Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Davao

Jianwei V tier

13 comments in this topic

Recommended Posts

[KBW]
[KBW]
Weekend Tester
106 posts
3,496 battles

Ktoś, coś? Jakaś opinia, czy wszyscy przeskoczyli za free expa?

W anglojęzycznej części forum nie zebrał zbyt pochlebnych opinii...

Players
220 posts
7,008 battles

Nie ma nad czym się rozwodzić. Taka sobie grajka. Na początku mnie wkurzał, ale przeszedłem pogodzony z losem. Nie wyróżnił się czymś specjalnym, ale nie jest aż tak tragiczny żeby wykorzystać wolny exp.

[TF16]
Moderator
4,129 posts
10,150 battles

Ciężko określić coś po 9 bitwach, ale tyle potrzebowałem by go przejść. Dobry kamuflaż, miłe działa, no i DWT - sól w oku CA i BB :)

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts

Czarna rozpacz nie okręt, szczególnie bo dosyć miłym graniu poprzednikiem. Jak miotnie na T5, to można coś ugrać, na T.7 trzeba się już nieźle napocić - dymu nie storpedujesz, na działa z deskami nie wygrasz. Trzeba czekać aż team w miarę poogarnia deski przeciwnika... ale gdybym chciał pływać i nic nie robić, to bym pływał BB.

Uznałem okręt za fatalny prognostyk dla linii i z niej zrezygnowałem.

Pozdrawiam

[MAX]
Moderator
1,581 posts
7,802 battles

Trzeba było grać w kampanię DoY, po dwóch bitwach zrezygnowałem, ale dostałem Funoszuna (który też mi się średnio, chociaż lepszy) i czasem pofarmię w kierunku GadzioMadzi.

[HOB]
Players
156 posts
16,026 battles

Radeckij   fatalny prognostyk dla linii  ?! Owszem nie zagrałem nim  ani jednej bitwy ( oszczędziło mi to co kolega wyżej napisał ) , ale on sam jest przecież słaby w papierach( dane techniczne + losowania) - typowy okręt przeskocz i zapomnij . Nie  należy po nim wniosków wyciągać co do następnych okrętów  w linii .

Fushun jest miksem Anshana z Gniewnym - gra nim się całkiem przyzwoicie . Gadjah natomiast potrafi dawać prawdziwą przyjemność z  gry - dobre  camo + duża siła ognia( tutaj już mielimy dds  i nie tylko ) . Ósemka  jak dla mnie jest kolejnym okrętem do przeskoczenia i wywalenia z portu - po co to komu jeśli istnieje Benson z pięcioma działami . Pozostałych dwóch nie mam , ale są ciekawe(owszem nie storpedują pierwowzorów amerykańskich , ale mają jakieś tam przewagi w innych aspektach ) - miło się będzie kiedyś dorobić .

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
On 19.04.2018 at 10:12 PM, DrTorbix said:

Radeckij   fatalny prognostyk dla linii  ?! Owszem nie zagrałem nim  ani jednej bitwy ( oszczędziło mi to co kolega wyżej napisał ) , ale on sam jest przecież słaby w papierach( dane techniczne + losowania) - typowy okręt przeskocz i zapomnij . Nie  należy po nim wniosków wyciągać co do następnych okrętów  w linii .

Hmm, mówisz że następnymi tierami lepiej będę torpedował deski? Hmmm...

On 19.04.2018 at 10:12 PM, DrTorbix said:

Fushun jest miksem Anshana z Gniewnym - gra nim się całkiem przyzwoicie .

Właśnie wymieniłeś dwie deski, które uważam za fatalne :)

On 19.04.2018 at 4:03 PM, Goomich said:

Trzeba było grać w kampanię DoY, po dwóch bitwach zrezygnowałem, ale dostałem Funoszuna (który też mi się średnio, chociaż lepszy) i czasem pofarmię w kierunku GadzioMadzi.

Przegapiłem, ale nie żałuję. Dla mnie koncepcja deski która nie może torpedować innych desek jest ułomna - owszem, sprawdziłem, Gandzia jest statystycznie najlepszą deską na t.7 (najwyższy WR i dmg), ale i tak nie mogę się przekonać do człapania w jej kierunku. Poza tym - to linia klonów, na typ J/K/N wolę poczekać w  oryginalnym wydaniu (a może dadzą naszego Pioruna jako premkę?), US DD z top tierów już mam.

Pozdrawiam

Players
75 posts
22,984 battles
On ‎2018‎-‎04‎-‎25 at 3:25 PM, Radeckij said:

Hmm, mówisz że następnymi tierami lepiej będę torpedował deski? Hmmm...

[...]

Przegapiłem, ale nie żałuję. Dla mnie koncepcja deski która nie może torpedować innych desek jest ułomna - owszem, sprawdziłem, Gandzia jest statystycznie najlepszą deską na t.7 (najwyższy WR i dmg), ale i tak nie mogę się przekonać do człapania w jej kierunku. Poza tym - to linia klonów, na typ J/K/N wolę poczekać w  oryginalnym wydaniu (a może dadzą naszego Pioruna jako premkę?), US DD z top tierów już mam.

Pozdrawiam

Po co torpedy przeciw wrogim deskom, gdy od ósemki (Hsienjanga) masz radar? Wpadasz na kapa, spotykasz wrogą deskę, która się zadymia? RADAR. +1 frag. Kagero, które tłuczesz działami, ucieka poza zasięg spota? RADAR. +1 frag.

[TOOM]
Players
6 posts
5,686 battles

Nie widziałem gorszego DD. Nie strzela(czas przeładowania) nie torpeduje( bo nie dożyje) i świeci jak psu jajca.Ot krótka charakterystyka okretu

Players
7 posts
1,229 battles

Chyba "trochę" przesadzacie z tym najgorszym niszczycielem. Nie jest to masakrator jak IV tier i może stąd te żale.

Imho:

- najbardziej niedomagają torpedy - na tych tierach można na bliskim dystansie spokojnie odparować w krótkim czasie od spota. Osobiście używałem ich głównie, gdy jakiś BB był zbyt ciekawski, a CA zbyt odważny.

- działa - zadają przyzwoite uszkodzenia DD, z perkiem - elegancko podpalają BB. AP nie miałem specjalnie okazji wypróbować na CA ustawiających się bokiem, ale parę cytatel nimi wsadziłem.

- co do spota - rzadko kiedy wyspotujesz kogoś jako pierwszy, ale zazwyczaj przeciwnik wyskakuje po 2-3 sekundach na ekranie, jeśli wiesz, z której strony się go spodziewać.

- w pojedynku 1 vs 1 wygrasz jedynie z japońcami - do reszty trzeba się skątować i spierniczać.

- no i złota zasada - nigdy solo.

[ARES-]
Players
137 posts
9,110 battles

No i na tym niszczycielu się zaciąłem :(. Ani to nie strzela, ani torpeduje. jak wrzuci na V tier - to można zaszaleć, za to w bitwach na wyższych tierach - jesteśmy tylko warzywkiem zależnym od teamu :(. 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.