Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
mocnystream

Proszę o usunięcie wątku

22 comments in this topic

Recommended Posts

[TRADS]
Players
86 posts
5,729 battles
On 18.12.2017 at 10:26 PM, Ca_Maro said:

brak babskiego obrażania się,

Możesz rozwinąć?? :Smile-_tongue::fish_aqua:

• Funny 2

Players
36 posts
2,011 battles

Jestem chętny do was dołączyć, co prawda nie mam oczekiwanej przez was liczby bitew ale to nie jest pierwsze konto. Mam dwie IX, z czego jedna prawie X. Staty do wglądu, chętnie pogram z kimś, bo solo robi się już nudno. Proszę o kontakt w grze lub przez pw.

Players
91 posts
On 11.02.2018 at 5:43 PM, puzonero94 said:

Jestem chętny do was dołączyć, co prawda nie mam oczekiwanej przez was liczby bitew ale to nie jest pierwsze konto. Mam dwie IX, z czego jedna prawie X. Staty do wglądu, chętnie pogram z kimś, bo solo robi się już nudno. Proszę o kontakt w grze lub przez pw.

Wysłałem zaproszenie do Klanu :) Sorki, że nie wcześniej alby byłem na urlopie :) 

Players
91 posts

Takie pytanie: 

Myślicie że nazwa naszego klanu działa na jego niekorzyść? Ostatnio był poruszany temat rebrandingu bo klan radzi sobie całkiem nieźle- tylko ta nazwa może sugerować coś innego :P Sugestie?

[TRRC]
Players
115 posts
4,565 battles
14 hours ago, Ca_Maro said:

Takie pytanie: 

Myślicie że nazwa naszego klanu działa na jego niekorzyść? Ostatnio był poruszany temat rebrandingu bo klan radzi sobie całkiem nieźle- tylko ta nazwa może sugerować coś innego :P Sugestie?

Sugeruje "Spięte poślady" bo obecna nazwa nie pasuje zbytnio a klan polecam, pełna profeska.

[-WIR-]
Players
78 posts
8,220 battles

Wasza nazwa nie jest najgorsza :Smile_Default: już się utrwaliła w społeczności. Jesteście rozpoznawalni! :Smile_izmena: Powodzenia w rekrutacji.

• Cool 1

Sign in to follow this