Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Davao

Phra Ruang III tier

5 comments in this topic

Recommended Posts

[ARES-]
Players
137 posts
9,105 battles

Dla mnie jest to funship na tych tierach. Dobre torpedy o dużym zasięgu (a że na tych tierach pancerniki na ogół płyną w linii prostej więc trafianie nie sprawia trudności), plus działka o podobnych możliwościach jak na innych niszczycielach na tym tierze (podobne to nie oznacza, że dobre. Trzeba uważać przy walkach na działkach z przeciwnymi DDkami - bo można marnie zginąć, jeśli się trafi na dobrego gracza. Ponadto zasięg działek jest dość słaby). W dobrych rękach sieje zagładę i zniszczenie ;).

Uwaga dla początkujących graczy. Ta linia niszczycieli posiada torpedy głębokowodne, które nie trafiają w niszczyciele - więc nie marnuj torped na próbę zniszczenia DDka - ponadto nie musisz martwić się sojuszniczym niszczycielem - Twoje torpedy jego także ominą ;)  (piszę to bo dość często widzę na tierach 3, 4 i 5 jak azjatyckie niszczarki próbują storpedować wrogie DD).

[-DWS-]
Beta Tester
4,508 posts
12,249 battles
20 minutes ago, Azgheros said:

Dla mnie jest to funship na tych tierach.

Zgadza się. Bardzo zwrotne maleństwo, czysta przyjemność. Zresztą, to HMS Radiant, więc ma takie mocno "brytyjskie" paramatry.

20 minutes ago, Azgheros said:

plus działka o podobnych możliwościach jak na innych niszczycielach na tym tierze (podobne to nie oznacza, że dobre.

Największa wada to ich  prędkość obrotu, taka mocno "rosyjska". Ja sobie Radianta zostawiłem i trzymam na nim kapitana dla Anshana, bo akurat perk na obrót przydaje się tu i tu.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.