Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
darek1207

konto prenium

10 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1 post
3,187 battles

Witam

Zakupiłem konto premium i nie zostało dodane do konta, tz jak wchodzę w grę to cały czas na dublonach oraz w oknie "kup premium" kręci się kółeczko synchronizacji.

Resetowałem grę oraz komputer i nie pomaga, dodam że równocześnie kupiłem prezent i był natychmiast. Nigdy nie miałem takiej sytuacji , zawsze przychodziło natychmiast.

Dziękuję za podpowiedzi.

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,236 posts

Podpowiem, że z takimi problemami to powinieneś się udawać do wsparcia klienta WG.

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles
31 minutes ago, Greyshark said:

Podpowiem, że z takimi problemami to powinieneś się udawać do wsparcia klienta WG.

A co zrobic z fantem kiedy support zamyka zgloszenie i kaze sie pytac na forum? A na forum odpisuja: pisz do supportu?

[HOB]
Players
1,004 posts
4,971 battles

Support czasem trzeba wielokrotnie spamować. Prawie zawsze Niekiedy trafi na przygłupa, który źle się zajmie ticketem.

Oczywiście przez to czas się znacznie wydłuża.

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,236 posts
21 minutes ago, HectorBarbossa said:

A co zrobic z fantem kiedy support zamyka zgloszenie i kaze sie pytac na forum? A na forum odpisuja: pisz do supportu?

Wówczas najprawdopodobniej oznacza to, że zgłoszenie jest na tyle głupie, że nikt nie będzie się tym zajmował, więc pozostaje nauczyć się z tym żyć.

WG Staff
1,350 posts
2,939 battles
1 hour ago, HectorBarbossa said:

Wtedy piszesz do mnie na priv z numerem ticketu i opisem o co chodziło/kontekstem.

[LOBUZ]
Players
393 posts
8,896 battles
20 hours ago, HectorBarbossa said:

To się nazywa working as intended.

[GOFER]
Beta Tester
2,851 posts
6,588 battles
21 hours ago, HectorBarbossa said:

Jeżeli support zamyka zgłoszenie i kieruje pytającego do forum znaczy to,że w danym miesiącu pracownicy supportu postanowili zrzec się wynagrodzenia za pracę na rzecz uczestników forum.

Niestety-dopóki uczestnicy forum nie otrzymają należnych przelewów nie ma co liczyć na ich pomoc (wiadomo-przysłowiowa uczciwość WG nie pozwala na pracę bez zapłaty z góry).

Mam nadzieję,że byłem pomocny-pozdrawiam-panda_k.

• Cool 1
  • Funny 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.