Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PanNickt

Sponsoring

38 comments in this topic

Recommended Posts

[ZGZ]
Players
4,217 posts
9,592 battles

Sprezentuję słownik ortograficzny języka polskiego tłumokom tłumaczom zatrudnianym przez WG.

Proszę o wskazanie adresu, na który mogę wysłać ten rarytas. 

wierze.jpg

• Cool 1
  • Funny 3

[LUZ]
Players
2,561 posts
4,075 battles

A ja myślałem, że tu będzie jakaś propozycja towarzyska, albo przynajmniej dotycząca wybicia jedynki na rankingówkach.:cap_haloween:

Players
1,582 posts
14,199 battles
Just now, krzysiek_1990 said:

uwaga uwaga jedyna taka oferta na rynku

kto mi wbije pierwszą rangę dostanie jako prezent tachibanę :cap_money:

Już myślałem, że uścisk własnej ręki. Jestem zawiedziony.

• Cool 1

[HOB]
Moderator
1,310 posts
5,810 battles

Faktycznie, jest błąd, i to poważny.

Ale to trzeba pisać do producentów słowników, a nie Wargamingu.

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,763 posts
5,488 battles

Wieszę że WG się nie myli. To raczej my jesteśmy niedoóczonymi lódzmi

[MS-B]
[MS-B]
Players
684 posts
8,717 battles

O ja pierdziu :fish_palm:. Rozumiem, że jest błąd ortograficzny, nie pierwszy zresztą. Może jestem już za stary ale ja bym to zgłosił do supportu albo do @WG_Lumberjack, żeby skontaktował się w celu poprawienia go. Ale nie, po co. Lepiej sobie pośmieszkować z WG, jakie ono niedouczone, złe i w ogóle fuj. Bo po co, jak człowiek zgłosić do supportu. NIE, MUSI BYĆ TEMAT !!!111oneoneone!!!

Wspólczuję.

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,737 posts

Jako postanowienie noworoczne przyjąłeś sobie założyć więcej durnych wątków niż krzyś?

• Funny 1
  • Boring 1

Players
2,166 posts
5,142 battles
1 hour ago, verlay said:

Jak wbijesz mi 1 to kupie ci jeansy :)

Wydaje mi się, że ta Pani chce czegoś innego niż jeansy:Smile_glasses: A co do błędu ortograficznego to wstyd, Panowie z WG, wstyd...

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,161 battles
7 minutes ago, henryk5pio said:

Wydaje mi się, że ta Pani chce czegoś innego niż jeansy:Smile_glasses: A co do błędu ortograficznego to wstyd, Panowie z WG, wstyd...

Zaraz, zaraz. Jak forumowicze sadzą błędy - to nie ma większego problemu. Paru się przyczepi i zapominamy. Jak WG zrobi błąd to wątek wielki się robi. Nie bym się chwalił, ale parę błędów znalazłem w dziełach WG. I jakoś z tego nie robiłem afery. Przekazałem po prostu informacje o błędach do Drwala i Falathiego i poprawili. Bez spiny, bez jadu.
Skąd w tak wielu forumowiczach tak wiele złości, wredności? Przecież jesteśmy śmietanką graczy - zaglądamy na forum. Może jakbyśmy więcej sobie nawzajem pomagali to wszyscy byliby bardziej szczęśliwi? Zwróćcie uwagę na ilość wątków pozytywnych i negatywnych. Właściwie te drugie dominują. Nawet w wątkach na wskroś pozytywnych, np pochwalcie się co dostaliście w paczkach mikołajkowych, po paru wpisach pozytywnych: "zobaczcie co wygrałem", zaczynają się narzekania: ja nic ciekawego nie wygrałem, WG spiskuje itd itp.
A wszystkim tak na koniec, i tym pozytywnym, i tym pełnym złych emocji: Szczęśliwego Nowego Roku!

• Cool 4
  • Bad 1

[GLORY]
Players
361 posts
8,839 battles

Zaraz, zaraz. Jak forumowicze sadzą błędy - to nie ma większego problemu. Paru się przyczepi i zapominamy. Jak WG zrobi błąd to wątek wielki się robi.

Jeżeli WG chce się uważać za porządną firmę to musi trzymać jakieś standardy. To jakiej formy wypowiedzi ktoś używa świadczy o danej osobie/firmie. Porównywanie nawet najmniejszych błędów w oficjalnych materiałach jakiejś firmy, czy instytucji do wypocin niedouczonego ignoranta nie ma najmniejszego sensu. 

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,161 battles
1 minute ago, Thorgerder said:

Jeżeli WG chce się uważać za porządną firmę to musi trzymać jakieś standardy. To jakiej formy wypowiedzi ktoś używa świadczy o danej osobie/firmie. Porównywanie nawet najmniejszych błędów w oficjalnych materiałach jakiejś firmy, czy instytucji do wypocin niedouczonego ignoranta nie ma najmniejszego sensu. 

Ja nie uważam ludzi na forum niedouczonymi ignorantami.

[GLORY]
Players
361 posts
8,839 battles

Ja nie uważam ludzi na forum niedouczonymi ignorantami.

Mam na myśli tylko tych co robią głupie błędy, albo piszą głupoty nawet nie próbując tego zweryfikować. 

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,161 battles
1 minute ago, Thorgerder said:

Mam na myśli tylko tych co robią głupie błędy, albo piszą głupoty nawet nie próbując tego zweryfikować. 

W takim razie chodzi Ci o pojęcie lenia.
Pamiętaj, że WG ma dość dziwną formę komunikacji z sekcją europejską. Wszelkie teksty są tłumaczone z rosyjskiego na angielski, a potem na języki narodowe. W dodatku tłumacze to firmy zewnętrzne często nie mające pojęcia o specyfice produktu. Mimo to jest to pierwszy tak znaczący błąd ortograficzny w całej grze. Czy to mimo wszystko nie jest sukces? Myślisz, że WG nie poprawi tego błędu? Każdemu zdarza się błądzić.

• Cool 3

Players
335 posts
5,209 battles
28 minutes ago, Dark_Havoc said:

Skąd w tak wielu forumowiczach tak wiele złości, wredności? Przecież jesteśmy śmietanką graczy - zaglądamy na forum. Może jakbyśmy więcej sobie nawzajem pomagali to wszyscy byliby bardziej szczęśliwi?

No jak to skąd? Kojarzysz modlitwę Polaka z Dnia Świra? To jest polski duch, nasz narodowy wyróżnik spośród innych nacji.

A w temacie: niech ten co błędu nigdy nie zrobił pierwszy rzuci kamieniem :) sami wielcy poloniści, @#$@#$ jego mać [...] (to parafraza z innego filmu Marka Koterskiego :) )

• Bad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.