Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PoPoLuPo76

Zestawy w sklepie premium

6 comments in this topic

Recommended Posts

Players
23 posts
1,792 battles

Cześć. W sklepie premium są różne zestawy: admiralskie na super wypasie, kapitańskiej z podstawowymi dodatkami i ... te trzecie bez konkretnej nazwy. Na statku czy okręcie jest jeszcze taka postać/funkcja jak bosman. Facet który zna łajbę na wylot, który zrobi wszystko niemal gołymi rękami. Można by zaproponować takie małe uzupełnienie. Niby nic wielkiego, a jednak docenia poważny wkład w funkcjonowanie jednostki pływającej.

• Cool 1

WG Staff
1,348 posts
2,935 battles

Ciekawa propozycja.
Przekażę dalej ale niczego nie obiecuje.

Następnym razem zamiast zakładać taki temat udziel odpowiedzi w wątkach z feedbackiem. :)
Nie wiem czy w przypadku takich propozycji nawiążesz merytoryczną dyskusję. :P

Beta Tester
660 posts
10,504 battles
24.12.2017 o 23:23, sgt_tony065 napisał:

Cześć. W sklepie premium są różne zestawy: admiralskie na super wypasie, kapitańskiej z podstawowymi dodatkami i ... te trzecie bez konkretnej nazwy. Na statku czy okręcie jest jeszcze taka postać/funkcja jak bosman. Facet który zna łajbę na wylot, który zrobi wszystko niemal gołymi rękami. Można by zaproponować takie małe uzupełnienie. Niby nic wielkiego, a jednak docenia poważny wkład w funkcjonowanie jednostki pływającej.

A Pan Sierżant to gdzie pracuje, ha? Marketing? Proszę kierować CV i list motywacyjny w sprawie pracy do odpowiedniej komórki WG...:Smile-_tongue:

No i znowu nic merytorycznego...:cap_happy:

Weekend Tester
504 posts

Wolałbym opcję przeznaczania doświadczenia na premkach w rozwój kapitana jak w WOT.

Na cholerę mi te setki tys. na Błyskotce czy Atago... Za złoto konwertować tego nie będę.

[LOBUZ]
Players
753 posts
10,117 battles
18 minutes ago, SzybkiBolek said:

Wolałbym opcję przeznaczania doświadczenia na premkach w rozwój kapitana jak w WOT.

Na cholerę mi te setki tys. na Błyskotce czy Atago... Za złoto konwertować tego nie będę.

Ty nie skonwertujesz, ale znajdą się tacy którzy to zrobią i wydadzą kasę. Po co WG ma pozbawiać się dochodu? 

Poza tym, i tak mamy doświadczenie elitarne, które można zbierać nie tylko na premkach, ale i na drzewkowych okrętach. Wsadź sobie 19-pkt kapitanów na tą Błyskotkę i Atago i robisz to samo co w WOT. A nawet więcej, bo tego kapitana z Atago możesz mieć na powiedzmy Zao i tam dodatkowo robić elitarne. 

Players
23 posts
1,792 battles
On 27.12.2017 at 2:47 PM, WG_Lumberjack said:

Ciekawa propozycja.
Przekażę dalej ale niczego nie obiecuje.

Następnym razem zamiast zakładać taki temat udziel odpowiedzi w wątkach z feedbackiem. :)
Nie wiem czy w przypadku takich propozycji nawiążesz merytoryczną dyskusję. :P

Zapytałbym w stosownym temacie ale zdaje się jest chwilowo zamknięty.

On 28.12.2017 at 7:11 AM, PancernyTygrys102 said:

A Pan Sierżant to gdzie pracuje, ha? Marketing? Proszę kierować CV i list motywacyjny w sprawie pracy do odpowiedniej komórki WG...:Smile-_tongue:

No i znowu nic merytorycznego...:cap_happy:

Służył w wojskach lądowych, a obecnie pracuje na morzu. Robota pod sztandarem WG jakoś nie jest dla mnie.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.