Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
seleten544

HMS Duke Of York

7 comments in this topic

Recommended Posts

[DR-KS]
Players
21 posts

Full Broadside Tier VII İngiliz zırhlısı(!) Duke Of York oynanış ile bir videosu yayınladı. Video da açıkça görülüyor bu gemi de uçaksavar ateşi, hidroakustik arama sarf malzemeleri bulunuyor onarım ekibi sarf malzemesi ise hiç bulunmuyor. Sormak istiyorum bu nasıl bir zırhlı ? Demek istediğim hangi gemi hangi sınıfa ait belli değil.

Video linki: 

Players
570 posts
14,675 battles

Her gemiyi illa bir sınıfa sokmaya gerek yok bence. Battlecruiser diyebilir miyiz ben derim, ama böyle bir sınıf olmadığı için battleship sınıfına koymuşlar.

Videoyu izlemedim dönüş, ivmelenme vs bilmiyorum kruvazöre yakın gibiyse dediğim gibidir, değilse Hood alanları ezmemek için böyle getirmişlerdir.

Ek olarak bu gemi tüm oyunculara verilecek zaten(büyük ihtimal) çok da kafa yormamak gerek.

Görüşlerim budur, iyi forumlar.

• Cool 2

[DR-KS]
Players
21 posts

Demek istediğim şey sınıfların rolleri giderek ortadan kalkıyor. Ve denge bozuluyor mesela alman muhriplerine hidroakustik koydular ve alman muhripleri diğer muhripler karşında üstünlük kazandı. Özetle oyun düzeni bozuluyor.

Players
50 posts
7,536 battles

Şimdi görevin biri beleş 24 saat premium verdide Bismarckla kasarken level 10 lara denk gelince para kasamadığımdan bu gemiyle para kasıyorum maç başı 190 250 k arası veriyor (iyi mi az mı ?). Full he mermi  dalıyorumda kaptan skilleri nasıl olacak bunun ? Amir, uzman nişancı, önleyici bakım açtım şimdilik 

[ENUF_]
Players
1,229 posts
14,375 battles
11 saat önce, Mad_Jack_The_Pirate dedi:

Şimdi görevin biri beleş 24 saat premium verdide Bismarckla kasarken level 10 lara denk gelince para kasamadığımdan bu gemiyle para kasıyorum maç başı 190 250 k arası veriyor (iyi mi az mı ?). Full he mermi  dalıyorumda kaptan skilleri nasıl olacak bunun ? Amir, uzman nişancı, önleyici bakım açtım şimdilik 

Açıkcası İngiliz zırhılısıda olsa sürekli patlayıcı mermi kullanılması taraftarı değilim ben. Uzun menzil & burun vermiş zırhlılara elbette HE kullanılır ona bir lafım yok tabii. DoY sağlam bir uçaksavara sahip. 7. seviyede fazlasıyla uçak gemisi eşleştiğini varsayarsak, AA yükseltmesi iş yapacaktır. Gelişmiş atış eğitimi ve gizlilik uzmanı vermeni öneririm. :Smile_Default: Kredi miktarına gelecek olursak, premium bir gemi olduğu için aşağı yukarı ortalama maçlarda o kadar kredi vermesi gerekiyor

Alpha Tester, Alpha Tester, Alpha Tester
823 posts
1,933 battles

Yüksek patlayıcın ne kadar iyi olursa olsun, borda verene zırh delici kullanmanın getireceği sonuç daha iyi olma eğilimindedir... Bu gemi dışında... Bunda ne kullansak da fayda etmiyor.
İngilizcede bir kullanım vardır, ahır kapısını değil, yan duvarını bile vuramamak diye, bu ahırın içinden bile ahırı tutturamaz...

Mad_Jack, getirdiği rakam ile giden rakam arasındaki fark tüm oyunlarda benzerse gemi para kazandıran gemidir, oynayışını da beğendiysen iyidir. 

Missouri Merkez Darphanesini hesaba katmazsak (katmayın bu gemiyi) 200k+ ortalamanın yeterli (iyi gelir demiyorum, yeterli) bir gelir olduğunu düşünüyorum, yanında daha çok ve daha iyi oynadığın gemiler de varsa hele...

• Cool 2

[GREAT]
Players
161 posts
14,135 battles

Bordasını gözüne sokan adama da yüksek patlayıcı mermi atacak hali yok kimsenin :)

Sign in to follow this