Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
krzysiek_1990

kiedy WG coś z tym zrobi?

38 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,430 posts
11,976 battles

wszyscy znają historię ichase i jego przygodę, a w zasadzie rozstanie z WG. Widać, że WG traktuje CC jak równych i równiejszych. Obrażanie innych graczy przez CC bardzo mile widziane, natomiast krytyka WG już niekoniecznie. Tymczasem ....

1680de.jpg
2f0bfa.jpg
38f92b.jpg

screeny pochodzą z najnowszego filmu flambassa o musashi

i takie osoby mają status CC? Bardzo trafny wybór WG. Róbcie tak dalej

idę sobie oglądać notsera, on przynajmniej nie rzuca mięsem co trzecie zdanie

• Cool 2
  • Boring 1
  • Bad 2

[ALKO]
[ALKO]
Players
698 posts
11,358 battles

Oj Ty Ty przewrażliwiony. Ale spoko, znalazł się powód do założenia kolejnego bzdurnego tematu.

[ISEN]
Beta Tester
1,116 posts
2,496 battles

Cóż, chciałeś dyskusji, to ją będziesz miał. Niekoniecznie jednak taką, jakbyś chciał. Odpowiadając na pytanie postawione w tytule tematu: Mam nadzieję, że WG z tym "nic nie zrobi", poza ewentualnym kulturalnym napomnieniem. 

Bardzo bym nie chciał, żeby z powodu "politycznej poprawności" oraz czyjegoś urażonego ego funkcję CC stracił gracz zasłużenie ją piastujący, z racji profesjonalizmu i znajomości gry. Flambass jest jest jaki jest. "Helou Helou" flamuu też potrafi pisać na czacie niekoniecznie kulturalnie. I paru innych anglojęzycznych CC także.

Ale skoro Flambass Ci wadzi, to czemu Ci nie wadzi gdy zaprzyjaźnieni goście na TS'ie jednego z polskich streamerów/CC także potrafią używać wulgaryzmów podczas streamu? A? nie pasuje do obrazka?

Edycja: Poza tym, jak dzobo30 słusznie zauważył, bluzgi nie są skierowane do konkretnych graczy.

• Funny 1

Beta Tester
3,039 posts
9,571 battles

Właśnie straciłem kilka cennych sekund swojego życia czytając ten syf.

Kolejny bzdurny temat, jak ci nie pasują teksty flamu to go nie oglądaj.

A bluzgi nie są personalne, troszeczkę chyba nie zrozumiałeś tego co on mówi.

• Cool 1

[TF16]
Community Contributor
3,933 posts
8,935 battles

A ja z przykrością zauważę, że trochę krzysiek ma racji: poprzedni CC wylecieli właśnie za wulgarny język (takie było stanowisko WG). Pewnie jak ktoś to zgłosi do wparcia to może się tym zajmą. Sprawa wulgarnego języka jest niestety bardzo często ignorowana. Wpadłem ostatnio na jakiś stream polskiego CC - i też nasłuchałem się mięsa. Nie by mnie to jakoś bardzo dziwiło, ale jednak nieco razi. Ja wiem, że można w nerwach sobie pokląć, ale tam był to język normalnych wypowiedzi.
Wydaje się, że WG powinno dbać o kulturę wśród ludzi, którzy REKLAMUJĄ ich produkt. Młodego gracza to nie przeraża - oni tak mówią na co dzień,  starszego zniesmaczy, a najmłodszych... no właściwie i tak się pewnie już nasłuchali.

Z mojej strony po prostu wygląda na to, że niektórzy za bardzo się denerwują... no i zachowują się niekulturalnie.

• Cool 3

[ISEN]
Beta Tester
1,116 posts
2,496 battles
12/25/2017 o 12:38, Dark_Havoc napisał:

A ja z przykrością zauważę, że trochę krzysiek ma racji: poprzedni CC wylecieli właśnie za wulgarny język (takie było stanowisko WG). Pewnie jak ktoś to zgłosi do wparcia to może się tym zajmą. Sprawa wulgarnego języka jest niestety bardzo często ignorowana. Wpadłem ostatnio na jakiś stream polskiego CC - i też nasłuchałem się mięsa. Nie by mnie to jakoś bardzo dziwiło, ale jednak nieco razi. Ja wiem, że można w nerwach sobie pokląć, ale tam był to język normalnych wypowiedzi.
Wydaje się, że WG powinno dbać o kulturę wśród ludzi, którzy REKLAMUJĄ ich produkt. Młodego gracza to nie przeraża - oni tak mówią na co dzień,  starszego zniesmaczy, a najmłodszych... no właściwie i tak się pewnie już nasłuchali.

Z mojej strony po prostu wygląda na to, że niektórzy za bardzo się denerwują... no i zachowują się niekulturalnie.

"Mniej więcej" się z tym zgadzam. Co do zasady, wolę gdy stream jest kulturalny. Tyle, że jestem w stanie zrozumieć CC będącego w emocjach, że go poniosło, a wskutek tego bluzgnął czy to werbalnie czy to na czacie gry (choć nie powinien). Jeśli to się od czasu do czasu zdarza, cóż, takie życie i jestem skłonny na to przymknąć oko. Natomiast zgoda, że nadmiernie częste wulgaryzmy (czy to ze strony CC czy jego gości) świadczące o braku kultury nie powinny mieć miejsca.

A ja wolę jak streamer jest niekulturalny niż jak jest popierdółką ze szkółki niedzielnej jak notser.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

• Cool 4

Players
1,486 posts
12,474 battles

@krzysiek_1990 - już Ci współczuję. Właśnie śmiałeś powiedzieć coś na jednego z autorytetów forum. A zapamiętaj sobie co teraz napiszę. Odnoszę dziwne wrażenie, że gdyby któryś z CC ( ale tylko jeden tych, którym część forum obciągnęła by z połykiem albo przynajmniej onanizuje się do ich filmików ) powiedział nie wiadomo co jak źle czy głupio; na przykład coś w stylu 2+2=5 czy ekspert tylnego strzelca na niszczycielu i tak byłby broniony a każdy kto śmiałby to zakwestionować byłby atakowany. 

Spoiler

• Cool 1
  • Bad 1

[SIEMA]
Players
49 posts

U WG to norma przecież. W WoT CC ma edited który beka na streamach i potrafi na nich zasnąć edited. Jaka firma tacy contributorzy.

• Cool 1

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,332 posts
17,762 battles

A ja klnę jak szewc. Jestem zwykłym robolem i nie miałem żadnej szkoły dobrego wychowania. Uwaga! Czasami bywam na strimie Łobuza i nie będę zważał na poprawność. Wyrażanie emocji i podkreslenie tego wulgaryzmami jest u mnie na porządku dziennym. 

A poza tym ani ja, ani Łobuz nie pracujemy dla WG. To jest prywatny strim, więc jak komuś nie pasuje to sorki.

• Cool 2
  • Funny 1

[LOBUZ]
Alpha Tester
2,121 posts
10,020 battles

Korzysztajac z okazji ze zaraz czerwoni tutaj wpadna, chcialem im przypomniec ze dalej nie dostalem obiecanych camo/flag za wygrany konkurs Skocz Smokowi

• Funny 1

[TF16]
Players
976 posts
15,174 battles
3 hours ago, Dark_Havoc said:

A ja z przykrością zauważę, że trochę krzysiek ma racji: poprzedni CC wylecieli właśnie za wulgarny język (takie było stanowisko WG).

Oj, chyba wylecieli za bezpośrednie obrażanie i atakowanie WG.

Beta Tester
3,039 posts
9,571 battles
12/25/2017 o 16:32, Escapist7 napisał:

Oj, chyba wylecieli za bezpośrednie obrażanie i atakowanie WG.

Bezpośrednio zaatakowali WG,osoby odpowiedzialne za projektowanie modeli okrętów czołgów. Oberwało się też zarządowi itp.

12/25/2017 o 13:39, Marblehead_1 napisał:

@krzysiek_1990 - już Ci współczuję. Właśnie śmiałeś powiedzieć coś na jednego z autorytetów forum. A zapamiętaj sobie co teraz napiszę. Odnoszę dziwne wrażenie, że gdyby któryś z CC ( ale tylko jeden tych, którym część forum obciągnęła by z połykiem albo przynajmniej onanizuje się do ich filmików ) powiedział nie wiadomo co jak źle czy głupio; na przykład coś w stylu 2+2=5 czy ekspert tylnego strzelca na niszczycielu i tak byłby broniony a każdy kto śmiałby to zakwestionować byłby atakowany. 

Reveal hidden contents

Już nie piernicz bzdur. To że ktoś dosadnie mówi o czymś że jest  *edited*  to dobrze. Czasami do bandy inteligentnych inaczej nie dociera. Podać ci przykład, płacz o grafa o ile mnie pamięć nie myli sam Flamu przestrzegał przed kupnem tej łajby, co oczywiście i tak nic nie dało, bo masa ludzi była mądrzejsza, a później wyszło jak wyszło.  Zresztą jak mi się coś nie podoba to po prostu nie oglądam. Masz kilku streamerów to masz wybór.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

• Cool 1

[SIEMA]
Players
49 posts
4 hours ago, dzobo30 said:

Czyżbyś o faji mówił :Smile_teethhappy:.

Oczywiście,że o tym dnie intelektualnym mówię ale wiadomo masa gimbusów go ogląda to mu CC nie zabiorą. Wszystkie zmiany w grze zrobione pod warzywa intelektualne to też musi je reklamować odpowiedni osobnik żeby trafić z przekazem w docelową grupę retardów. Tyle skarg już było na niego po których już dawno powinien być usunięty z grona CC ale cóż. WG już od dawna nie patrzy na jakość tylko na ilość.  Bezmózgi w wocie czuły się poszkodowane bo dobrzy gracze zgarniali wszystkie nagrody to poucinali wszystko wszędzie żeby zrównać ściepy które lamusy wygrywały z osobami które znają mechanikę gry na wylot. A zresztą szkoda nerwów.

• Cool 1

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
4,213 posts
15,443 battles

Nadal nie kumam co jest złego w nazwaniu kogoś pieszczotliwie sanowabiczem. To tak po murykansku. Ludzie masowo słuchają anglikańskich gwałcicieli w radio a tu im jakiś pisofszit przeszkadza...

[TF16]
Community Contributor
3,933 posts
8,935 battles

Byłem zobaczyć ten sławny kanał. Na samej górze zasady:

Respect each other and be kind

Throw in a joke (just make sure ppl understand it's a joke ;)

Don't insult others on any level

Na całe szczęście dotyczy to tylko chatu. Na resztę można bluzgać. Wystarczy napisać, że jest się robolem i nie ma się za krzty kultury. Wtedy można kląć i być z tego dumnym. I co się dziwić, że są w tej grze z WR poniżej 40% i są z tego dumni.

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,332 posts
17,762 battles
53 minutes ago, Dark_Havoc said:

Byłem zobaczyć ten sławny kanał. Na samej górze zasady:

Na całe szczęście dotyczy to tylko chatu. Na resztę można bluzgać. Wystarczy napisać, że jest się robolem i nie ma się za krzty kultury. Wtedy można kląć i być z tego dumnym. I co się dziwić, że są w tej grze z WR poniżej 40% i są z tego dumni.

Odebrałem to personalnie. Ale tak jeżeli ktoś jest dummy z WR40%, to dlaczego ja nie mam być dummy że pracuje fizycznie? Jestem robolem i nikt mnie nie uczył jak pisać na czacie, czy jakiejś grze z pikselami. Sam dobrze wiesz że nie wyzywam graczy ani na czacie , ani tu na forum. Kulture wyniosłem z domu. A jeżeli klnę to po coś. Aby było śmieszniej, aby pokreślić zdenerwowanie a czasami jest to przecinek. I mam w nosie panów intelektualnych. Szczerze wkurza mnie udawanie wysokiej kultury, gdy naprawdę poziom jest znacznie niższy.

I nie. Nie będę zważał na słowa, na jakimkolwiek strimie, bo komuś to przeszkadza. Jak komuś to przeszkadza to może nie oglądać. Nie jestem CC, ani nikim związanym z WG. Pomidory mają swoje prawa. Ja mam swoje. Komuś nie pasują pomidory, może przestać grać. Komuś nie pasują moje słowa na strimie, nie ogląda. Proste.

[TF16]
Community Contributor
3,933 posts
8,935 battles
11 minutes ago, UrukSzymon said:

Odebrałem to personalnie. Ale tak jeżeli ktoś jest dummy z WR40%, to dlaczego ja nie mam być dummy że pracuje fizycznie? Jestem robolem i nikt mnie nie uczył jak pisać na czacie, czy jakiejś grze z pikselami. Sam dobrze wiesz że nie wyzywam graczy ani na czacie , ani tu na forum. Kulture wyniosłem z domu. A jeżeli klnę to po coś. Aby było śmieszniej, aby pokreślić zdenerwowanie a czasami jest to przecinek. I mam w nosie panów intelektualnych. Szczerze wkurza mnie udawanie wysokiej kultury, gdy naprawdę poziom jest znacznie niższy.

I nie. Nie będę zważał na słowa, na jakimkolwiek strimie, bo komuś to przeszkadza. Jak komuś to przeszkadza to może nie oglądać. Nie jestem CC, ani nikim związanym z WG. Pomidory mają swoje prawa. Ja mam swoje. Komuś nie pasują pomidory, może przestać grać. Komuś nie pasują moje słowa na strimie, nie ogląda. Proste.

Powiedz mi jedno, tak personalnie: jesteś osobą zwaną CC i odpowiadasz za odbiór gry wśród innych graczy? Nie. To klnij sobie. Ja tego miłego człowieka nie oglądam, ale uważam, że jako przedstawiciel powinien zwracać uwagę na język. Ja bardzo szanuję ludzi pracujących fizycznie bo i taką pracę też sam robiłem.
Problem leży w tym, że CC powinien być "twarzą" gry. Reklamować ją. Bluzgając chyba jednak nie reklamuje. Choć dożyliśmy czasów, gdzie produkt można reklamować pokazując jaki jest "gówniany". Choćby sławne crap-in-can - ludzie kupowali puszki z odchodami koni. Czy tędy droga?

Players
2,404 posts
3,476 battles

Tak, wulgarność i agresja się sprzedają. Tak, biali frajerzy z dobrych domów słuchali (pseudo)gangsta rapu, tak, osoby takie jak Flamu robią grom najlepszą możliwą reklamę(nazywam grę szitem, graczy i twórców gry retardami, a mimo to tłukę po 5 godzin dziennie i organizuję wokół siebie sektę wyznawców, nie ma lepszej reklamy natywnej, serio). Czy to naprawdę takie wielkie odkrycia? 

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,332 posts
17,762 battles
10 minutes ago, Dark_Havoc said:

Powiedz mi jedno, tak personalnie: jesteś osobą zwaną CC i odpowiadasz za odbiór gry wśród innych graczy? Nie. To klnij sobie. Ja tego miłego człowieka nie oglądam, ale uważam, że jako przedstawiciel powinien zwracać uwagę na język. Ja bardzo szanuję ludzi pracujących fizycznie bo i taką pracę też sam robiłem.
Problem leży w tym, że CC powinien być "twarzą" gry. Reklamować ją. Bluzgając chyba jednak nie reklamuje. Choć dożyliśmy czasów, gdzie produkt można reklamować pokazując jaki jest "gówniany". Choćby sławne crap-in-can - ludzie kupowali puszki z odchodami koni. Czy tędy droga?

Generalnie cały ten temat to nic więcej jak szukanie taniej sensacji.

Od CC, faktycznie należałoby się wymagać jakiegoś tam poziomu. Ale nie od strimerów. To co oni gadają i rozmowy jakie są nagrywane (np. z tsa) To są normalne rozmowy graczy. I też to trzeba odróżniać. Bo nie każdy strimer jest CC. 

I generalnie o to mi chodzi.

A odnośnie tego co Krzysiek wkleił.

Ludzie też mylą Flamu z Flambasem. A to są dwie różne osoby. Ja osobiście nie lubię Flamu. A Flambas jest bardzo naturalny i swojski. Tutaj czepianie się go jest bezsensu. Powiedział  sanofdebicz a ja to odbieram jak np Gin maszkaro. No kuźwa co jest w tym złego? Na pewno nie było w tym cienia pogardy, czy złośliwości. Co innego Flamu, ten to ma przerost ego i ten to przegina.

• Cool 2

Players
1,430 posts
11,976 battles
2 minutes ago, UrukSzymon said:

Generalnie cały ten temat to nic więcej jak szukanie taniej sensacji.

Od CC, faktycznie należałoby się wymagać jakiegoś tam poziomu. Ale nie od strimerów. To co oni gadają i rozmowy jakie są nagrywane (np. z tsa) To są normalne rozmowy graczy. I też to trzeba odróżniać. Bo nie każdy strimer jest CC. 

I generalnie o to mi chodzi.

A odnośnie tego co Krzysiek wkleił.

Ludzie też mylą Flamu z Flambasem. A to są dwie różne osoby. Ja osobiście nie lubię Flamu. A Flambas jest bardzo naturalny i swojski. Tutaj czepianie się go jest bezsensu. Powiedział  sanofdebicz a ja to odbieram jak np Gin maszkaro. No kuźwa co jest w tym złego? Na pewno nie było w tym cienia pogardy, czy złośliwości. Co innego Flamu, ten to ma przerost ego i ten to przegina.

no i widzisz zaczynasz się ze mną zgadzać. jak zauważyłeś, to należę do ludzi, którzy wiedzą, że flamu i flambass to różne osoby, co widać po tagach w temacie. A obaj panowie mają status CC (sprawdź sobie na forum) A teraz postaw się na miejscu tego kolesia na desce którego flambass tak nazwał. bidulek gra sobie bitewkę, potem na YT trafia na ten film i słyszy jak go nazwał. Tym bardziej taki autorytet jak to kilku określiło.

Players
2,404 posts
3,476 battles

Krzysiek, Ty się nad sobą zastanów, serio. Masz prawie 30 dychy na karku. Sądzisz, że kogoś obchodzi, co jakiś random powiedział na streamie mającym trzech widzów, o jego anonimowym nicku, w grze równie popularnej jak partia Stonogi? Normalnej #mitu, bo ktoś w Internecie brzydko nazwał.

• Cool 1

[TF16]
Community Contributor
993 posts
10,057 battles

W zasadzie większość odbiorców to dorośli ludzie wiec jakieś bluzgi nie powinny szczególnie razic ale skoro chce się to pokazywać szerszej widowni to kultura nie zaszkodzi i pewnych rzeczy nie wypada robić.

[SIEMA]
Players
49 posts
28 minutes ago, krzysiek_1990 said:

A teraz postaw się na miejscu tego kolesia na desce którego flambass tak nazwał. bidulek gra sobie bitewkę, potem na YT trafia na ten film i słyszy jak go nazwał.

Jak ktoś jest taki miętki to powinien się z dala trzymać od internetów. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.