Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Davao

Hsienyang VIII tier

10 comments in this topic

Recommended Posts

[IMPR0]
Players
125 posts
10,896 battles

Bardzo przyjemny okręcik. Ciekawą opcją jest montaż radaru zamiast dymu, szczególnie w dywizjonach. Pływamy tak z @malahaj1 - On w Bensonie, ja za nim w Hsienyangu. Jeśli czerwona deska schowa się przed nim w dymie odpalam radar i wspólnie ostrzeliwujemy cel. Radar co prawda trwa tylko 15 sekund, ale wystarczy na zdemolowanie wyświetlonej radarem deski w dymie sfokusowanymi 4-5 salwami z Bensona i Hsienyanga.

Players
5 posts
5,313 battles
7 hours ago, Greyshark said:

Co polecacie na niego, radar czy dym?

Jeżeli pływasz w dywizjonie i ma Cię kto zadymiać to możesz zaryzykować z radarem. Jeżeli jesteś sam to najlepiej z dymem. Przynajmniej jest gdzie się chować.

Ostatnio losuje mnie tylko na 10 a na tym poziomie to jest się tylko karmą dla rekinów.  Jedenaście okrętów poziomu 10 tego i ty sam na ósemce.

• Cool 1

Players
1,582 posts
14,199 battles
On 1.04.2018 at 7:08 AM, maarkuus said:

Jeżeli pływasz w dywizjonie i ma Cię kto zadymiać to możesz zaryzykować z radarem. Jeżeli jesteś sam to najlepiej z dymem. Przynajmniej jest gdzie się chować.

Ostatnio losuje mnie tylko na 10 a na tym poziomie to jest się tylko karmą dla rekinów.  Jedenaście okrętów poziomu 10 tego i ty sam na ósemce.

Muszę to potwierdzić, że radar tylko z innym okrętem. Dywizjon z drugim niszczycielem ( amerykański gunboat albo Loyang wydają się być wręcz stworzone do takiej pary przez długi dym "amerykański"  ) i wrogi DD ma anprawdę duży problem.  Sposób na pewno ciekawy ale też niezbyt znany bo nikt się tego nie spodziewa jak widzę a gdy napisałem, że mam radar zamontowany na Hsienyangu to na chacie było ogromne zdziwienie ale i zadowolenie. Na tym okręcie radar ma tylko 15 sekund i nie można zamontować modułu z kontenerów ale na IX i X jest już ta możliwość i radar na Yueangu można wydłużyć do 28 sekund co może być świetne do tępienia wrogich DD. Po odpowiednim zgraniu i dobrym wytrenowaniu dywizjonu może to dawać super efekty.

Gameplay z radarem w dywizjonie z innym niszczycielem jest naprawdę ciekawy, nietypowy i daje bardzo dużo pozytywnej adrenaliny podczas gry.

[BB-63]
Players
1,719 posts
20,429 battles
21 hours ago, Marblehead_1 said:

Gameplay z radarem w dywizjonie z innym niszczycielem jest naprawdę ciekawy, nietypowy i daje bardzo dużo pozytywnej adrenaliny podczas gry.

Gram tylko z radarem (200 bitew na Tier 9 winrate 59%), Ponad 100 bitew na Tier 10 winrate 57 (tylko wczoraj 80% winrate na 10 bitew na Yueyangu),  jestem samotnym wilkiem (99% bez diwizjonu). Trzeba ale sie duzo uczyc bo sie trudno gra (caly czas sie ucze i idzie coraz lepiej) 

Na Chung Mu spotkalem jeden Radar na DD w ponad 200 Bitwach. 

Kazdy gra z dymem.

Pozdrawiam 

• Cool 1

Players
127 posts
9,165 battles

Tragedii nie ma ale na razie słaby i raczej nie zostanie w porcie.

Szczególnie kłopotliwe są słabe kąty strzały tylnych wieżyczek - dwie przednie są za słabe.

A jak użyjesz tylnych to pokazujesz cały boczek i w walkach z innymi DD'kami jest cienko szczególnie że torped na nie nie masz.

2 minuty przeładowania torped....

Kamo też tak sobie 5,8km

I ciągle na X tier.... masakra.

[MAX]
Moderator
1,608 posts
7,852 battles
On 11/16/2018 at 6:13 PM, ThomAS661 said:

Kamo też tak sobie 5,8km

Czyli gorsze niż Lightning i Kagera, takie samo jak Bensony, lepsze niż cała reszta.

[PLO]
[PLO]
Players
625 posts
4,312 battles
9 hours ago, Goomich said:

Czyli gorsze niż Lightning i Kagera, takie samo jak Bensony, lepsze niż cała reszta.

Bo to w sumie Benson jest z innymi torpedami.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.