Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
krzysiek_1990

porg nie umie w pikselowe statki

7 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,430 posts
12,000 battles

zastanawiam się nad zmianą ekipy, główny powód to kulejąca organizacja i chęć wbicia stalingrada, a mój obecny team raczej mi tego nie zagwarantuje.

fajnie by było wpaść tak na TS czy discorda tak, żeby pierw pograć,  a potem dopiero dołączyć

https://wows-numbers.com/pl/player/536259250,krzysiek_1990/

kolejne dychy w obróbce to hida i kurfurst :cap_look:

Players
1,487 posts
12,529 battles

2Fq2xAf.gif

Nie mogłem się powstrzymać :Smile_trollface:

Czo to się stanęło, że z Tajfuna zrobił się Sztorm? Czy instrument niestrojny czy się muzyk myli? :Smile_trollface:

Spoiler

Co do reszty to w sumie się zgadzam, coś nie idzie nam w gangu dogadywanie. Dawno nie byłem na TS-ie i czy jakaś dobra drama była, która mnie ominęła? Jak nam Jan Bakłarzan odszedł to aż się smutniej zrobiło.

Players
1,430 posts
12,000 battles

wczoraj chłopaki grały w składach które nigdy ze sobą nie grały, stąd spadliśmy do sztormu, ja tam sobie na randomie wczoraj grzecznie strzelałem :Smile-_tongue:

Players
2,025 posts
10,174 battles
42 minuty temu, krzysiek_1990 napisał:

zastanawiam się nad zmianą ekipy, główny powód to kulejąca organizacja i chęć wbicia stalingrada, a mój obecny team raczej mi tego nie zagwarantuje.

fajnie by było wpaść tak na TS czy discorda tak, żeby pierw pograć,  a potem dopiero dołączyć

https://wows-numbers.com/pl/player/536259250,krzysiek_1990/

kolejne dychy w obróbce to hida i kurfurst :cap_look:

Z tym wbiciem Stalingrada to może być problem. Ile masz wygranych w Tajfunie, bo został tylko jeden dzień zmagań (w czwartek już chyba będzie po klanówkach).

Players
1,430 posts
12,000 battles
6 minutes ago, adamL555 said:

Z tym wbiciem Stalingrada to może być problem. Ile masz wygranych w Tajfunie, bo został tylko jeden dzień zmagań (w czwartek już chyba będzie po klanówkach).

całe dwa :Smile_hiding: także tego w tym sezonie już wbiłem :Smile_sad: bardziej myślę o następnych sezonach :Smile_honoring:

Players
2,025 posts
10,174 battles
1 minutę temu, krzysiek_1990 napisał:

całe dwa :Smile_hiding: także tego w tym sezonie już wbiłem :Smile_sad: bardziej myślę o następnych sezonach :Smile_honoring:

To Ok, myślałem, że chcesz jeszcze w tym sezonie. Ale jak nie będziesz miał pierwszej flagi, a tylko np. drugą i trzecią to nie wiem czy dadzą Stalingrada, bo chyba trzeba mieć trzy.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.