Jump to content
You need to play a total of 10 battles to post in this section.
goldmaster2

Prémiový obchod a dárky

5 comments in this topic

Recommended Posts

Players
7 posts
216 battles

Dobrý den, tak jsem si řekl že udělám známému radost a koupím mu na Vánoce jako dárek Admiral Graf Spee do WoWs. Jenže jsem zjistil že Admiral Graf Spee není v nabídce v prémiovém obchodě (Je pro to nějaký důvod, proč je dostupný pouze za dublony ve hře ?). No, to by nebyl takový problém, jelikož jsem si řekl že mu tedy koupím přes možnost "Jakékoliv množství dublonů" přesně 3290 dublonů, které právě stojí ve slevě. Narazil jsem ale že jedinou možností jak zaplatit tento dárek je pouze přes PaySafeCard. Je to nějaký bug nebo proč jsem tedy mohl platit ve WoT dárky přes MasterCard a zde ne ? 

[IDDQD]
Beta Tester
2,417 posts
4,319 battles

A zaškrtnul jsi možnost - Jako dárek/Jiný hráč/Jméno hráče atd. ? Jinak obchod ti nedé možnost koupit desítky,jenom stovky.Takže 3 300,ale to už jsou desetáky

Spoiler

oPcn3BY.jpg

ono mi to skrátka nesežere adresu obrázku

Spoiler

Players
7 posts
216 battles

Stratos_HF Taky jsem Vám chtěl zaslat screenshot, ale nebere mi ho to. Jinak ano, mám vybranou možnost jako dárek, vyplněné jméno hráče atd. To že koupím 3300 to mi nevadí :D. Ale jen nevím proč to lze koupit jen přes PaySafeCard, kterou teď neseženu, mohu jedině přes MasterCard.

https://drive.google.com/open?id=1uHDn-f50HnFKRNXG8rDodVg9rA_8FRwn  Tady je odkaz na ten screenshot.

Edited by goldmaster2

[T-N-T]
Players
108 posts
7,735 battles

Ahoj. A nebylo to tím, že jsi poprvé šel do prémiového obchodu ze hry a podruhé z portálu? Když jdu od obchodu ze hry, tak si také nemůžu vybírat způsob platby.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.