Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Alonecat

10 Level Sınırsız Kamuflajlar

4 comments in this topic

Recommended Posts

[TRYRN]
Players
1 post
3,164 battles

Arkadaşlar merhaba;

Her oyuncunun istediğidir, 10 level bir gemi sahip olduğu zaman sınırsız bir kamuflaj takmak. Bilindiği üzere 10 level bir geminin sınırsız kamuflajının bedeli 5000 doblondur. bu da Türkiye şartlarında 70.00 TL para yapmaktadır.  Ancak bu kamuflajlar bu paranın karşılığını vermemektedir. Ben 4 yıl WOWP oynadım. Ordada uçaklara takılan kamuflajlar vardı.4 adet gizlenmenin bedeli 10,00 TL idi ve uçağın gizlenme işlevselliğini rahatlılıkla karşılıyordu. Ancak WOWS da bu kamuflaj olayındaki bu sıkıntının çözümlenmesi gerekiyor. 70,00 TL. yi bir kamuflaj için veriyorsam, ihtiyacımı gidermeli. 10 level gemisi olup da orda biriken DP yi serbest DP ye çeviren oyuncu sayısı çok azdır. Bu oyunda zaten her oyuncunun  kredi yapmak için bir premium gemisi olur. Aksi tadirde bu oyun ona oyundan çok zulüm olur. Şayet DP çevirecekse, Premium gemide toplanan DP çevrilir. Kısacası forumda bulunan yetkili arkadaşların bu konuda ilğili birime bir çalışma yapması için tavsiyede bulunmasını önemle rica ederim. 10 level bir geminin sırf kaptanı gelişsin diye DP ye değil, Krediye ihityacı vardır. Ya da o gemi için önemli olan bir özellik eklenmesi gerekmektedir. Saygılarımla.

• Cool 1

Players
53 posts
6,802 battles

Yazdıklarınıza yarı katılır yarı eleştirir halde cevap vericem.. Ben de sıradan bir oyuncuyum ne bir katılımcı ne de yapımcı değilim.. Fakat daha ne kadar verimli olabilirler kamuflajlar... %50 servis maliyeti düşürüp +%20 Kredi veriyor buna ek olarak %100 DP vererek komutanı geliştiriyor.. Zaten yeni gelen klan sisteminde %10 servis maliyetini düşürebiliyorsun etti %-60.. E bunun birde elde birikmiş sancağı var diyelim etti %-70...  Daha fazlasını yaparlarsa sence premium gemi almaya gerek kalır mı ? Veya premium hesap almaya :)

Ama bak şu konuda çok haklısın... Ülkelere göre fiyat düzenlemesi gelmesini senin kadar bende isterim.. Bir boya kutusuna 70 lira vermek gerçekten can yakıyor... Zaten her ay düzenli olarak 40 lira bağladığımız yetmiyormuş gibi bir de kazanarak oynayabilmek için para(lar) bayılmak gerçekten yıldırıyor..

Edit: Bak sıralamalı savaşlardan gelecek olan lig bayraklarını unutmuşum.. en kötü %-75 en iyi %-90  :D :D

[EJDER]
Players
140 posts
9,934 battles

Biriken bonus doblonlarla Minoya premium kamo taktım. 100-150k lık ortalama maçlarda 300-500k arası para geliyor. Tier 10 gemi için oldukça kabul edilebilir bir miktar bu.

Edit: Ayrıca gemideki kaptan 19 level olduğu için her kazanılan kaptan puanı diğer kaptanları geliştirmene yardımcı oluyor. 

• Cool 2

Players
735 posts
9,712 battles

t10 için premium kamo sadece montana için aldım ve çok memnunum. elimde olsa diğerlerine de takarım. bütün sarf malzemeleri takılı halde masraf olarak 160k yazarken geliri iyi oyunlarda 1 milyon üzerine çıkabilirken kötü oyunlarda bile 350k nın altına düşmüyor. 

evet biraz pahalı ama geminizi bir nevi premium bir gemiye çeviriyor bu kamuflajlar. t10 bir premium gemi içinde 70tl makul bir rakam bence.

• Cool 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.