Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PancernyTygrys102

Rotacja map

7 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
662 posts
12,702 battles

Co się znowu dzieje z dobieraniem map w grze?

Wczoraj na 5 bitew 4 razy była ta sama mapa. Dzisiaj skończyłem grać po 2 wkurzających porażkach, ale znowu - 2 razy ta sama mapa.

WG wprowadziło jakieś rozwiązania z WoTa? Bo tam tez był taki problem...

[PLO]
[PLO]
Players
697 posts
18,714 battles

Panie..... ja wczoraj na rankingach miałem 12 razy tą samą mapę. Dobrze że czasami zmieniała się strona bo grałbym już w ogóle nie patrząc w monitor....

[ULV]
Beta Tester
47 posts
10,518 battles

U mnie się czasem zdarza, że dopóki nie wygram na jakiejś mapie, trafia mi się w kółko ta sama. Wybór okrętu nie ma wtedy znaczenia, o ile tier okrętu pasuje do tej mapy.
Jest to szczególnie wkurzające, jeśli dana mapa mi nie leży, a WG nie jest łaskawe w losowaniach RNG i MM.

[2137]
[2137]
Weekend Tester
320 posts
7,592 battles
3 hours ago, PancernyTygrys102 said:

Tylko niestety ostatnio takie "cuś", zaczyna się robić nie zdarzeniem, a standardem. Koledzy z  wczorajszego dywizjonu mogą potwierdzić.

Na tierach +8 to normalka, wynika to ze śmiesznej ilości map przeznaczonych na te tiery.

[QTAZ]
[QTAZ]
Players
3,371 posts
26,437 battles
7 hours ago, PancernyTygrys102 said:

Tylko niestety ostatnio takie "cuś", zaczyna się robić nie zdarzeniem, a standardem. Koledzy z  wczorajszego dywizjonu mogą potwierdzić.

Ile razy gralismy "Przystań"? Ale to samo było na klanówkach. Jeden dzień cały czas Morze beznadzieji, inny Lodowe wyspy. I ta w kółko.

Drwalu naprawdę rotacja map jest do bani. Ja rozumiem że mogą się powtarzać. Ale nie 5 razy pod rząd i tak w następny dzień to samo. Ta losowość za bardzo jest pseudo. 

Sign in to follow this