Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.7.0 - Charakterystyczne insygnia

26 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
1,348 posts
2,935 battles

Kapitanowie,

Co myślicie o naszych insygniach?

Świetna wiadomość dla wszystkich kapitanów, którym marzy się jeszcze więcej opcji personalizacji w grze. Teraz możecie wyróżnić się dzięki szeregowi kolorowych, charakterystycznych insygniów. Insygnia będą widoczne dla innych graczy w wyskakujących poradach. Możecie także przeglądać emblematy sojuszników, umieszczając kamerę na ich okrętach.

Specjalny interfejs w porcie pozwala graczom tworzyć wymarzone insygnia. Możecie szczegółowo przyjrzeć się wszystkim możliwym wariantom i kombinacjom insygniów.

Wśród charakterystycznych insygniów znajdują się emblematy, mające formę symbolu z tłem. Można je zdobyć poprzez wypełnianie misji bojowych. Emblematy są przyznawane za określone osiągnięcia, np.: za wykazanie się znakomitymi umiejętnościami bojowymi lub za liczbę wygranych zdobytych okrętami określonego typu lub państwa.

8ed88e0a-eb12-11e7-b3d7-ac162d8bc1e4.jpg

[MS-B]
[MS-B]
Players
587 posts
7,567 battles

Super sprawa, jednak brakuje mi ikonki lub przycisku, który pozwala na zmianę emblematu. Przycisk ESC anuluje wybór, natomiast przycisk "Powrót do portu" jest za mało widoczny. Przydałby się przycisk Modyfikuj, gdzieś na dole pod symbolami insygniów, żeby rzucało się to w oczy.

Błąd w opisie insygniów dla poszczególnych klas okrętów. Powinno być dmg a nie XP.

• Cool 1

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
253 posts
10,185 battles

Jak zdobyć emblemat 4 klasy? U mnie widoczne są od klasy III do elity.

• Cool 1

[MS--B]
Alpha Tester
860 posts
15,105 battles

Czy mogę prosić o doprecyzowanie, co jest emblematem czwartej klasy ze screenu? Bo nie chcę być potem zaskoczony :cap_wander:shot-17_12.29_01_24.25-0166.thumb.jpg.1b98699b3ed693c07d650c54802b5f37.jpg

[MS--B]
Alpha Tester
860 posts
15,105 battles
1 minute ago, Barwena said:

Jak zdobyć emblemat 4 klasy? U mnie widoczne są od klasy III do elity.

Dokładnie o to samo pytam, zapewne chodzi o elitę, ale dobrze by było usłyszeć to oficjalnie.

[MS-B]
[MS-B]
Players
587 posts
7,567 battles

Emblematy 4 klasy to są emblematy, które znajdują się obok naszywek(screen pokazuję poniżej). W moim przypadku wystarczy, że wygram jeszcze 4 bitwy okrętami japońskimi i zdobędę emblemat 4 klasy dla japońskich okrętów, wypełniając misję.

shot-17.12.29_08.07.43-0226.jpg

[P_O_L]
Players
6 posts
3,960 battles

Odblokowalem wszystkie emblematy ale nie dostalem zadnego powiadomienia ze zdobylem flagi sygnalowe -.-

image.thumb.jpeg.676588b53c396b5bd0199ea3cfac1138.jpeg

17 hours ago, SonnyPsycho said:

Super sprawa, jednak brakuje mi ikonki lub przycisku, który pozwala na zmianę emblematu. Przycisk ESC anuluje wybór, natomiast przycisk "Powrót do portu" jest za mało widoczny. Przydałby się przycisk Modyfikuj, gdzieś na dole pod symbolami insygniów, żeby rzucało się to w oczy.

Błąd w opisie insygniów dla poszczególnych klas okrętów. Powinno być dmg a nie XP.

klikasz na wybrany emblemat -> Powrót do portu -> czego wiecej chciec?

image.gif

[AIM]
Alpha Tester
48 posts
8,350 battles

A moim zdaniem te emblematy potrzebne są jak .... i jest to marnowanie sił i środków potrzebnych na dopracowanie MM

Players
118 posts

MM działa prawidło.

- co do insygnii to jak je zapisać do bitwy bo próbowałem najróżniejszych sztuczek i tak w bitwie jest standardowy?

[AIM]
Alpha Tester
48 posts
8,350 battles

I chciałbym to jakoś wyłączyć

• Cool 1

[GJMW]
Players
12 posts
2,897 battles

Moim zdaniem lepszym pomysłem było by pokazywanie rangi gracza z bitew rankingowych gdy nas zabije aniżeli patrzenie na powtarzające się insygnie.

A druga kwestia proszę was zróbcie coś z tym żeby ta insygnia nie pokazywała się na samym środku ekranu... Ja wole obejrzeć czy moje pociski wystrzelone w ostatniej chwili przed zatopieniem trafia jeszcze w przeciwnika czy nie, a te powtarzające się insygnie tylko w tym przeszkadzają...

Players
1,980 posts
4,712 battles

Rozumiem, że na ten moment gra sama nie upgreaduje mi insygnium, po odblokowaniu jego ulepszonej wersji? Pytam o to, bo jak na mój gust najfajniej wygląda podstawowy lew w koronie i podstawowa tarcza z pojedynczym Fleur-de-lys. I czy da się do każdego okrętu przypisać inne insygnium, czy jest ono przypisane do konta gracza?

Players
1,344 posts
7,105 battles
27.12.2017 o 11:11, WG_Lumberjack napisał:

Kapitanowie,

Co myślicie o naszych insygniach?

Świetna wiadomość dla wszystkich kapitanów, którym marzy się jeszcze więcej opcji personalizacji w grze. Teraz możecie wyróżnić się dzięki szeregowi kolorowych, charakterystycznych insygniów. Insygnia będą widoczne dla innych graczy w wyskakujących poradach. Możecie także przeglądać emblematy sojuszników, umieszczając kamerę na ich okrętach.

Specjalny interfejs w porcie pozwala graczom tworzyć wymarzone insygnia. Możecie szczegółowo przyjrzeć się wszystkim możliwym wariantom i kombinacjom insygniów.

Wśród charakterystycznych insygniów znajdują się emblematy, mające formę symbolu z tłem. Można je zdobyć poprzez wypełnianie misji bojowych. Emblematy są przyznawane za określone osiągnięcia, np.: za wykazanie się znakomitymi umiejętnościami bojowymi lub za liczbę wygranych zdobytych okrętami określonego typu lub państwa.

Po wprowadzeniu aktualizacji gra sama przyzna insygnie za osiągnięcia już osiągnięte czy będą się liczyć tylko te dokonane po aktualizacji?

[TF16]
Weekend Tester
254 posts
9,229 battles

Fajnie by było jakby taki emblemat powiewał na naszych okrętach w postaci dodatkowej flagi. Tak samo WG powinno zrobić w przypadku logo klanu. 

• Cool 1

[TF16]
[TF16]
Players
1,165 posts
14,658 battles
9 minutes ago, eeLCee said:

... w postaci dodatkowej flagi. Tak samo WG powinno zrobić w przypadku logo klanu. 

Flaga z logo klanu to byłoby TO !!!!

• Cool 1
  • Boring 1

[AIM]
Alpha Tester
48 posts
8,350 battles
On 2.01.2018 at 2:19 PM, Socyn said:

MM działa prawidło.

- co do insygnii to jak je zapisać do bitwy bo próbowałem najróżniejszych sztuczek i tak w bitwie jest standardowy?

Taa...

[MAX]
[MAX]
Players
251 posts
9,875 battles

Insygnia i emblematy bardzo ładne i przyjemne - bardzo dobry pomysł ale........
Dlaczego nie ma możliwości montażu ich na naszych okrętach ( np na kominie czy mostku kapitańskim) w formie malunku. Albo np mogłyby być montowane jako flagi na naszych masztach. 
Pomysł świetny - ale dopracujcie to - popływałbym z tym Sharkiem i bagnetem namalowanym na kadłubie ......

shot-18.01.13_23.14.13-0375.jpg

• Cool 1

Players
1,430 posts
12,003 battles

a ja poproszę opcje ich wyłączenia, co mnie to obchodzi jaki badziew ma ktoś kto mnie rozwali.

• Cool 2

[TF16]
Community Contributor
3,946 posts
8,971 battles
7 minutes ago, krzysiek_1990 said:

a ja poproszę opcje ich wyłączenia, co mnie to obchodzi jaki badziew ma ktoś kto mnie rozwali.

No jest opcja: nie daj się zatapiać :P

• Cool 1
  • Bad 1

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,225 posts
On 13.01.2018 at 9:31 PM, Nuki66 said:

Insygnia i emblematy bardzo ładne i przyjemne - bardzo dobry pomysł ale........
Dlaczego nie ma możliwości montażu ich na naszych okrętach ( np na kominie czy mostku kapitańskim) w formie malunku. Albo np mogłyby być montowane jako flagi na naszych masztach. 
Pomysł świetny - ale dopracujcie to - popływałbym z tym Sharkiem i bagnetem namalowanym na kadłubie ......

shot-18.01.13_23.14.13-0375.jpg

Plusik za pływanie z Sharkiem!

[CSMW1]
Players
73 posts
5,870 battles

pomysł ciekawy ale lepiej by było gdyby gracze mogli sami projektować własne emblemaciki i je wgrywać w taki sposób żeby były widoczne dla innych w czasie gry.  Nie w momencie zatopienia ale całą bitwe przez lornetke. Jako dodatkowa flaga albo baner na kominie/nadbudówce/kadłubie. Cześć graczy by to olała ale część by sie tym bawiła. Taka mała "personalizacja". Ludzie w większości to gadżeciaże i pływanie pod wspólną banderą klanową tez było by fajne. Pozdrawiam

• Cool 1

[CSMW1]
Players
73 posts
5,870 battles
On 23.01.2018 at 10:59 PM, Greyshark said:

Plusik za pływanie z Sharkiem!

he he po co ten bagnet? przecież ryby sie nie je nożem. ;o)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.