Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Gomez_Addams

Osmé ranked battles

98 comments in this topic

Recommended Posts

[T-N-T]
Players
270 posts
2,044 battles

Flamu mi teď prozradil, že se pojede s osmami, víc nevím, někdo bude schopen přihodit podrobnosti?

• Funny 1

[T-N-T]
Players
270 posts
2,044 battles

Jééééj, to mi úplně uniklo, no za blbečka noo, stydím se a díky!

..Teď ještě vydumat, co budu prohánět za škuner..:cap_rambo:  

Co byste kapitáni/ky radili?

• Cool 1
  • Funny 1

[CALM]
Players
240 posts
12,923 battles

Tak já určitě opráším své milované kladivo na bismarcky alá amagi :) Očekávám kratší a intenzivnější bitvy protože smokecamp skončil. Jsem zvědavej na CVs. Tady je spousta novinek. Jinak zbytek tříd beze změn dle mě. A kdo si vezme NO je prostě EDIT takže tady taky beze změn :Smile_teethhappy:

Edited by Kampa1987
Nevhodný výraz

[T-N-T]
Players
270 posts
2,044 battles

Krutě, na tu Amagi jsem taky mlsnej. Jenže jsem doexpil tu germánskou slávu, teď nahonem ještě trup, a tak asi budu honit expu pro kapitána v ní :/ Čím míň smoku, tím líp. Minulé RB nebyly vidět :D No, dojedu si v poklidu pro ten desátý rank jako vždy a bude klid..

[GWDYS]
Community Contributor
257 posts
8,438 battles

konečně zase T8 ranked, že bych se už konečně dokopal a odjel aspoň jedinou sezonu na rank 1 :cap_hmm:

[IDDQD]
Players
1,622 posts
15,239 battles
On 12/21/2017 at 4:29 PM, marwin303 said:

A kdo si vezme NO je prostě EDIT takže tady taky beze změn :Smile_teethhappy:

kupodivu ho Flamu řadí mezi top pick křižníky - Chapy, Martel a NO.

U sebe to vidím že asi budu tahat NC, Chapyho a Lo Yanga.

Tu je to video od Flamua s doporučenýma loděma:

Spoiler

[T-N-T]
Players
270 posts
2,044 battles
Právě teď Wolffnstein řekl/a:

Tak Flamu nemusí mit pravdu vid.. Ja si rank 1 vyjezdim v Prinzi Eugenovi :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

...Pěkně na pána :D pááán je masochista...

• Funny 3

[IDDQD]
Alpha Tester
171 posts
7,803 battles

äle hlavne nesmite zapominat na herni styl Flamua --.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

celou dobu hrat zezadu aby vam celej tym tankoval a ve chvili kdy prohrava nadavat na celej tym jaky jsou to okurky a jak on jedinej hraje aspon neco a ostatni jsou tuzky ptoom se i NO hraje na pana

[IDDQD]
Players
1,226 posts
9,431 battles

Tohle nedela jen Flamu.. Vid Marwine:Smile_teethhappy:

To ted nemyslim zle, ale jde o to, ze kdo chce rank jedna a nechce prijit o nervy, tak tohle je nejschudnejsi cesta. 

Players
317 posts
3,392 battles

Tak ono zařazení lodě do špatných pro ranked neznamená, že se s ní vysoký rank vyjet nedá. Já se v 2. sezóně dostal s Mahanem na rank 2 a to se prosím jezdilo 7-8 :). New Orleans tak hrozné nebude. Obzvlášť na vyšších rancích, kde už budou hráči DD chápat, že když mu dají smoke, tak vyhráli cap. 

PS: Jinak já se této sezóny nezúčastním. Za zkažené vánoce mi to nestojí.

[IDDQD]
Players
1,226 posts
9,431 battles

No.. Ty by ses spolehal na cizi hrace, ze ti daji smoke? Toho se bojim.. 

Pokud ten hrac nema pred nickem dobry klan, tak at napise cokoli, tak mu meverim.. Rankedy jsou prvotne hraní na sebe. :)

• Cool 1

[T-N-T]
Players
270 posts
2,044 battles
Před 4 minutami Wolffnstein řekl/a:

No.. Ty by ses spolehal na cizi hrace, ze ti daji smoke? Toho se bojim.. 

Pokud ten hrac nema pred nickem dobry klan, tak at napise cokoli, tak mu meverim.. Rankedy jsou prvotne hraní na sebe. :)

Přesně. A poslední naživu je posera!!!!

[T-N-T]
Beta Tester
793 posts
6,414 battles

Já teď koupil Kiev, tak ho tam vytáhnu ze stocku a když to půjde rychle, tak to zopakuji s Ognevoiem.
A kolem ranku 10 to zapíchnu. Na expení jsou RB fajn, ale jsem natolik špatný hráč, že mě se mi ten formát vždy omrzí dřív než se vyhrabu výše.

[CALM]
Players
240 posts
12,923 battles
6 hours ago, Wolffnstein said:

Tohle nedela jen Flamu.. Vid Marwine:Smile_teethhappy:

To ted nemyslim zle, ale jde o to, ze kdo chce rank jedna a nechce prijit o nervy, tak tohle je nejschudnejsi cesta. 

Tak jedinou posera style season jsem odjel T6 s mutsu protože to je hroznej papír na close a z dálky dávala dobrý šlupky do supersruktur. Jinak se nebojím ject tankovat. Až když vydím že je to prohraný tak si připravuju pozici na kajting a grind XP :cap_cool: A budou svátky takže to samo odjezdím v lihu a neohrožen :Smile_teethhappy:

• Cool 1
  • Funny 2

[CALM]
Players
240 posts
12,923 battles

Tak vyloženě špatná loď na T8 není. Asi tak jak píše porpi. Základ je vždycky mezi klávou a židlí. Já jen že za ty sezóny jsem nikdy neviděl nikoho s NO zaválet a vždycky byly mezi prvníma dole. Pomalý neobratný vysoký slabej dostřel malý dpm. Nevím v čem tkví přednosti téhle lodě.

[IDDQD]
Alpha Tester
2,430 posts
15,461 battles

Až se vrátí S4hel tak s ním na téma NO pohovoř :Smile_teethhappy:. Ta loď není pro blbečky. Pak je tuze stronk. Nic víc.

Já beru jednu oblíbenou lodičku a doufám, že v RB nezklame. Single player stroj, ale nechci předcházet událostem. V RB je spousta věcí jiná.

Každopádně hodně zdaru všem a těším se na nějaké slavné zářezy jako Tuccy etc. :cap_rambo:

• Funny 1

Players
3,711 posts
17,571 battles

Rozmyslim, jestli do toho vubec pujdu.  "Prvni v porazenem tymu neztrati hvezdu" ty hry od zacatku poznamenava...

[T-N-T]
Players
270 posts
2,044 battles
Před 8 minutami ims21 řekl/a:

Rozmyslim, jestli do toho vubec pujdu.  "Prvni v porazenem tymu neztrati hvezdu" ty hry od zacatku poznamenava...

Proste si zahraj, udelej co pujde a co spadne, to spadne.. bez stresu. 

Players
3,711 posts
17,571 battles

No, jelikoz jsem minule zcela vynechal, tak se mi rozhodne nechce zacinat nekde na R22...

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
57 posts
7,322 battles

Na této sezóně hodnocených bitev mě zaráží jedna věc a sice načasování. Vážení diskutující, vzpomínáte na minulý rok? Konkrétně období vánoc? Všechny servery měly mise v rámci "Hon na Graf Spee" ale na evropském serveru chtěli tyto mise zrušit a až po ohromném shitstormu je ponechali. A co tehdy k tomuto řekl Cashgaining......ehm tedy Wargaming? ( pardon nevím co to do mě vjelo) Že nechtějí aby lidé o vánocích seděli u pc. A teď jsou přes vánoce hodnocené bitvy, které žerou ještě víc času? Bravo!  LIAR LIAR PANTS ON FIRE!

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.