Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
tagl1a

Hata Bildirimi

7 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff
292 posts
459 battles

Kaptanlar, 

0.6.15 Güncellemesinde karşınıza çıkan hataları bu başlık altından bizlere iletebilirsiniz. 

Teşekkürler

Players
14 posts
3,522 battles

bu kuzey burnu muhaberesi ve yeni yıl baskını harekatlarında bazı görevlerin harekatın ödülü olan gemi ile yapılması isteniyor özellikle yeni yıl baskınının ilk görevi o gemi ile yapılırsa oluyor.bu bir hata mı yoksa sırf biz o gemiyi dükkandan alalım diye yapılmış bişeymi çünkü o gemiye sahip olsam niye görevleri yapayımki cevap verirseniz sevinirim

Players
14 posts
3,522 battles

görevleri tamamlamamıza karşılık ödül olarak bi gemi veriyorsunuz ve o görevleri o gemiyle yapmamızı istiyorsunuz bu tam bir saçmalık

Players
14 posts
3,522 battles

5a3c268025f22_EkranGrnts(2).thumb.png.5f30708d97d9bd669717d62280c8042f.png

burda diyorki oyuncular görevleri tamamlayıp gemiyi kazanırsa ve sonradan dükkandan gemiyi alırsa 9800 doblan kazanacaklar diyor peki soruyorum madem görevleri tamamlarsak bizde gemi olduğu için doblon vereceksiniz o zaman ödüle gemi yerine direk doblon koyun bişey daha var eğer kuzey burnu harekatını tamamlayamazsak duke of york gemisi olmadığı için yeni yıl baskını herekatınıda yapıcaz çünkü ilk görevi o gemiyle yapmamız isteniyor 

bunları farkeden bi benmiyim yada bi ben aptalmıyım

Players
53 posts
6,778 battles

İyi güzel yazıyorsun kardeş haklısında ama burada pek takan kimse yok... Her gelen güncellemede sürekli hatalar zinciri olmak zorunda mı ? 11 kez denedim sadece Yeni gelen operasyonda savaş başladığı gibi ilk mermi sıkmamda critical error hatası veriyor.. Lanet olsun harcadığımız paraya haram zıkkım olsun.

Players
1 post
728 battles

arkadaşlar 2 gün boyunca hiç durmandan wows oynadım 2 kere süper kutu çıktı hepsindede yükseltme çıktı neden bana gemi çıkmıyor bakın şuan alllah çarpsın ağlıyoum wargaming lütfen artık banada bir pre gemi ver lütfen wargaming herkese şeker gibi dağıtıyorsun bana neden vermiyorsun lütfen wargaming artık yardıme din (aağlıyorum)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.