Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
turkina

Kamuflaż/flaga na wolny exp dowódcy

5 comments in this topic

Question

Weekend Tester
667 posts
4,020 battles

Panowie nubskie pytanie. Lepiej wymaksować kapitana do 19 punktów i założyć fliagi i cammo do PD dowódcy, czy używać non stop? Chciałbym dobić kilku kapitanów i osiągnąć jak największy bonus po wbiciu im najwyższego poziomu.

4 answers to this question

Recommended Posts

• 1
[TF16]
Moderator
4,129 posts
10,152 battles
7 minutes ago, turkina said:

Dzięki panowie.

Zajrzyj tutaj. UrukSzymon ładnie to wytłumaczył:

• Cool 1

• 0
[TF16]
[TF16]
Players
141 posts
12,491 battles

Nie mam pewności, czy dobrze rozumiem twoje pytanie, ale ilość punktów na kapitanie nie wpływa na naliczanie PD zdobytego po bitwie, ani na żadne bonusy do niego.

Jest też oczywiście prawdą, że dobrze wyszkolony kapitan pomaga nam wykręcić wynik w bitwie, który to wynik przekłada się bezpośrednio na zdobyte PD.

• Cool 1

• 0
[TF16]
Moderator
4,129 posts
10,152 battles
46 minutes ago, turkina said:

Panowie nubskie pytanie. Lepiej wymaksować kapitana do 19 punktów i założyć fliagi i cammo do PD dowódcy, czy używać non stop? Chciałbym dobić kilku kapitanów i osiągnąć jak największy bonus po wbiciu im najwyższego poziomu.

Najwięcej doświadczenia dowódcy dostaniesz jeśli wbijesz najwięcej doświadczenia z bitwy. Warto zatem zakładać tam gdzie jest duża szansa. Najpierw kapitan, potem bitwy - najlepiej z gwiazdką i bonusami. Ja wczoraj w jednej bitwie zdobyłem 25k doświadczenia elitarnego.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.