Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test verze 0.7.0 - Hlášení chyb

10 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,244 posts
2,842 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

narazíte-li při testování verze 0.7.0 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna.

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Děkujeme 

:Smile_honoring:

[CULMY]
Sailing Hamster
1,768 posts

Předchozí hlášené chyby (WoWS se snaží prohledávat moje disky, někdy se nezobrazují detaily bitvy) byly úspěšně aplikovány i do nové verze PT. Navíc se povedlo znamožnít vytváření divizí (klient okamžitě padne) a celková stabilita je taky velmi nízká.

Players
3,711 posts
17,587 battles

Jestliže se vleze hlouběji do profilu (inventář, známky ...) občas to něco přepne a pak škube celý přístav. Co je horší, vypnutí hry nepomůže, jen restart PC. Včera jsem vlezl po prolezení Novinek do bitvy a bylo to skutečně super... FPS byly ... viz příloha. Dobrá práce.

Ten ping byl mezi 31-150ms, při tom ostrá hra nemá problém.

btw - killnul jsem celou hru, vrátil se do bitvy a bylo to stejné. V HW bych chybu nehledal i7-4770k, 16GB RAM, GTX950, SSD

3fps.png

[CULMY]
Sailing Hamster
1,768 posts

V bitvách na PT velmi často dochází k poškození / vyřazení modulů (věže, motor, kormidlo, torpéda). Přenesou se tyto změny i do ostré verze 0.7.0 nebo jde jen o nastavení PT? (Vylepšení i dovednost Preventivní údržba používáme, k enormnímu množství vyřazení modulů dochází jak u nás tak u protivníka.)

[CSP]
Players
149 posts
4,998 battles

Hra padá. Strašně. Šest pádů po kritické chybě během jedné hodiny je docela dost. Havaruje na konci bitvy před načtením pobitevních statistik na libovolné mapě. Havaruje při obdržení pozvánky do divize. Byli jsme tři, pošlu pozvánku, spadne to kolegům. Pošlou pozvánku mně, spadne to mně. DxDiag a jeden z crashreportů v příloze.

Crash.zip

• Cool 1

Players
2 posts
432 battles

Nedaří se mi už ani na začátku se přihlásit do Public testu, píše mi to špatné přihlašovací údaje, při tom s těmi samými údaji jsem se právě přihlásil zde na fóru či na účet wargamingu v prohlížeči.

[CSP]
Players
149 posts
4,998 battles
Před 10 minutami ochrancekachnicek řekl/a:

Nedaří se mi už ani na začátku se přihlásit do Public testu, píše mi to špatné přihlašovací údaje, při tom s těmi samými údaji jsem se právě přihlásil zde na fóru či na účet wargamingu v prohlížeči.

A jsi na Public testu zaregistrovaný? Tvůj herní účet na publicu s testovacím účtem nemá nic společného.

Players
3,711 posts
17,587 battles

Ve druhem kole testu se spatne ukazuje v pobitevni obrazovce postup ve splneni ukolu. Bylo vyhrat 5 bitev - po prvni vyhrane se ukaze obrazes s prazdnym barem. Po druhe vyhrane bitve se zaplni 1/5 baru atd ...

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,244 posts
2,842 battles

S příchodem veřejného testu verze 0.7.1 zavírám toto vlákno. Děkujeme za vaši hlášení chyb!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.