Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.7.0 - Dyskusja ogólna

22 comments in this topic

Recommended Posts

[HOB]
Players
997 posts
4,956 battles

Trochę trzeba dopracować te misje na zdobywanie nagród. Może po prostu zamiast wygrywania (które i tak jest wysoce losowe) dać zwyczajną misję na 500k obrażeń ogółem czy też liczbę wstążek (unikać torpedowania i fragów, bo wtedy się parodia dzieje).

Można też zrobić dodatkową misję na kilka zajęć capa - będzie zabawnie na tym testowym jak dla dnia premki wszystko będzie na środku mapy :cap_haloween:

A co jest złego w wygrywaniu? Praktycznie w każdej bitwie idzie spotkać afka, który liczy na 40-45% szans na wygraną. Sam też w ramach "buntu" pojeździłem na autopilocie. W jednej bitwie udało mi się zająć capa, a jak wróciłem z kuchni to akurat mi się pancernik na 6 kilometrach pojawił :cap_look:. Niszczarką uzyskałem pierwsze miejsce w drużynie.

A w bitwie gdzie grałem na poważniej, udało się na ślepo storpedować afka w niszczycielu, stojącego na bazie (znak rozpoznawczy - zero expa, zniszczony zalaniem). Wcześniej sporo obrażeń nabiłem na zalaniu stacjonarnego Groszka.

Ponawiam prośbę o zmniejszenie rozmiaru informacji dostępnej pod przyciskiem "H". Na dość popularnej rozdzielczości z wysokością 768 konieczne jest pomniejszanie minimapy aby uzyskać podstawowe informacje (zasięg bycia wykrytym). Starczy mniejsza czcionka, mniejsze odstępy lub postać tabeli.

• Cool 1

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
248 posts
10,150 battles

W opisie łaty jest napisane:

Zobaczcie nowe wzory kamuflaży dla okrętów IJN Musashi, IJN Yamato i HSF Harekaze oraz nową kolekcję. Będzie mogli przydzielić czterech nowych dowódców do swoich okrętów oraz zgromadzić kolekcję 35 przedmiotów z krótkimi opisami postaci z serialu anime „High School Fleet”.

Zobaczcie nowe wzory kamuflaży dla okrętów IJN Musashi, IJN Yamato i HSF Harekaze oraz nową kolekcję. Będzie mogli przydzielić czterech nowych dowódców do swoich okrętów oraz zgromadzić kolekcję 35 przedmiotów z krótkimi opisami postaci z serialu anime „High School Fleet”.

Kolekcja High School Fleet będzie dostępna od wersji 0.7.0 do werseji 0.7.2.

I teraz pytanie za 100 punktów gdzie to jest bo ja u siebie żadnej kolekcji takiej jak na rysunku podany w w opisi aktualizacji  w zakładce profil/kolekcje nie widzę. Nie ma tez żadnej wzmianki w menu port/wydarzenia/wyzwania/misje. Gdzie to jest? Ewentualnie gdzie i kiedy będzie dostępna?  Czy trzeba ja jakoś odblokować? HSF Harekaze i Yamato mam widoczne w porcie.

[LOBUZ]
Players
148 posts
3,417 battles

Kolekcja zawsze pojawia się wraz z otrzymaniem pierwszego emlematu. Niestety nie mam aktualnie dostępu do klienta w grze, więc nie odpowiem na pytanie jak otrzymać ten pierwszy emblemat.

PS. Widzieliście Romę? Ten okręt wygląda jakby ktoś  browara na niego postawił :Smile_teethhappy::Smile_teethhappy:

[TPB]
Players
282 posts
4,264 battles

Przepraszam ale ta nowa kamera w porcie jest wręcz idiotyczna. Jak przywrócić poprzednią? Ja nie chce takiego przybliżenia przy zmienianiu okrętów.

• Cool 1

[TF16]
Community Contributor
3,937 posts
8,937 battles

Coś nie tak jest z wyświetlanie zliczania misji. Po prostu nie pokazuje paska postępu:
shot-18_01.18_10_32.03-0815.thumb.jpg.8a5501c908b99d8831f2f2c4414d3648.jpgshot-18_01.18_10_32.05-0481.thumb.jpg.f4268c15f3b668adc7c8dae5b81379a9.jpgshot-18_01.18_10_32.06-0105.thumb.jpg.b306c6aee3fbfea23b8316be140692bc.jpg

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
248 posts
10,150 battles

A więc uszczególawiam pytanie jak otrzymać pierwszy emblemat z serii HSF? Może ktoś z naszych CC by się pofatygował i dał odpowiedź na to pytanie? 

• Cool 1

WG Staff
1,326 posts
2,895 battles
1 hour ago, Barwena said:

A więc uszczególawiam pytanie jak otrzymać pierwszy emblemat z serii HSF? Może ktoś z naszych CC by się pofatygował i dał odpowiedź na to pytanie? 

Będzie dzisiaj artykuł o tym na portalu. Podrzucę tu potem link :)

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
248 posts
10,150 battles
1 minute ago, WG_Lumberjack said:

Będzie dzisiaj artykuł o tym na portalu. Podrzucę tu potem link :)

No to jest nadzieja ze się dowiem. Dzięki.

[TF16]
Community Contributor
3,937 posts
8,937 battles
3 hours ago, Barwena said:

Trzeba sobie kupić w sklepie premium jedną z pań z HSF i dostaje się "ekskluzywną misję". Koszt minimalny:69.35zł, a jak ktoś burżuj to może wydać nawet koło 300 zł.

WG Staff
1,326 posts
2,895 battles
1 hour ago, Barwena said:

No to jest nadzieja ze się dowiem. Dzięki.

6 minutes ago, Dark_Havoc said:

Trzeba sobie kupić w sklepie premium jedną z pań z HSF i dostaje się "ekskluzywną misję". Koszt minimalny:69.35zł, a jak ktoś burżuj to może wydać nawet koło 300 zł.

https://worldofwarships.eu/pl/news/special/become-a-blue-mermaid/

[TF16]
Community Contributor
3,937 posts
8,937 battles
8 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Wow. Jednak nie trzeba płacić. :)

EDIT: ja sobie kliknąłem, ale nic się nie zmieniło. Chyba jednak trzeba mieć okręt z HSF. Możliwe też, że jestem wyjątkowo głupi. :)

Tak z innej beczki: wygląda na razie na to, że około 30% graczy zorientowało się na razie, że są emblematy. Większość ma standardowy :)

• Cool 1

Players
1,430 posts
11,976 battles
1 hour ago, Dark_Havoc said:

Tak z innej beczki: wygląda na razie na to, że około 30% graczy zorientowało się na razie, że są emblematy. Większość ma standardowy :)

albo mają to gdzieś. właśnie poszedłem z gangowego TS, żeby nie słuchać... o ja mam taką, a ja taką........

ŻENADA, jakby nie było czego innego do zrobienia w tej grze

• Cool 1

[TPB]
Players
282 posts
4,264 battles

Jest obowiązek posiadania tych wiejskich emblematów czy można to wyłączyć?

• Cool 1

[BSW]
[BSW]
Players
671 posts
8,763 battles
2 hours ago, Dark_Havoc said:

Trzeba sobie kupić w sklepie premium jedną z pań z HSF i dostaje się "ekskluzywną misję".

WG teraz handel ludźmi uprawia? :Smile_teethhappy:

• Funny 1

Beta Tester
301 posts
9,745 battles

moja uwaga co do 0.7.0 - fatalne rozwiązanie połączenie okienka dywizjonu z czatem dywizjonu

[TPB]
Players
282 posts
4,264 battles

Największym problemem jest to że oni się starają wydawać aktualizację dla samego wydania aktualizacji. Ta obecna jest o niczym. Dodane głupoty i na siłę pozmieniane to co było dobre. Kamera w porcie i czat dywizjonów.

• Cool 2

[TF16]
[TF16]
Players
1,152 posts
14,585 battles

Już wielu graczy pisało .... ale to okienko dywizjonu.... gość który, ktory wymyślił to poronione łajno powinien zająć się projektowaniem trawników na polu ryżowym. Może tam by nic nie spie...r....l. Okienko skacze sobie dowolnie po ekranie, wybranie okrętu zmienia jego położenie w sposób niekontrolowany; raz się samo zamyka, raz przemieszcza. Czyzbyscie okienku dali własne IQ ?

• Cool 1

[DARTH]
Beta Tester
1,671 posts
18,169 battles
3 hours ago, blacman_pl said:

Już wielu graczy pisało .... ale to okienko dywizjonu.... gość który, ktory wymyślił to poronione łajno powinien zająć się projektowaniem trawników na polu ryżowym. Może tam by nic nie spie...r....l. Okienko skacze sobie dowolnie po ekranie, wybranie okrętu zmienia jego położenie w sposób niekontrolowany; raz się samo zamyka, raz przemieszcza. Czyzbyscie okienku dali własne IQ ?

no nie? Najśmieszniejsze jest to że tyle jest problemów w grze, tyle rzeczy do dopracowania/zbalansowania a oni poswięcają czas grupy programistów na przepisywanie okienek dywizjonów, które nikomu nie przeszkadzały i nikt się na nie nie skarżył....  Wargaming at his finest.... 

[TF16]
Community Contributor
3,937 posts
8,937 battles

Dobra.... dobra gdzie mój laptop?
shot-18_01.23_14_08.51-0855.thumb.jpg.2d0ec9310384a285af2e8cd27e8e18a4.jpg

No i gdzie mój mail. Ja naprawdę mogę na niego odpisać.

A tak poważnie - nie można wykorzystywać tego kanału komunikacji bardziej selektywnie?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.