Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
lieutenant_42

Jak změnit ikonu a hlas velitelky na HSF Graf Spee

10 comments in this topic

Question

Players
80 posts
4,638 battles

Zdravím, poradil by mi někdo jak změnit ikonu ( ta Hentai malůvka je opravdu tragická) a hlas velitelky na HSF Graf Spee? ...., ano zkusil jsem mody a co se týká ikony - tak nic, prostě to nefunguje, no a co se hlasu týče našel jsem pěkný mod [DSW]Shalvea bohužel ale funguje pro všechny lodě. Hezkou hru všem.

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[GWDYS]
Community Contributor
257 posts
8,422 battles

k HSF Graf Spee byl i normální německý kapitán, kterého máš určitě v záloze (pokud jsi ho nepropustil), takže si tam můžeš dát jakéhokoliv německého kapitána a ten hlas se dá nastavit v nastavení hry ve zvuku někde (snad) :Smile_hiding:

• 0
Players
80 posts
4,638 battles

jj, dík ten původní kapitán je nula...., tunit ho je na dlouho a idea kapitánky se mi líbí tak nějak lépe snáším zásyp granáty když mi to říká příjemný ženský hlas v nastavení ano ale je to pro všechny lodě - možnost jen pro Graf Spee místo uječeného originálu tam není....., takže chci změnit ikonu, ne kapitána. dík

• 0
[GWDYS]
Community Contributor
257 posts
8,422 battles

jestli si chceš trochu pohrát a změnit ikonku té kapitánky tak si do složky kde máš mody na kapitánské ikony 

Cesta vypadá nějak takhle:

H:\hry\WoWarships\res_mods\0.6.15.0\gui\crew_commander\base\Germany

tak ti tam stačí nahrát nějaký obrázek kapitána co se bude jmenovat:

Mina_Thea.png

a teoreticky by to mělo nahradit její ikonku

tady jsem ti nahrál ikonku jednoho německého kapitána, kterou můžeš použít. Snad ti to pomůže :Smile_honoring:

base_2_8.png

• 0
Players
80 posts
4,638 battles

Ahoj. Díky funguje, tak teď ještě musím sehnat obrázek nějaké kapitánky. Škoda že nejde udělat ten hlas co jsem stáhl jen na Graf Spee. Ještě jednou dík, pěknou hru.

• 0
Players
80 posts
4,638 battles

Zdravím, našel jsem hezkou ikonu velitelky mého gusta :cap_cool: ale nejde mi vytvořit průhledné pozadí, včera jsem se nechal poučit na netu a po hodině a půl patlání jsem to vzdal. Umíte někdo prosím vás zprůhlednit tuto ikonu? Děkuji.

P.S. německý hlas používám z této adresy: http://www.hafenhuren.de/index.php/wows-voicemod/

...,  mě se líbí, můžete zkusit.

Mina_Thea.png

• 0
[GWDYS]
Community Contributor
257 posts
8,422 battles

na průhledné pozadí musíš ukládat obrázky ve formátu PNG a doporučuji ti stáhnout si free program na úpravu obrázků GIMP

• 0
Players
80 posts
4,638 battles
Před 1 hodinou SgtCole řekl/a:

na průhledné pozadí musíš ukládat obrázky ve formátu PNG a doporučuji ti stáhnout si free program na úpravu obrázků GIMP

tak ani v tom gimpu mi to nejde, prostě se to tváří jako obrázek s průhledným pozadím ale ve hře je to pořád bílý čtverec.

• 0
Players
13 posts
1,818 battles
19 hours ago, lieutenant_42 said:

tak ani v tom gimpu mi to nejde, prostě se to tváří jako obrázek s průhledným pozadím ale ve hře je to pořád bílý čtverec.

Zkus tenhle jestli bude průhlednej

Mina_Thea_real_png_mala.png.7e1dbee86f91d9375fa55a2a46b906bd.png

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.