156 battles

Jest to znany problem wynikający ze zwłoki gry jeśli chodzi o rysowanie obiektów. Czas ten jest zależny od karty graficznej. W moim przypadku jest to czas od 1 do 2 sekund - umożliwia to nawet zaznaczenie przeciwnika i przygotowani się do strzału. W miejscu w którym pojawi się wróg widać wstępnie dym z komina. Wystarczy celować na minimapie i nie stanowi to większego problemu.
Nie jest to problem z siecią, a modułem graficznym samej gry.
Na dodatek było to widoczne od premiery gry.

EDIT: to nie problem ze spotowaniem, a z widocznością w grze.

Beta Tester
660 posts
10,504 battles

Ale w WoT jakoś zdołali zniwelować do minimum ten efekt. Może niech devsi marynarze wymienią się doświadczeniami z devsami czołgistami?

Ale jest to niestety problem, zwłaszcza na bliskim dystansie.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.