Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
tagl1a

Genel Geri Bildirim

5 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff
292 posts
459 battles

Kaptanlar, 

0.6.15 Güncellemesi ile ilgili geri bildirimlerinizi bu başlık altında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Geri bildirim:

• Genel Geri Bildirim
  • Sıralamalı Savaşlar: 8. Sezon
  • Yeni Operasyon
  • Yeni Harekatlar
  • Yeni Koleksiyon
  • Yeni Operasyon
  • Noel Baba Ordusu
  • Yeni Yıl Gemi kornaları
  • Diğer değişiklikler

Hata bildirimlerinizi lütfen bu başlık altında paylaşın.

Güncelleme ile ilgili tüm notlara buradan ulaşabilirsiniz. 

Players
1 post
1,475 battles

7. Seviye L. maas muhribimin torpido menzili 7.6 km iken son savaşımda farkettiğim üzere 6.8 km'ye düşmüş. Standart donanımında bile daha yüksek iken Neden böyle bir sorun oluştu?

Players
213 posts
3,020 battles

Merhaba,

Güncellemelerin çok büyük olmasından şikayetçiyim. Oyunu sıfırdan kurarken 18GB veri indiriyorken son güncellemede 13GB veri indirdi. Modellemelerin vs. güncellendiğini anlıyorum ama heralde geliştiriciler oyunu baştan yazmıyorlardır değil mi:)

İkinci olarak da bir güncelleme sırasında indirmeyi herhangi bir sebeple yarım kesersek güncelleme baştan başlıyor. (Ya da bir hayli önceki bir noktadan başlayor). 13GB'lık güncellemeyi 3 defa kesmek zoruna kaldığımdan 30GB'a yakın veri transferi yaptım ve elimde yine güncellenmemiş oyun kaldı. En sonunda bilgisayarımı gece açık bırakarak kurulumu tamamlayabildim. Zaten indirme işlmeini torrent benzeri bir yöntemle yapıyor. Kaldığımız yerden devam edebilmeli diye düşünüyorum. Eğer bu işlem kısa sürede mümkün olmayacaksa bile güncellemeler için ayrı bir setup dosyası linki verilsin. Biz indirme araçları ile onu istediğimiz zaman durdurarak indirebiliriz.

Teşekkürler.

Players
63 posts
634 battles

Bir süredir oyuna girmiyordum mesaj geldi oyuna girin şu hediyeleri alın diye bende girmeyi denedim 5 gb ardından 13 gb bir güncelleme yaptı update dosyalarını çıkardım oyun şu an 47 gb görünüyor bu boyut doğrumudur?

Beta Tester
308 posts
7,642 battles

Son güncelleme hatası mı yoksa uzun süredir olan bir hata mı bilmiyorum fakat "Uçuk Kontrol Modifikasyonu 2" yükseltmesi çalışmıyor. Uçakların hızını %5 arttırması gerekirken hiçbir değişiklik olmuyor.

shot-18.01.13_16.14.12-0405.jpg

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.