Jump to content
  • 0
Bollosek

Prémiová loď jako dárek od WG ?

5 comments in this topic

Question

Players
10 posts
2,807 battles

Ahoj kapitáni.

Mám dva dotazy. Včera jsem dostal z té bedny jak je jako "Pocta hrdinům":

1.) místo v přístavu

2.) Vampire - torpédoborec neznámého národu (pro mě neznámý)

3.) Kapitána na tu loď a 6 bodů zkušeností

má otázka zní: Za co jsem to dostal? Kolega co se mnou hraje nic takového nedostal. A jak se vůbec dopídit co mi určuje co v té "Pocta hrdinům" dostanu. 

a druhá je ohledně kapitánů. Za co se dostávají Elitní zkušenosti velitele .. mám tam teď nějakých 423   ani netuším kde jsem je získal. 

Předem děkuji za odpovědi. 

Jsem začátečník , tak buďte na mne hodní.

shot-17_12.11_11_19.00-0872.thumb.jpg.f83401f8c0990e4b58f27f4f2cbd2974.jpg

4 answers to this question

Recommended Posts

• 3
[SALIS]
Moderator
621 posts
15,165 battles
12 minutes ago, Bollosek said:

Ahoj kapitáni.

Mám dva dotazy. Včera jsem dostal z té bedny jak je jako "Pocta hrdinům":

1.) místo v přístavu

2.) Vampire - torpédoborec neznámého národu (pro mě neznámý)

3.) Kapitána na tu loď a 6 bodů zkušeností

má otázka zní: Za co jsem to dostal? Kolega co se mnou hraje nic takového nedostal. A jak se vůbec dopídit co mi určuje co v té "Pocta hrdinům" dostanu. 

a druhá je ohledně kapitánů. Za co se dostávají Elitní zkušenosti velitele .. mám tam teď nějakých 423   ani netuším kde jsem je získal. 

Předem děkuji za odpovědi. 

Jsem začátečník , tak buďte na mne hodní.

shot-17_12.11_11_19.00-0872.thumb.jpg.f83401f8c0990e4b58f27f4f2cbd2974.jpg

HMAS Vampire, jeho kapitán a místo v přístavu je dárek za splnění bojových misí Maraton lodi Vampire. (PS. národ je Britské společenství národů) :Smile_Default: 

Elitní zkušenosti velitel jsou zkušenosti které kapitán získává po dosažení maximální úrovně (19 bodů). A dají se použít pro vycvičení jakéhokoliv kapitána. Občas se dají získat i za nějakou misi.

Pocta hrdinům je vlastně pouze "obrazovka" kde se ti zobrazují poslední získané odměny ať už za mise, za ocenění ve hře atd. 

Snad jsem to napsal alespoň trochu srozumitelně, kdyžtak se ještě ptej :Smile_Default:

• Cool 1

• 1
[IDDQD]
Alpha Tester
3,408 posts
9,890 battles

kdo necte nevi :)

mrkni na portal, vse je tam popsane https://worldofwarships.eu/cs/

na tvuj dotaz mas konkretni odpoved zde :https://worldofwarships.eu/cs/news/special/sparkles-not-found/

a propo, neni to narod, ale tzv Commonwealth (spolecenstvi narodu , byvale kolonie a dominie UK)

• Cool 1

• 0
Privateer
291 posts
6,075 battles

jen pro doplneni (a pro kamarada) - kdyz kliknes na "bojove mise" (nad tim kontejnerem na tvem screenu), jsou tam tri kategorie informaci o probihajicich misich, za ktere dostavas odmeny. Pokud kamarad jeste Vampira nedostal, urcite tam tu misi najde vcetne toho, jaky ukol zrovna plni a kolik ceho (stuzky, dmg, atd.) mu chybi a s jakou lodi to musi plnit (napriklad Tier 4 a vys, kriznik, apod.)