Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Basmacz

Prezent od WG?

56 comments in this topic

Recommended Posts

[GOFER]
[GOFER]
Players
815 posts
9,451 battles

Cześć! 

Zwabiony rankedami zalogowałem się do gry po prawie 2 miesiącach przerwy i dostałem komunikat, że czeka na mnie podarunek. Dostałem De Grasse z 10pktowym kapitanem i miejscem, Giulio Cesare z 10pktowym kapitanem i miejscem, 12 baniek kredytów, 10 dni premki, 150k free expa, 10 pktowego kapitana dla PanAsia DD. 

Ktoś też coś takiego dostał? Ktoś wie z jakiej to okazji? ;-) 

Fajny prezent i darczyńcy dziękuję serdecznie. 

P. S. Jeśli taki temat gdzieś już jest to sorry za dubel Drwalu. ;-)

[TF16]
Players
1,150 posts
11,663 battles

O panie, toś Pan się obłowił. Sam bym tak chciał. Zwłaszcza free exp w cenie dla liczącego na miss jury. Ktoś chyba już pisał o tym, że po długiej nieobecności wg obsypało go podarkami. 

Players
2,020 posts
10,174 battles
4 minuty temu, henryk5pio napisał:

To jest demoralizujące... Czyli mam nie grać 2 miesiące, aby wysępic prezenty?

Dokładnie to samo sobie pomyślałem. W którymś z innych tematów ktoś też pisał, że dostał dokładnie to samo.

A dla starych i wytrwałych graczy nic się nie należy, ewentualnie możecie sobie kupić, bo z prezentów świątecznych też qpa wypada.

• Cool 3

[GOFER]
[GOFER]
Players
815 posts
9,451 battles
29 minutes ago, henryk5pio said:

To jest demoralizujące... Czyli mam nie grać 2 miesiące, aby wysępic prezenty?

Nic nie sępiłem, sami dali. Wypraszam sobie! :-P

• Cool 1

Players
1,950 posts
4,675 battles
28 minutes ago, adamL555 said:

Dokładnie to samo sobie pomyślałem. W którymś z innych tematów ktoś też pisał, że dostał dokładnie to samo.

A dla starych i wytrwałych graczy nic się nie należy, ewentualnie możecie sobie kupić, bo z prezentów świątecznych też qpa wypada.

Dokładnie. Giulio Cesare jest wart te 80zł. De Grasse chyba chodził przed obniżką za podobną kwotę z tego co pamiętam.

Aby przetopić 150k free expa (bez promocji) trzeba wydać 6k dublonów czyli ok. 120zł. 500 dublonów to koszt 9zł.

Łączny zysk to ok. 280zł... O.o

5 minutes ago, Basmacz said:

Nic nie sępiłem, sami dali. Wypraszam sobie! :-P

Wiem, ale wiesz o co mi chodziło ;)

• Cool 1

[LOBUZ]
Players
3,131 posts
10,541 battles

Kalsyk. Aktywny klient, to klient o którego nie trzeba się troszczyć. Trzeba zachęcać nowych i próbować zatrzymać odchodzących/niezdecydowanych - zasada działania wszystkich korpo.

Widać trzeba na kwartał dać sobie spokój i w końcu pograć w inne tytuły na większą skalę.

• Cool 1

[GOFER]
[GOFER]
Players
815 posts
9,451 battles
1 minute ago, Ter_ion said:

Widać trzeba na kwartał dać sobie spokój i w końcu pograć w inne tytuły na większą skalę.

Polecam. Bezstresowo popykałem sobie w tytuły single na które z powodu WoWsa nie było czasu. 0 stresu, chamstwa na czacie i napinki. :-) 

• Cool 2

[PSS]
Players
27 posts

Zauważyłem , że jak gram z przerwą np 2 tygodnie nie grania. Często po takiej przerwie wypada mi super kontener. Od miesiąca gram codziennie a super kontenera ni huuhuu 

[B-EYE]
Players
651 posts
7,461 battles
52 minutes ago, Ter_ion said:

Aktywny klient, to klient o którego nie trzeba się troszczyć. Trzeba zachęcać nowych i próbować zatrzymać odchodzących/niezdecydowanych - zasada działania wszystkich korpo.

Możliwe, że ta sama zasada tłumaczy dlaczego są serwery "równe i równiejsze". Jeśli serwer EU sam na siebie zarabia, to nie ma co szaleć z dużymi przecenami na nim, a trzeba je zrobić na tych serwerach, które przynoszą mniejsze zyski, by zanęcić klientów.:Smile_hiding:

Players
164 posts
3,420 battles
2 hours ago, adamL555 said:

Yup, ja dostałem dokładnie to samo. Mój kumpel zaś trochę mniej - 50k free expa, Ishizuchi, premka i chyba z 3 mln kredek. Obaj nie graliśmy od Halloweenowego eventu. W sumie zachęciło mnie to do spróbowania sił w maratonie DoY. Do dalszego grindowania Monarch -> Lion trochę mniej, bo MM dalej rakowy na tym tierze. :P Wolę progressować nowy raid w WoW-ie, ale casualowo pewnie popykam w okręty co jakiś czas.

Players
1,950 posts
4,675 battles

Wiecie co? Kiedyś słyszałem, że ponoć po jakimś czasie nie grania WG rzucało ludziom kod na Texasa. W sumie nic dziwnego, okręt jest już trochę w grze, opatrzył się, można go na przynętę rzucić.

Ale dawanie tak o GC i De Grasse? Te okręty są max 2 do 6 miesięcy w grze. Czuję absmak postawą wg. Rozumiem dać komuś konto premium na miesiąc, gdyż i tak w całości go nie wykorzysta, albo flagi i kamuflaże. Aż się zastanowię czy nie zrobić tak samo, jeśli by 2 miesiące minęły przed zniknięciem Missouri to zyskam 150k FXP, którego sam nie wyfarmue w tym czasie raczej plus dublony za drugiego GC. De Grasse pomijam, bo przeładowanie 8,1sek. to w mojej opinii kpina z graczy, zwłaszcza, że na początku miał 6,5 a RU CA mają równe 8sek.

A Tobie Basmacz gratuluję dealu, chyba jeden z lepszych na tym forum :)

[TF16]
Community Contributor
3,937 posts
8,937 battles
1 hour ago, killer6778 said:

DLA mnie najlepszy prezent to likwidacja gry czyli jej zamkniecie bo byla jest i bedzie syfem

Cześć killer"cyferki".... skończył się ban? Dawno Cię nie było. Co za prezent na święta...

[LOBUZ]
Players
381 posts
8,823 battles
1 hour ago, Bazil_Lion said:

Yup, ja dostałem dokładnie to samo. Mój kumpel zaś trochę mniej - 50k free expa, Ishizuchi, premka i chyba z 3 mln kredek. Obaj nie graliśmy od Halloweenowego eventu. W sumie zachęciło mnie to do spróbowania sił w maratonie DoY. Do dalszego grindowania Monarch -> Lion trochę mniej, bo MM dalej rakowy na tym tierze. :P Wolę progressować nowy raid w WoW-ie, ale casualowo pewnie popykam w okręty co jakiś czas.

A ja mam takie pytanie: 2 miesięce od ostatniej bitwy czy ostatniego logowania?

[GOFER]
[GOFER]
Players
815 posts
9,451 battles
6 minutes ago, LubierznyBarkas said:

Chyba o bitwę chodzi bo mam mgliste wspomnienie, że logowałem się w ostatnich 2 miesiącach i po chwili zmęczony samym widokiem portu wylogowywałem. 

Players
1,486 posts
12,474 battles

Z czystej ciekawości zalogowałem się na drugim koncie robionym pod flagę i bonusy z "Zaproś przyjaciela", na którym nie grałem kilka miesięcy. Żadnych bonusów nie zaobserwowano. Konto miało mało bitew około 100.

[LOBUZ]
Players
3,131 posts
10,541 battles

Teraz całkiem poważne pytanie - są jakieś oficjalne potwierdzenia WG o tej akcji? Akcja jednorazowa, tylko dla wybranych, czy 2 miesiące braku aktywności z automatu dają bonusy? 

Kurde no, taki prezencik byłby motywacją do przerwy. Forum by odpoczęło, ja może inaczej spojrzałbym na WoWsa, żona byłaby szczęśliwsza a ja pewnie w końcu ruszyłbym 2 lub 3 gry z sporej kupki, która czekają aż będę miał na nie czas.

Players
164 posts
3,420 battles
3 hours ago, LubierznyBarkas said:

Od bitwy. Dokładnie były 52 dni, sprawdzałem na liście klanowiczów, bo ciekaw byłem, kto kiedy ostatnio grał. Kumpel miał 53 dni bez bitwy.

[ISEN]
Beta Tester
1,116 posts
2,499 battles
4 hours ago, LubierznyBarkas said:

około 2 miesiące (w znanym mi przypadku 60+ dni) od ostatniej bitwy losowej.

[TF16]
Weekend Tester
254 posts
9,210 battles

Ja nie grałem i nie logowałem sie do WoWsa od lutego do końca września i nic mi nie dali:(  za to wysypało mi sie z kilkunastu paczek (średnich) w sumie 4k dubli i 8 okrętów:p mam to traktować jako spóźnioną zachętę do dalszej gry?:p

[BSW-F]
Players
969 posts
10,389 battles
20 godzin temu, Basmacz napisał:

Cześć! 

Zwabiony rankedami zalogowałem się do gry po prawie 2 miesiącach przerwy i dostałem komunikat, że czeka na mnie podarunek. Dostałem De Grasse z 10pktowym kapitanem i miejscem, Giulio Cesare z 10pktowym kapitanem i miejscem, 12 baniek kredytów, 10 dni premki, 150k free expa, 10 pktowego kapitana dla PanAsia DD. 

Ktoś też coś takiego dostał? Ktoś wie z jakiej to okazji? ;-) 

Fajny prezent i darczyńcy dziękuję serdecznie. 

P. S. Jeśli taki temat gdzieś już jest to sorry za dubel Drwalu. ;-)

To ciekawe, że jedni dostają fajne rzeczy pokroju okrętu czy miesiąca premium, inni dostają śmieci pokroju 5 farb i sprzęt eksploatacyjny... :( 

• Cool 1

Players
1,950 posts
4,675 battles
8 hours ago, Davao said:

To ciekawe, że jedni dostają fajne rzeczy pokroju okrętu czy miesiąca premium, inni dostają śmieci pokroju 5 farb i sprzęt eksploatacyjny... :( 

Dokładnie, to bardzo dziwne jest...

Czy @WG_Lumberjack @Falathi @voulezvous mogą nam uchylić rąbka tajemnicy w tej sprawie?

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.