Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Úprava fóra - Zpětná vazba

50 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,343 posts
4,347 battles

Kapitáni! :Smile_medal:

Zítra 14/12/2017 v 3:00 proběhne úprava tohoto fóra!

Co říkáte na tyto změny? Napište nám vaši zpětou vazbu na tyto témata:

-nový vzhled

-Změny v reputaci

-Odpovědi

-Lokalizace UI

-Doporučené příspěvky

Přibližný stručný seznam změn. Jesltiže narazíte i na další změnu, neváhejte a napište nám své postřehy!

Action Stations!

• Cool 2

[IDDQD]
Weekend Tester
2,033 posts
5,678 battles

Ty "lajky" se mi líbí. GJ. :) Jinak snad cokoli je lepší, než graficka stránka předchozího fóra, takže ta mě :cap_like:

Jen docela otravné jsou ty nadcházející eventy nahoře. Především proto, ze vidíme eventy všech jazykových mutací komunity.

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,896 posts
14,290 battles

Trošku mne bolí oči ze slova "nazad"  a pořád nevidím úplně všechny smajlíky a musím hledat trolla, škoda. Více později.......zpět do práce :Smile_honoring:

[CRYO]
Players
356 posts
9,651 battles

Možnost nastavit si nejaky tmavší pozadi fora by taky nebylo spatny, vecer to číst , neni moc zábavné !

[IDDQD]
Weekend Tester
1,229 posts
13,190 battles

Návrat reputácie je podľa mňa dobrý nápad. Dobrí diskutéri tvoria fórum. Možno by ste sa mali zamyslieť aj nad istou formou odmeňovania tých, ktorí budú mať vysokú karmu = robia niečo pre komunitu. Už len napr. pozvánka k Supertestu niektorých nových lodí by podľa mňa takých ľudí potešila, keďže by sa spravidla jednalo o hráčov s rozsiahlymi skúsenosťami.

Ak to správne chápem, tak reputácia sa nebude dať merať. To je podľa mňa škoda.

Farebne pekné, ale staré problémy ostávajú:

Prečo sa napríklad lište "Forums, Staff, Online Users" po prihlásení automaticky nezobrazujú Sekcie "Unread Content", "Content I started", "Content I posted in". Človek aby robil minimálne jeden klik naviac, keď sa  knim chce dostať...pritom pre každého aktívneho diskutéra sú to hlavné položky.

• Cool 1

[CSP]
Players
215 posts
7,092 battles
Před 9 minutami Avalon1270 řekl/a:

Možnost nastavit si nejaky tmavší pozadi fora by taky nebylo spatny, vecer to číst , neni moc zábavné !

Přepnout motiv si můžeš na spodku stránky, stejně jako jazyk.

• Cool 4

[O-S-W]
Players
573 posts
9,826 battles

Jj,dal jsem si motiv "Dark",ten bude v noci akorát :)

Jinak úprava fóra se podle mého povedla.

Players
5,068 posts
30,424 battles

- Jde vypnout zobrazeni "Upcoming Events" ?

- Nenasel jsem, jak si zapnout filtr, aby neprecteny obsah byl jen z CZ sekce. Takhle v nem je pak uplne vsechno, pritom treba turecky nebo spanelsky az tak moc neumi :-)

[IDDQD]
Alpha Tester
3,692 posts
23,815 battles

Co jsem si to tak zběžně prošel, tak musím říct, že docela hodně povedená práce. Gratulka WG :Smile_great:

Líbí se mi opouštění toho hardcore sluníčkového like přístupu, ale pořád po sobě zanechal nehezkou slizkou stopu v podobě absence nějaké karmy/hodnocení u profilů. Kde jsou ty časy, kdy člověk četl divný post, rozklikl si daný profil a zjistil, že dotyčný je v rudých číslech a rázem věděl, že je s ním něco v nepořádku. Trochu škoda, ale tohle je pořád lepší než ta objímací, "make love, not war" cesta zvolená posledně :Smile_smile:

Dark theme je super pro moje bulvy, takže konečně díky!

Jedna chyba.

Symbol zvonku pro notifikace/upozornění.

Na tankovém foru funguje tak, že na zvonek kliknu a témata si rozklikám do nových panelů.

Obě poslední lodičkové úpravy způsobí zmizeni okna notifikací po rozkliknutí do nového panelu, takže musím rozkliknout komplet celé notifikace nebo pořád dokola rozklikávat onen zvonek pokud tam mám pouze dvě či tři nové upozornění.

Snad jsem to napsal srozumitelně :Smile_amazed:

Víc mě teď nenapadá. Každopádně povedený update :Smile_honoring:

p.s. Clan tagy u nicku jsou fajn, ale na tancích to byl link na daný klan. Znamená to přípravu na blízké klanové stránky na portále? Kdy cca budou?

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,896 posts
14,290 battles
Před 5 hodinami MaVon1962_CZ řekl/a:

Přepnout motiv si můžeš na spodku stránky, stejně jako jazyk.

Teď jsou ty klantagy o dost lépe vidět - díky za radu, to mi opravdu uniklo :Smile_great:

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
2,459 posts
460 battles

Jop, za mě dobrá práce. :)

Jinak s mobilní verzí mám problém. Když si najedu na stránky fóra, tak mi to vždy hodí nad daný topic ty "events". je to otravné, když musím na mobilu rolovat o něco víc. Určitě by to šlo odstranit. :Smile_honoring:

• Cool 2

[IDDQD]
Weekend Tester
1,229 posts
13,190 battles

Ale tie klan tagy...farbu zmeňte na viditelnejšiu. POkiaľ mám Theme - WOWS Classic, tak nevidím žiadny poriadne.

[IDDQD]
Players
2,097 posts
20,449 battles
13 minutes ago, Mikhail800 said:

Ale tie klan tagy...farbu zmeňte na viditelnejšiu. POkiaľ mám Theme - WOWS Classic, tak nevidím žiadny poriadne.

co čekáš když máš klan WHITE a pozadí je bílý :Smile_trollface:

• Cool 1
  • Funny 3

[IDDQD]
Beta Tester
884 posts
5,507 battles

Noo ,tak tohle se neda nepochvalit,konecne dobra prace :) Konecne to forum nevypada,jako by ho navrhl stredoskolak .

[BIA]
Alpha Tester
1,610 posts
5,846 battles

Co se reputace týče. Slibovalo se, že se budou trestné body i odmazávat a nic se nestalo.

Players
5,068 posts
30,424 battles

Už to tu zaznělo - proč je použit výraz z ruštiny "NAZAD" u stáří zprávy ? Stačilo by to v překladu nahradit jako "" nebo " " , když už se nepoužívá ngettext. Každý pochopí, když tam bude jen 35 minut nebo 10 hodin, že to je stáří zprávy. Tohle je skutečně nevhodné.

Trošku mám problém rozlišovat tučné a normální písmo - zřejmě použitý font ?

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,692 posts
23,815 battles

Trošku začali blbnout notifikace. Dostávám upozornění na staré posty a naopak nové to ignoruje. A pokud mam sledování členů tak to také funguje pouze nárazově.

Někdo s obdobnou zkušeností?

[T-N-T]
Players
1,228 posts
4,316 battles
1 hour ago, TheComedian1983 said:

Trošku začali blbnout notifikace. Dostávám upozornění na staré posty a naopak nové to ignoruje. A pokud mam sledování členů tak to také funguje pouze nárazově.

Někdo s obdobnou zkušeností?

Ja te treba sleduju, ale rozhodne nedostavam notifikaci, ze neco napises. Jak to ma fungovat?

Players
27 posts
5,880 battles
On 12/14/2017 at 11:17 AM, ims21 said:

- Jde vypnout zobrazeni "Upcoming Events" ?

- Nenasel jsem, jak si zapnout filtr, aby neprecteny obsah byl jen z CZ sekce. Takhle v nem je pak uplne vsechno, pritom treba turecky nebo spanelsky az tak moc neumi :-)

Jdou tam nastavit filtry. Tady jsem jeden vytvořil, mělo by tam být všechno českýho, klidně si ho nastav jako výchozí: https://forum.worldofwarships.eu/discover/156/

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,896 posts
14,290 battles

Teď koukám na to že mi chodí upozornění mailem tak s 5h zpozděním

Players
1,204 posts
12,678 battles
15 minutes ago, TheComedian1983 said:

Je to nějaké porouchané.

To je featura :Smile_trollface:

[WG]
WG Staff
4,343 posts
4,347 battles
16 hours ago, Rock_n_Rolf said:

To je featura :Smile_trollface:

Není :cap_haloween:Jen včera jsme se potýkaly s problémy s celou sítí, což bohužel nakonec zasahovalo snad všude možně. Každopádně problém byl nalezen a opraven 

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,692 posts
23,815 battles

Je to pořád rozbité.

Dostávám notifikace na týden staré a přečtené záležitosti a nové to ignoruje, čí dává dávno po přečtení. Je to celé v háji.

• Cool 3