Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.6.15 - 8. Sezóna Hodnocených Bitev

13 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,244 posts
2,842 battles

Kapitáni :cap_viking:

Hodnocené bitvy se vrací! 

Jaké jsou vaše názory na osmou sezónu?

• Angry 1

[IDDQD]
Alpha Tester
2,430 posts
15,463 battles

Ňo.

Topic jsme si už založili vlastní (:Smile_trollface:) ale...

Já nyní hraju rankedy protože je to tier osm a pokud se dostanu na rank jedna bude Flint konečne doma. Takže mám motivaci, ale na Blacka pak kašlu protože to za to prostě nestojí.

Ale pokud bych hrál poprvé tak dojdu na rank 12 a dál nemám důvod to hrát. Není tam nic co by mi stálo za to to hrát.

Odměny typu 15 kamufláží za jeden rank jsou velmi špatný vtip. Jsou tam speciální moduly, ale cena ze ně je neúměrná (a většina lidí co je dokáže využít je beztak už má).

Zkrátka termín Hodnocené bitvy je nyní trošku zavádějící.

Rankedy jsou náročné na nervy a čas bez odpovídající protihodnoty zvláště když je to CW mod, ale solo což je pain.

A ty původní dvě rankedové vlajky na slevu oprav jsou v dnešní době směšné, když většina klanů má vlastní slevu + po patchi má kopec lodí díky camu další slevu.

Co vy ostatní? Jak to vidíte? Maj RB motivační odměny?

• Cool 4

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,069 posts
9,073 battles
Před 17 minutami TheComedian1983 řekl/a:

Ňo.

Já nyní hraju rankedy protože je to tier osm a pokud se dostanu na rank jedna bude Flint konečne doma. Takže mám motivaci, ale na Blacka pak kašlu protože to za to prostě nestojí.

Ale pokud bych hrál poprvé tak dojdu na rank 12 a dál nemám důvod to hrát. Není tam nic co by mi stálo za to to hrát.

Odměny typu 15 kamufláží za jeden rank jsou velmi špatný vtip. Jsou tam speciální moduly, ale cena ze ně je neúměrná (a většina lidí co je dokáže využít je beztak už má).

Rankedy jsou náročné na nervy a čas bez odpovídající protihodnoty zvláště když je to CW mod, ale solo což je pain.

A ty původní dvě rankedové vlajky na slevu oprav jsou v dnešní době směšné, když většina klanů má vlastní slevu + po patchi má kopec lodí díky camu další slevu.

Souhlasím, radši si odjedu hry s divizníkama, kteří spolupracují a ten vliv na bitvu máme ve svých rukou a šanci tedy větší, ale s 6 troubama, kteří nevědí co mají dělat a rady v chatu ignorují (jezdí bez camo a signálů - takže na čuně)  to je docela bolest.

Navíc ty odměny - zajímají mne pouze signály a dál prostě motivace není. Radši si o futra ukopnu malíček a pořád to bude méně bolestné. Takže za sebe končím klasickou 10 a nazdar tvá MáŇa.

.....stejně, číslo ranku u jména hráčů je nic neříkající, probotit se tam může jakýkoliv rajče nebo paprika

• Cool 2

Players
205 posts
5,013 battles

Nezbývá než souhlasit. Ony jsou to ve finále spíše "random battles" :D Hrej hrej, ale logiku ( a týmové hraní) v tom nehledej. I když občas tým překvapí.

BTW: Zdálo se mi to nebo jsem někde slyšel/četl o zavedení divizí do RB v počtu dvou hráčů?

• Cool 1

[10GO]
Players
982 posts
10,522 battles

Boužel je to přesně tak jak říká pan Comediant. Motivace není a bez motivace není důvod aby člověk trpěl každou bitvu se 6 randomákama kteří nemají ani camo a nemají ponětí o tom co dělají.

Zatím jsem odjel 5 bitev, bohatě mi to stačí a RB už hrát nebudu, nemám za potřebí se nervovat a vysvětlovat lidem co mají dělat když to stejnak neudělají. Odměny jako když nejsou takže proč to hrát?

Radši si počkám na další klanovky, kde budu hrát s lidma který znám a vím že se na ně můžu spolehnout.

• Cool 1

[GWDYS]
Community Contributor
257 posts
8,438 battles
1 hour ago, TheComedian1983 said:

Ňo.

To jsou důvody, proč jsem si ještě nevyjel rank 1, kromě úplně první sezony, kdy jsem to vzdal 4h před koncem sezóny na ranku 2 (kdybych věděl, že pak za to dostanu Kitakami na 2 měsíce, tak bych to v zoufalosti dohrál) :Smile_teethhappy: prostě to beru tak, že do ranku 11 si ty odměny vyberu a pak už mě to nezajímá. Kamufláží mám tolik, že mi jich stačí na dalších 5k bitev a speciální moduly nepotřebuju a 2,5k dublonů se mi radši oplatí si koupit, než se několik hodin stresovat v rankedech pro ně :Smile_hiding:

• Cool 4

[BAF]
Players
136 posts
9,172 battles

Tak jedeme znova dokolecka.. tier 8 dobra volba.. tot vse.. Odmeny opet o nicem, MM stale stejne priserny (jedna strana plna radaru, druha nic - zadna vyjimka) a v neposledni rade hlavni faktor, ktery nikdo neovlivni - hraci.. slusne receno. Jo a system hvezd abych nezapomel.. posledni zachytnej bod 12 a pri prohre nutno byt prvni, aby nedoslo ke ztrate, takze kazda kempa je cajk.. Je to nuda pratele. 

[BAF]
Players
136 posts
9,172 battles

A jeste jedna poznamka.. WG se stale ohani jak by kazda zmena MM vedla k delsim cekacim dobam, ale hodnoceny postavi tak, ze rank XX az rank 6 dostavaji MM z tohoto rozsahu a rank 5 az 1 pak oddelene z tohoto rozsahu.. a tady se ceka, ceka se sakra dlouho, protoze nez tam lidi doklikaj.. A tohle nevadi? proc to nemixuje ze vsech ranku? Je to prece uplne fuk. Neni to o skillu, neni to o cisilkach... je to jen o stesti na hrace a RNG, tak proc tohle rozdeleni? (aktualne se ceka na bitvu tak 4 minuty) ... 

[IDDQD]
Players
287 posts
11,189 battles

Je trošku legrační, že se pokaždé ptáte, a pokaždé (stačí najít staré topicy k předešlým sezónám) dostáváte stejné odpovědi a návrhy k případnému vylepšení (v podstatě ubohé, nebojím se říct až trapné rewardy R9-R1, neoceňování v XP aktivní hraní, záchytný bod nekdě u +/-R6). Tudíž nám stačí, až otevřete topic k sezóně IX, z důvodů ušetření času vlézt sem a udělat Ctrl-C / Ctrl-V - na 99% se nespleteme a nikdo to ani nepozná. Já vím, že máte v popisu práce se na forech ptát a "dělat aktivitu", a je mi jasné, že "CZ/SK komunitní" toho moc ve WG nezmůže, tak si prostě pojďme opět u ranked Battles odškrtnout, že vy jste se ptali, my odpověděli, a WG je to fuk. Jinak samozřejmě přeji (bez nějakého sarkasmu, opravdu upřímně) úspěšný a zdravíplný rok 2018 ...

• Cool 2
  • Funny 1

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,069 posts
9,073 battles
V 31. 12. 2017 v 23:28 us1rev řekl/a:

Tak at se tyto topicy ani neoteviraj... Co od toho tady kdo teda ceka? 

Povinnost zalozit topic, "zatim" nepovinnost odpovidat....dat_WG

[T-N-T]
Players
845 posts
3,392 battles
On 12/23/2017 at 1:19 PM, TheComedian1983 said:

Ňo.

Presne jak pises. Vyjel jsem rank 12, byl jsem hvezdu od ranku 11 a to asi 4 nebo 5 bitev jsem se drzel prvni na expy, ale nebyl jsem schopnej to protlacit. Potkaval jsem AFK hrace i telata. A.. jako, jediny, co bych chtel je Black, ale stresovat se kvuli tomu jeste 5x za sebou a a stravit nad tim tolik casu? Neee... za to mi ten Black nestoji. A ted, jakozto moje prvni Ranked bitva, za to nebyla zadna odmena hodna toho casu a namahy. Takze jsem se na to vyprd a uzival si v klidu vanocniho hrani beze strasu a s lineckym po ruce :-) (A samozrjeme 12-ti letym rumem).

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,244 posts
2,842 battles

Zítra přichází verze 0.7.0, tak archivuji toto vlákno. Děkujeme za vaše postřehy :cap_like:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.