Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test verze 0.7.0 - Všeobecná zpětná vazba

18 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,240 posts
2,838 battles

Kapitáni! :cap_cool:

Verze 0.7.0 přichází na testování! 

Napište nám své názory, postřehy, návrhy ohledně této testované verze.

Players
3,711 posts
17,571 battles

Co je "emblém 4. stupně"   (4th elite emblem)  ?  Tak nějak nevím, co a jak mám vlastně splnit.

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Nebylo by od věci kontejnery získané na test serveru přenést jako odměnu i na server klasický. Potažmo by nebylo od věci přenést odměny za splněné kampaňové mise. Pokud nejsou zrovna aktivovány 10x expy samo sebou.

[CULMY]
Sailing Hamster
1,768 posts
50 minutes ago, ims21 said:

Tak ví někdo, co to je  (emblém 4. stupně) ?

Na PT se to plní podle způsobeného DMG v bitvě. Třeba u letadlovek je to 21k, 24k, 27k a 30k na bitvu (4 stupně). Detaily zjistíš, když si klikneš na psí známku (Modify), přepneš se do emblémů a najedeš na nějaký myškou.

[CULMY]
Sailing Hamster
1,768 posts
6 minutes ago, ims21 said:

Tak to slysim prvne ... kde k tomu najdu vic ?

Sry, editoval jsem svůj předchozí přispěvek a tak jsem neviděl, že se ptáš znova. Odpověď je tedy tam.

[SAFUK]
Players
10 posts
4,824 battles

Insignie a emblemy su pekny dodatok, skoda ze iba graficky... Neviem ale preco niekto pcha prsty do treningovej miestnosti? Co s nou bolo zle? Zasa raz treba dototo nieco co funguje ako ma... takze velke minus za toto, co vlasne zmazalo predosle plus...

Za 6 hodin hrania na PT mi hra crashla 27x. Viacmenej vzdy ked sa ma niekto pokusil pridat do divizie alebo niekto vytvoril diviziu priamo v bitke, hra okamzite spadla. Naco pustate do behu taku aktualizaciu ktora roztoto celu hru aj ked je to len public test? Len tym ukazete hracom aky schopny TEAM ste...

Viac uz som PT nehral pretoze to nema zmysel ked hra nefunguje ako ma, dajte vediet ked opravite zakladne veci...

Players
3,711 posts
17,571 battles

Dik, mrknu tam. Nicmene, urcite o tom mohlo byt nekde neco napsano. Navic, kterej emblem mam mit ? Mam jich splneno spoustu (prestoze jsem ani ty lode nehral, nicmene zadny neni IV. Jsou vzdy od "0" do III.  Tohle je pomalu detektivni prace... levá neví, co dělá pravá ...

V popisu k PT je "4. úrovně", v souhrnu misí je  vlevo nahore je "ziskejte elitni emblem".  Prase aby se v tom vyznalo.

Mam tyhle:

emblems.png

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Ten test hlavně nemá cenu pouštět protože tam prostě nic nového k testování není :)   Jediný důvod jsou vlajky na live server. Ty jsem získal za hoďku a už není důvod test server vůbec pouštět. Ani ty blbé premiáky si tam člověk nevyzkouší. Celý koncept testů a odměn za účast v nich je .....

[CULMY]
Sailing Hamster
1,768 posts
On 29/12/2017 at 7:31 PM, ims21 said:

...Mam jich splneno spoustu (prestoze jsem ani ty lode nehral...

Byly uděleny na základě předchozích bitev (z PT nebo z live serveru).

Je mi líto, ale po prvním kole PT tuto aktualizaci hodnotím jako prakticky zbytečnou.

• Nová tréninková místnost je téměř úplně nanic
  • Emblémy, HSF a další grafické serepetičky nepřidávají žádné bonusy. Plácání emblému přes obrazovku po zničení mojí lodě mi docela vadí (bude možné tento efekt vypnout?). Nevím, kdo tyto grafické efekty chtěl, ale ať si to užije.
  • Změna MM v coop bitvách může být zajímavá

Líbí se mi, že sirény zůstaly funčkní – na výstražní houkání lodě většinou spoluhráči reagují a mění směr/rychlost plavby.

[CULMY]
Sailing Hamster
1,768 posts
5 minutes ago, ims21 said:

Jeste by mohli odstrihnout ten smich.

Ten už na PT není. Dokonce mám dojem, že paleta zvuků sirén se taky rozšířila.

[1CSSL]
Players
222 posts
5,484 battles

Bylo fajn vyzkoušet si lodě ke kterým se normální neplatící hráč dostane za měsíce,

Nicméně:

- nevidím žádný efekt, pokud něco testuji, dělám to proto, abych získal zpětnou vazbu, třeba formou mini dotazníků, nebo na závěr testu, nějaký kompletní dotazník.

- druhá věc, motivace pro hráče upsat další hodiny hře kde téměř nic nezískají je nulová, obzvláště souběžně s vánočními atc.... akcemi na hlavním serveru.

- Osobně bych navrhoval třeba ZK získané s loděmi na testovacím serveru přenést do hry jako volné ZK , nebo nějakým klíčem převést na dublony.

Další možnost je načítat ZK ze všech ježděných lodí a dát nějaký žebříček za kolik můžu co získat do plné hry, Osobně bych doporučoval obdarovávat nějakými  loděmi VIII. - X. tieru, tím by pak v hlavní hře mohlo začít hrát klanové bitvy a další bitvy vyhrazené od VIII. výše více lidí, kteří mají ještě hodně daleko do X. normálně (spoustu lidí je těžce otrávená tím že by chtěla hrát a nemá čím, protože prokousat se tiery V.-VII. je nadlidský  úděl.

- po technické stránce bych řekl, že to byla velká bída, mnohokrát to spadlo i uprostřed bitvy, znovu se zalogovat a přijít do bitvy, která už 5min. běží ???chybí tlačítko resetu bitvy

- hrál jsem testovací server prvně, přiznávám, že jsem čekal že tam potkám možnost zkusit premiové lodě, už jen proto, abych věděl kterou si chci vybrat, když už jí platím a také jaký je rozdíl v reálu oproti normálním lodím

[CSN]
Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

A co sa stalo s pachom ? nebolo druhe kolo testovania ani na hlavny server nejde vsade ticho ?

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
57 posts
7,322 battles

Mno zúčastnil jsem se 1. kola testovacího serveru verze 0.7.0. Odměny za splněné mise jsem opět nedostal. A k tomu mě šašci z podpory přesvědčují že:

Spoiler

Pokud se vám odměny z test serveru neobjevily na normálním účtu, je to naprosto normální. Účet na testovacím serveru je rozdílný s normálním účtem, i když mají stejné detaily. Odměny z testovacího serveru tedy nebudou připsány na normální hráčský účet.

:cap_wander::cap_wander_2::cap_fainting::cap_wander::cap_wander_2::cap_fainting::cap_wander::cap_wander_2::cap_fainting::cap_wander::cap_wander_2::cap_fainting::cap_wander::cap_wander_2::cap_fainting::cap_wander::cap_wander_2::cap_fainting::cap_wander::cap_wander_2::cap_fainting::cap_wander::cap_wander_2::cap_fainting::cap_wander::cap_wander_2::cap_fainting::cap_wander::cap_wander_2::cap_fainting:

• Funny 3

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,240 posts
2,838 battles

S příchodem veřejného testu verze 0.7.1 zavírám toto vlákno. Děkujeme za vaši zpětnou vazbu!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.