Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
MustangSally_

Bu MM'de ne yapmamızı bekliyorlar

7 comments in this topic

Recommended Posts

Players
31 posts
5,863 battles

yeni lexi aldım. Doğal olarak stock. son param ve serbest dp ile avcı uçaklarını ancak güçlendirebildim. Diğerlerini alabilmek için doğal olarak bu gemiyle oynamam lazım. Karşıya gelen takım bu. Ne yapmamızı bekliyorlar acaba böyle bir AA karşısında. Elimden gelenin en iyisini yaptım kaçak göçek bişeyler yapmaya çalıştım 66k vurabildim en fazla. 

Adsız.png

Players
72 posts
16,326 battles

dd ve cv mm'i diğerlerinden farklı olmalı.. aynı şey tier 7vs tier8 dd ile oynayınca da +1 +1,5km spot menzili farkında da oluyor.

[D_S_W]
Players
192 posts
7,407 battles

takım arkadaşlarından birini yanına al. arkadaşının gemisi 7 olsun. 10 gemi zor çıkar, çıkmaz. çıkmaması gerekir. ancak maksat bumu? çıkabilir de? denemen lazım.

yada bas parayı midvay al! 250 300 dmg atarsın...

Alpha Tester, Alpha Tester, Alpha Tester
823 posts
1,933 battles
5 hours ago, raif_efendi said:

takım arkadaşlarından birini yanına al. arkadaşının gemisi 7 olsun. 10 gemi zor çıkar, çıkmaz. çıkmaması gerekir. ancak maksat bumu? çıkabilir de? denemen lazım.

yada bas parayı midvay al! 250 300 dmg atarsın...

7. seviyeyle takım kurması karşılaşacakları ortalama seviyeye etki etmiyor. Kurulan takımın en yüksek seviyeli gemisi karşılaşma seviye aralığını belirliyor, yani 8. seviye geminin aralığı etkin kalıyor.

[D_S_W]
Players
192 posts
7,407 battles
4 hours ago, seyyah said:

7. seviyeyle takım kurması karşılaşacakları ortalama seviyeye etki etmiyor. Kurulan takımın en yüksek seviyeli gemisi karşılaşma seviye aralığını belirliyor, yani 8. seviye geminin aralığı etkin kalıyor.

ozaman oyunu silelim. bir daha oynamayalım.

Players
64 posts
5,574 battles
On 12/16/2017 at 11:11 AM, Eduj said:

dd ve cv mm'i diğerlerinden farklı olmalı.. aynı şey tier 7vs tier8 dd ile oynayınca da +1 +1,5km spot menzili farkında da oluyor.

Buna kesinlikle katılıyorum. CV kısmını bilmiyorum ama özellikle muhripler için bu çok önemli. 8 tier bir muhrip son slotta gizlenme yükseltmesi verebilirken tier 7 muhripler veremiyor bu durumda tespit menzilleri arasında ciddi bir fark oluyor, tier 7 muhriple kendinizi t9 maçta bulduğunuzda oyun eğlenme amaçlı yapılan bir işten çok eziyete dönüşüyor. Oyundaki tüm t7 muhripler için t8+ mm'ye özel bir slot eklenmesi güzel olabilir. Bunu yanılmıyorsam uçak gemilerinden Enterprise için ek bir slot yardımıyla çözmeye çalışmışlardı test döneminde, oyun içindeki son halini bilmiyorum belki hala öyledir, sonuç olarak demek ki WG'nin istese yapabileceği bir şey.

• Cool 1

Players
7 posts
105 battles

Slm bakin basima ne geldi bu Mm den oyunda gayet yeniyim ilk 5. Seviye Kruvazörümü almisim ve onunla ilk mac icin savaş butonuna tikliyorum Tak seviye 7 lere meze oluyorum hiç hoş degil nasil oynanmasi gerektigini az cok cozdum ama karsinda seviye 7 ler varsa harita dar geliyor abi neyse ikinci mac yine ayni MM şaka sı ee bravo ne diyim bari ilk maclarimda musaama gosterse o seviyede phee

Sign in to follow this