Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.7.0 - Pokoje treningowe

12 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
1,337 posts
2,915 battles

Kiedy WG mówi, że wprowadza pokoje treningowe ale Ty stosujesz zasadę ograniczonego zaufania:

observing.gif

A nie czekaj to nie ten temat....

Kapitanowie,

Na teście publicznym będzie okazja wypróbować nowe pokoje treningowe.

Dajcie znać co myślicie!

Zaniedbując przygotowania, przygotowujecie się na porażkę! Teraz możecie tworzyć bitwy treningowe, które pozwolą Wam przygotować się do zaciekłej walki z innymi graczami. Jeśli macie już konto o 15. poziomie przebiegu służby, koniecznie wypróbujcie tę funkcję. Nie martwcie się o finanse! W bitwach treningowych nie zużywacie amunicji ani sprzętu eksploatacyjnego, a także nie musicie płacić za naprawę okrętu po bitwie. Z drugiej strony takie bitwy nie przynoszą żadnych kredytów.

W pokoju treningowym można ustawić szereg parametrów: od liczby uczestników, przez typy okrętów i państwa po mapy, a nawet warunki pogodowe.

Po utworzeniu pokoju treningowego możecie podzielić graczy na dwie drużyny (w każdej może być maksymalnie 12 osób).

Kapitanowie mogą także przetestować uzbrojenie okrętu na statycznych celach, na których łatwo znaleźć cytadele.

8ed13380-eb12-11e7-95cf-ac162d8bc1e4.jpg

[MS-B]
[MS-B]
Players
586 posts
7,564 battles

Brak możliwości wybrania układu capów jak np. na bitwach klanowych czy rankingowych albo turniejowych. Jest to poważny minus, ponieważ przede wszystkim z tych powodów uruchamia się pokoje treningowe.

Players
118 posts
12/28/2017 o 19:20, SonnyPsycho napisał:

Brak możliwości wybrania układu capów jak np. na bitwach klanowych czy rankingowych albo turniejowych. Jest to poważny minus, ponieważ przede wszystkim z tych powodów uruchamia się pokoje treningowe.

*edited* - ustawień nie widzi , są ustawienia mam pod turnieje i rankingówki

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: obraźliwe treści.

[MAX]
[MAX]
Players
251 posts
9,864 battles

Pokój treningowy jest dobrze zrobiony, jest wybór graczy i map, czasu i składu - wszystko jasne i przejrzyste  ale...... tłuczenie jak w kaczy kuper do statycznych (stojących w miejscu) wrogich okrętów to tylko połowa sukcesu. Powinna być opcja przełączenia np - wrogie okręty ruchome - wrogie okręty nieruchome. i wtedy jest pełna dowolność. Każdy gracz sobie wybierze odpowiednią opcję.

Players
1,430 posts
12,000 battles
On 27.12.2017 at 11:10 AM, WG_Lumberjack said:

Kiedy WG mówi, że wprowadza pokoje treningowe ale Ty stosujesz zasadę ograniczonego zaufania:

i kolejna wtopa, powiedz mi jak ja mam ustawić aktywne boty??

a no tak nie da się. dziękuje za kolejny nie działający badziew. ten od aslaina był zdecydowanie lepszy.

WG Staff
1,337 posts
2,915 battles
19 hours ago, krzysiek_1990 said:

i kolejna wtopa, powiedz mi jak ja mam ustawić aktywne boty??

a no tak nie da się. dziękuje za kolejny nie działający badziew. ten od aslaina był zdecydowanie lepszy.

Kolejny merytoryczny komentarz @krzysiek_1990

Players
1,430 posts
12,000 battles
3 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Kolejny merytoryczny komentarz @krzysiek_1990

ten Twój jest zbędny cytując Twoje zdanie z pierwszego postu " Dajcie znać co myślicie! "

więc wyraziłem swoje zdanie :Smile-_tongue:

Players
1,487 posts
12,529 battles

No właśnie jak można ustawić aktywne boty? Chciałem dokonać testów AA kilku okrętów atakowanych przez 3 CV i nie mogę, albo nie wiem jak.

Players
2,788 posts
15,349 battles
8 minutes ago, Marblehead_1 said:

No właśnie jak można ustawić aktywne boty? Chciałem dokonać testów AA kilku okrętów atakowanych przez 3 CV i nie mogę, albo nie wiem jak.

Te testy są zupełnie niemiarodajne. To co z botami ci będzie siekło dziesiątkami, to z ludźmi się może okazać, że ledwo co zbija. Zrobiłem Mushiego pod AA i na coopie robił kaszanę, a w realu ? Wywaliłem wszystkie perki AA, bo to nie miało sensu. Ale np. w Niemcach zrobionych pod AA aż do IX, AA robi dobrą robotę. Bez maxa jednak nic prawie nie znaczy.

• Cool 1

WG Staff
1,337 posts
2,915 battles
23 hours ago, Marblehead_1 said:

Póki co ich nie ma dla wszystkich ale w przyszłości planujemy je wprowadzić na szerszą skalę.  

• Cool 1

[B-EYE]
Players
651 posts
7,461 battles

Czy WG planuje "pójść za ciosem" i w ślad za aktywnymi botami dodać możliwość darmowego wypróbowania w pokojach treningowych (szczególnie, że nic się w nich nie traci i nic nie zyskuje, jeśli chodzi o expa i kredyty) okrętów premium przed zakupem? Dla gracza byłby ten plus, że mógłby wypróbować czy dany okręt mu pasuje (na YT często widać grę dobrych graczy o określonych preferencjach co do konkretnych klas okrętów, które nie zawsze muszą iść w parze z umiejętnościami i oczekiwaniami "zwykłego Kowalskiego"). A dla WG mogłaby być korzyść w postaci zwiększonej sprzedaży, gdy klient mógłby "namacalnie" przekonać się do danego okrętu.

WG Staff
1,337 posts
2,915 battles
On 1/22/2018 at 1:55 PM, demencjusz said:

Czy WG planuje "pójść za ciosem" i w ślad za aktywnymi botami dodać możliwość darmowego wypróbowania w pokojach treningowych (szczególnie, że nic się w nich nie traci i nic nie zyskuje, jeśli chodzi o expa i kredyty) okrętów premium przed zakupem? Dla gracza byłby ten plus, że mógłby wypróbować czy dany okręt mu pasuje (na YT często widać grę dobrych graczy o określonych preferencjach co do konkretnych klas okrętów, które nie zawsze muszą iść w parze z umiejętnościami i oczekiwaniami "zwykłego Kowalskiego"). A dla WG mogłaby być korzyść w postaci zwiększonej sprzedaży, gdy klient mógłby "namacalnie" przekonać się do danego okrętu.

Póki co nie.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.