Jump to content
YabbaCoe

Modifikace

17 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff
3,159 posts
4,138 battles

Kapitáni! :cap_rambo:

Jak jsme oznamovali dříve, pracujeme na úpravě regionální sekce Módů na nové standardy

Abychom provedli úpravu, museli jsme schovat módy v této sekci, zatímco jimi budeme procházet. Mezitím, abyste se dostali k nejnovějším módům, můžete zajít na anglickou verzi fóra

Poskytneme vám více informací, jakmile budeme mít pro vás další novinky.

Action Stations!

[27TP]
Players
15 posts
7,742 battles

A co kdybyste se soudruzi s prominutím vyprdli na ty vaše autoaim mody alespoň v lodičkách, které tak domrvily world of tanks? Stačí, že už i do WoW dorazily skryté featury u ruských prémiovek.

• Funny 2

[IDDQD]
Privateer
3,541 posts
5,186 battles
8 hours ago, hanyz01 said:

A co kdybyste se soudruzi s prominutím vyprdli na ty vaše autoaim mody alespoň v lodičkách, které tak domrvily world of tanks? Stačí, že už i do WoW dorazily skryté featury u ruských prémiovek.

Máš v tom trochu chaos , ale nevadí :

WoW je zažitá skratka pro World of Warcraft . Viz wiki , stačí  cz , nebo chceš en ? 

Spoiler

World of Warcraft (zkráceně WoW) je fantasy MMORPG počítačová hra. Byla vyvinuta společností Blizzard Entertainment, která vytvořila také předchozí díly série Warcraft.

World of Warcraft (WoW) is a massively multiplayer online role-playing game (MMORPG) released in 2004 by Blizzard Entertainment. It is 

WoWs je :

Spoiler
World of Warships (dříve známá jako World of Battleships) je MMOG od společnosti Wargaming.net. Hra staví na ...
World of Warships is a free-to-play naval warfare-themed massively multiplayer online game produced by international game 

A o jakých skrytých fičurách u ruských premiaků , je řeč ? Poprosil bych blíže upřesnit . Děkuji .

PS: jsem ten poslední , kdo by se WG chtěl zastávat , ale tady je spíš problém ( a trpím tím taky ) mezi židlí a klávesnicí . Akorát , že já to nesvádím na hru od WG :Smile_honoring:

[PPH]
Players
476 posts
12,857 battles

Já tomu prd rozumím... páč tyto fičury nepoužívám.. ale na youtubě jsem viděl "mody"... kde podle letících granátů.. plovoucích torped apod. věcí, ti přímo ve hře hra (mod) vykreslovala jak úhlovat a uhýbat s lodí... kde poplují torpeda - dělalo to prdloužené vektory torped vč. dojezdu a tak... Mě osobně takové "mody" přijdou kurevsky moc za hranou.. a z fleku bych je zakázal a omezil... 8-)

A teď si musím jít nafackovat páč se ze mě stal omezovač a zakazovač... :-D

• Funny 3

[MLA]
Players
2 posts
1,075 battles

1) Vždy jsem byla, jsem a budu pro fair play.

2) To znamená, že i WOWS by mělo zůstat fair play ve smyslu: Žádná zvýhodňování a vychytávky.

3) Hráči/Hráčky hrající dle pravidel a tedy bez jakýchkoli "zlepšováků", v takovém případě nemají možnost porazit protihráče, kteří tyto "vychytávky" užívají.

4) WOWS by měla zůstat jako odpočinková hra po práci, či špatném dnu. A tak dále nezvyšovat napětí a stres v člověku tím, že z nepochopitelných důvodů prohrává (rozuměj: je potopen), ačkoli svou loď a s ní vše spojené velmi dobře zná a umí její potenciál ve hře využít.

A tak prosím: Zůstaňme čestnými hráči. :Smile_Default:

• Boring 1

[27TP]
Players
15 posts
7,742 battles

Stratos_HF: ano, přepsal jsem se, měl jsem na mysli WOT. Takže gratuluji, rýpnul sis. A problém je zásadně mezi židlí a klávesnicí, jak jinak, mody žádné nejsou a nic neovliňují a kdo tvrdí opak je fašista, rasista, budhista, rajče a noob. Hele klidně, udělejte z lodí stejné svinstvo, jako z tanků - přestal jsem hrát WoT, přestanu hrát i tohle a postupně odejdou všichni slušní hráči, pak si tady můžete poměřovat nejnovější mody (no spíše bych to nazval cheaty) jak libo.

Players
8 posts
4,305 battles

Potrrebuju poradit,nemuzu dostat do hry na minimapu na zamerenou lod tu caru smeru plavby.Vcera sem instnul aslaina v podstate mi to jen pridalo caru pohledu a smeru moji lode.Dal sem minimap extended (na tom obrazku je to zrovna videt) a zkousel sem obe ty mapy,tak nevim kde to najdu.

Players
7 posts
14,163 battles

Potřebuji poradit . po přeintalaci Na Windows 10 se ztratily nad loděmi názvy a typy lodí. jak  to dostat zpět ?

Players
4,837 posts
28,673 battles

nastav si "Rezim alternativniho rozhrani" v nastaveni hry (Ovladani - levy spodni) - na plne

• Cool 3

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,554 posts
13,300 battles

Jsme zas u stejného tématu - proč nejsou v lodích při čisté instalaci některé věci zaplé automaticky a hlavně  - proč to není jednodušší a srozumitelnější? @YabbaCoeuž jsme to párkrát řešili

• Cool 2
  • Boring 1

Players
4,837 posts
28,673 battles

Viděl jsem - už nevím u kterého zahranicniho streamera -  mod, kterej nahore vedle symbolu vlastních a enemy lodi ukazuje zelene a cervene cas, ktery je potreba k vyhre (pro obe strany) za stavajiciho stavu, kdyz se nic ve hre nezmeni (jednoducha utilitka, ktera pocita zisk z baze, zbyvajici cas, pocty lodi). Nebylo by od veci, aby to WG dalo do hry, aby si konecne nekteri hraci uvedomovali, ze jim nezbyva moc casu s bitvou zacit neco delat ?

• Cool 4

Players
372 posts
5,063 battles
35 minutes ago, ims21 said:

... ukazuje zelene a cervene cas, ktery je potreba k vyhre ... aby si konecne nekteri hraci uvedomovali ...

Myslíš tím barevné žárovky, které by těm opicím, které se občas namísto hráčů posadí za jejich klávesnice, důrazně připoměly, co mají dělat? No to bych byl sám zvědav, zda by to pomohlo! :Smile_teethhappy:
V situacích na konci bitvy, kdy se v křižníku přetahuješ se soupeřovo DD o capy, kličkuješ mezi jeho torpédy a marně se dovoláváš pomoci od tří BB, které kdesi v rohu mapy nahánějí CV, by se nějaký ten elektrický spínač určitě hodil ...

Players
4,837 posts
28,673 battles

Je otazka, jestli by to pochopili, kdyz to ukazuje napr:   7:20  vs 2:10. Jestli by si nerikali - pohoda, mame 7 minut cas :Smile_teethhappy:

[S-O-S]
Players
7 posts
1,254 battles

Vážení kolegové chci se jen pozeptat WoW a WoW proč řešíte zkratky to samé je všude co kdyby někdo přšel a řekl že WoT je War of Thunder taky je to blbost to vím ale co je to taky zkratka néééé :-) :-)

Players
1 post
1,630 battles
On 8. 12. 2018 at 7:56, Duchess_of_Moravia_82 said:

1) Vždy jsem byla, jsem a budu pro fair play.

2) To znamená, že i WOWS by mělo zůstat fair play ve smyslu: Žádná zvýhodňování a vychytávky.

3) Hráči/Hráčky hrající dle pravidel a tedy bez jakýchkoli "zlepšováků", v takovém případě nemají možnost porazit protihráče, kteří tyto "vychytávky" užívají.

4) WOWS by měla zůstat jako odpočinková hra po práci, či špatném dnu. A tak dále nezvyšovat napětí a stres v člověku tím, že z nepochopitelných důvodů prohrává (rozuměj: je potopen), ačkoli svou loď a s ní vše spojené velmi dobře zná a umí její potenciál ve hře využít.

A tak prosím: Zůstaňme čestnými hráči. : Smile_Default:

Arkáda nebude nikdy fair play. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.