Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.7.0 - Bug tak chciał.

47 comments in this topic

Recommended Posts

[MS-B]
[MS-B]
Players
587 posts
7,567 battles

Nie wiem dlaczego, ale jak ustawiłem sobie insygnię to podczas bitwy zmieniła mi się na inną, której nie chciałem. Według mnie to jest błąd, który należy naprawić.

Kamera zawiesza się(brak możliwości przybliżenia i obracania) na chwilę po przełączaniu się między interfejsami wyboru kamuflażu, flag sygnałowych oraz flagi.

[TF16]
Community Contributor
3,946 posts
8,969 battles

No ja znalazłem 2.
1. Boty zgubiły celowniki. Właściwie kiedyś można było zostać zatopionym przez boty. W tej wersji pociski wroga spadały w odległościach kilkunastu metrów od mojego okrętu. Pierwsze trafienie bot uzyskał z odległości 200m. Wcześniej miał rozrzut taki, że się zastanawiałem do czego strzela. By było zabawniej nie zmieniałem kursu.

Na zrzucie widać jak strzela bot: raz z jednej burty, raz z drugiej raz przed... ale nie trafił ani razu. Ten strzał (nad licznikiem lotu pocisków) też jest w mój okręt.
shot-17_12.28_21_07.43-0898.thumb.jpg.d59a22fa68396fdbba21031b485aec08.jpg

2. Coś się pokiełbasiło z misjami. Po pierwszej wygranej bitwie, zamiast zaliczeń dostałem to:
shot-17_12.28_21_01.07-0500.thumb.jpg.89df44d49f7cbc819ad994aa386e5478.jpg

Jak widać paski misji się nie ruszyły. Misja jest zaliczona.

Następna misja była: wygraj 2 razy. Po drugim zwycięstwie:

shot-17_12.28_21_19.58-0538.thumb.jpg.a9f4ba5a6863ce34cfad17cbe60baeb2.jpg

EDIT: Insygnia do zdobycia są już na koncie. Można za nie dostawać tylko kredyty.

[P_O_L]
Players
6 posts
3,960 battles

Nie dostalem zadnego powiadomienia o przyznaniu specjalnych flag sygnalowych a zdobylem wszystkie emblematy -.-

[AIM]
Alpha Tester
48 posts
8,350 battles

A mnie po wyjściu z bitwy uaktywnia się w porcie jakiś filtr, którego nie włączałem

Players
1,490 posts
12,529 battles

Podczas gry (wczoraj przed południem) okazuje się, że Amagi ma 5s przeładowania zamiast 30s. No ja rozumiem, że AR i te sprawy ale ja nawet 1 hp nie straciłem a miałem taki reload.

[TF16]
Community Contributor
3,946 posts
8,969 battles
33 minutes ago, HectorBarbossa said:

Nie sadzilem, ze pracownik wg nazwa tematu bedzie obrazal uczucia religijne

A co sadziłeś? Kwiatki? Bug - to z angielskiego robak... czyli błąd. Zresztą w regulaminie forum wyraźnie stoi, że nie porusza się tematów politycznych, religijnych i podobnych.
Błąd tak chciał.

:cap_haloween:

[TF16]
Community Contributor
3,946 posts
8,969 battles
12 minutes ago, HectorBarbossa said:

hawik jak cie czytam to dostaje uczulenia i wysypki na piecie

No... nie jesteś pierwszy i nie ostatni! :)

Players
248 posts
9,515 battles

Niestety ten tytuł tematy na forum obraża oraz wyśmiewa  moją religie. Żądam natychmiastowej zmiany, oraz zaprzestania takich praktyk w przyszłości przez pracowników wargaming. Nawiązywanie do cytatów z biblii,oraz ich prześmiewcze  przekształcanie na własne potrzeby jest dla mnie obraźliwe i ma znamiona  dyskryminacji !!!!!! TAK WYGLĄDA TERAZ POPRAWNOĆŚ!!!!!!!!!!!! KATOLIK!!!!!!!!!!!!!!!!

• Cool 2
  • Funny 1

[WG-EU]
WG Staff
2,277 posts
4,805 battles
On 12/29/2017 at 11:22 PM, ddtt said:

A mnie po wyjściu z bitwy uaktywnia się w porcie jakiś filtr, którego nie włączałem

On 12/30/2017 at 10:46 AM, Marblehead_1 said:

Podczas gry (wczoraj przed południem) okazuje się, że Amagi ma 5s przeładowania zamiast 30s. No ja rozumiem, że AR i te sprawy ale ja nawet 1 hp nie straciłem a miałem taki reload.

Panowie, czy można prosić o szerszy opis i więcej informacji? 

Players
1,490 posts
12,529 battles
35 minutes ago, Falathi said:

Panowie, czy można prosić o szerszy opis i więcej informacji? 

Podczas bitwy czy to testowej treningówki ( bo musiałem obejrzeć sobie ten tryb ) czy coopka Amagi miało u mnie 5 sekund przeładowania głównych dział i tak nawet pisało na opisie dział. Takie pew pew pew non stop tylko, że z 410mm. W sumie jakby to weszło to było by zabawne :Smile_trollface: w szczególności dla innych okrętów :Smile_teethhappy:

Teraz już jest normalnie. Następnego dnia już to nie występowało.

A teraz nowa sprawa. Nie działa animacja przy ekranie logowania gdzie wpisuje się login i hasło zazwyczaj była animacja jak płynęły Mikasy, Aurory, Gearingi czy Kongo. A teraz jest to nieruchome. Jakby była pierwsza klatka tylko wyświetlana - tylko nie wiem czy to nie jest cecha serwera testowego. W normalnym kliencie EU jest dobrze. Mam zainstalowany Wargaming Game Center.

[AIM]
Alpha Tester
48 posts
8,350 battles
On 12/29/2017 at 11:22 PM, ddtt said:

Konkretnie okręty były filtrowane pod kątem zadania z kampanii, które akurat miałem zaznaczone. Trudno powiedzieć, jaki był klucz tego filtrowania, bo miałem zaznaczone trzy, a filtrowanie było chyba tylko pod jedno z nich. Po rezygnacji z zadań filtry przestały się pojawiać

Zaczęło się wyrzucanie do ekranu startowego

WG Staff
1,341 posts
2,930 battles

Wielu graczy doświadczyło różnych problemów z 0.7.0 oto lista błędów, które udało nam się wyłapać i które zostaną rozwiązane.
Wiemy, że może ich być więcej. Pracujemy nad nimi również.
LINK

Spoiler

World of Warships - new known Issues Patch 0.7.0

Update 0.7.0 introduces great features, yet some players may face a few technical problems.

We compiled a list of possible issues you may face as well as their potential solutions or workarounds, when applicable.

We will update this article when we have more information to share.

Technical issues

In full-screen mode, window resolution sometimes gets reset once any settings are applied, and a window pops us prompting to restart the game client.

Expected fix on Update 0.7.1

UI related issues

In certain cases, the clan tag shown in the chat may appear in black color;

In certain cases, the “Battle” button does not become available after a relog to the game that follows a server reboot;

An empty hint window may pop up when hovering the mouse over “weather conditions” in the Training Room window;

In some cases, an emblem hint may display the text "Undefined";

On the battle-loading screen, the Division chat may incorrectly display the number of ships ready for the battle;

In certain cases, the battle results screen may incorrectly display progress for Combat Missions and Challenges;

In certain cases, the battle-loading screen may display the text "undefined" in a player hint that appears when hovering the mouse over that player’s nickname

Jesli widzicie inne problemy:

You have another issue?

Should you be affected by another issue not stated above, Contact Support

Include the following information:

WG Staff
1,341 posts
2,930 battles

Panowie dajcie znać jak jakieś błędy jeszcze występują.
Możecie wkleić je ponowie w takiej samej formie treści.

Błędy w lokalizacji również.

Players
77 posts
6,636 battles

Może to nie błąd.. ale nie znalazłem innego miejsca gdzie o tym napisać.. ten nowy wygląd okna Dywizjonu to tak na serio ?...
Po pierwsze.. nie chce zostać otwarty i przypięty jak np okno w Windows
Po drugi.. permanentnie minimalizuje się do paska, co jest trochę irytujące..
Po trzecie.. te problemy z czatem są naprawdę irytujące.. serio nie da się z tym nic zrobić ? 

• Cool 1

[MS-B]
[MS-B]
Players
587 posts
7,567 battles

Po skończeniu bitwy nie pokazuje mi się okno podsumowujące przebieg starcia. Po jakimś czasie po prostu wyrzuca mnie do ekranu portu i dopiero z tego miejsca mogę podejrzeć podsumowanie ukończonej bitwy. Nie ukrywam, jest to irytujące.

[TF16]
Community Contributor
3,946 posts
8,969 battles
18 minutes ago, SonnyPsycho said:

Po skończeniu bitwy nie pokazuje mi się okno podsumowujące przebieg starcia. Po jakimś czasie po prostu wyrzuca mnie do ekranu portu i dopiero z tego miejsca mogę podejrzeć podsumowanie ukończonej bitwy. Nie ukrywam, jest to irytujące.

Miałeś mody? Masz mody? Kiedykolwiek miałeś mody? Spróbuj uruchomić w trybie bezpiecznym. Ktoś w temacie Aslaina pisał, że jakiś mody wywala podsumowania.

[POI--]
Players
1 post
2,041 battles

ja mianowicie mam problem z głosem kapitanów HSF, mianowicie te głosy nie działają, sprawdziłem 3 kapitanów i nie działają, nie wiem co tego jest przyczyną, sprawdzenie plików nic nie dało

[TF16]
Community Contributor
999 posts
10,100 battles

Okienko dywizjonu znika i bez powodu sie minimalizuje, po co zmieniac cos co działa dobrze?

[ALKO]
[ALKO]
Players
698 posts
11,427 battles
3 hours ago, SonnyPsycho said:

Panie, a to nie dlatego, że grałeś już sobie jakąś bitwę kiedy jeszcze poprzednia się nie skończyła? Bo tak to ja mam od daaaawna kiedy wyjde z jednej bitwy bo zdechłem jak amator i ide do drugiej, kiedy druga się kończy to też nie mam jej podsumowania, właśnie tylko i wyłącznie w takich sytuacjach.

[CDOGS]
[CDOGS]
Players
3 posts
3,352 battles

Potwierdzam, zniknęło okienko dywizjonu i nic nie można zrobić.

Restart gry nie rozwiązał problemu, dywizjon nadal jest i nic nie można zrobić.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.