Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Stratos_HF

Smolíček neštastníček

18 comments in this topic

Recommended Posts

Pozor , pouze prohraná bitva !!

Nastřílel jsi nesmysly ?

Potopil jsi 2 a víc lodí ?

Nastřípel jsi nesmysly,potopil 2 a víc lodí a přesto prohrál ? 

Jsi tady správně !

Ten z Vás, kdo sem postne největší smolničku bitvy vyhrává 2 500 dublonů

ilustrační obrázek ( díky Kome )

Spoiler

mncUDqL.jpg

Začátek : 08.12.2017 od 06:00 hodin

Konec : 22.12.2017 o 24:00 hodin

Rozhodovat bude hlavně :

Větší nastřílená DMG .( Krakem se dá udělat i při malé DMG,dostal jsem ho za 25K DMG, takzvaná Vyžírka ). Počet potopených lodí minimálně 2

Vzor :

- nastřílím 180K DMG a potopím 2 lodě

- nastřílím 100K DMG a potopím 3 lodě

Vyhrává první příklad,protože jsem se snažil víc.

Je to trošku matoucí,ale nic lepšího mne nenapadá,jak odměnit smolničku prohrané bitvy.

PS : Až přijdu z práce a od zubaře domů,ještě to zkusím poladit 

PS 2 :Nic ladit nebudu,nechám to takhle

• Cool 6

Původně jsem to chtěl na Ježíška ale Santa Klause nesnáším víc . Jak asi chutná sob,něco jako jelení maso ?

• Cool 1

Jsem docela zvědav kolik stránek bude mít tento topic až to bude končit. Každopádně dobrej nápad jako ostatně vždy Stratosi :Smile_great:

p.s. ten ilustrační screen je pěkně archivní soudě podle toho tužkoidního clan tagu :Smile_glasses:

To zas bude nadavek v chatu ze to ti tuntove z vlastniho tymu pos... jelikoz jsme vyhrali kdyz jsem mel zrovna tolik nastrileno.:Smile_trollface:

Spoiler

To jsi tu soutez nemohl vyhlasit o 14-dni drive? :Smile-angry: Jinak bych do souteze prihlasil tohle
23926248_10213796061748486_4024778312856

A jestli zacno od vyhlaseni tehle souteze jenom vyhravat tak si prijdu osobne stezovat k vam do klanu :Smile_izmena::Smile_teethhappy:

• Cool 2

28 minutes ago, Sigimundus said:

Hide contents

A jestli zacno od vyhlaseni tehle souteze jenom vyhravat tak si prijdu osobne stezovat k vam do klanu :Smile_izmena::Smile_teethhappy:

Jo můžeš,tak maximalně na lampárnu  a nejbližší je ( co si pamatuju ) v Žilině na prvním nástupišti,na konci peronu, směrem na Košice. Takže hurá do toho :Smile-_tongue::Smile_teethhappy:

Bergham   
2 hours ago, Sigimundus said:

To zas bude nadavek v chatu ze to ti tuntove z vlastniho tymu pos... jelikoz jsme vyhrali kdyz jsem mel zrovna tolik nastrileno.:Smile_trollface:

Hide contents

To jsi tu soutez nemohl vyhlasit o 14-dni drive? :Smile-angry: Jinak bych do souteze prihlasil tohle
23926248_10213796061748486_4024778312856

13 torpéd a 12 záplav? :Smile_teethhappy:

Spoiler

tenor.gif

LucyCZ   
1 hour ago, Sexy_Redhead said:

Začnem z jemna :Smile_trollface:

ty prase ružový...........:Smile_sceptic:

• Cool 1

Tak já se taky přidám... :cap_old:

Od krakena mě dělila jedna salva, boužel ikdyž jsem měl perfektní postavení a během bitvy na sebe navázal 4 BBčka a DDčko co mě hnali přes půl mapy a dostali se tím totálně mimo pozice, můj tým pořád nebyl schopen zabít 2 enemáky a pomoct na mid capu kterej jsem tak urputně bránil.

Spoiler

shot-17.12.09_17.11.48-0594.jpg

shot-17.12.09_17.11.51-0253.jpgshot-17.12.09_17.11.55-0934.jpgshot-17.12.09_17.12.00-0666.jpg

• Cool 2

8 minutes ago, Mortimord said:

Ja myslim ze soutez muzeme zdarne uzavrit uz ted ..............

ukazalo se ze nejjednodussi je se o to pokouset s letadlovkou .......

Jednoduché jak jednoduché,že ano :Smile_Default:

Ale je to fakt jednoduchšie s CV keď to vieš...

6 hours ago, Sexy_Redhead said:

Tááák zvyšujem obrátky.

A to keby to bežalo tak o 30s dlhšie,tak mám 2x je to len škrábnuti :Smile_trollface:

Pěkná práce a pán je navíc žúžovka :Smile_teethhappy:

i kdyby jsi to nevyhrál,tak ti asi pošlu litr zlata jen tak .Ne že bych chtěl podporovat pinky ale ....

• Cool 1

Bergham   
On ‎10‎.‎12‎.‎2017 at 8:23 AM, Sexy_Redhead said:

Tááák zvyšujem obrátky.

A to keby to bežalo tak o 30s dlhšie,tak mám 2x je to len škrábnuti :Smile_trollface:

Pěkné, pěkné. To já mám historicky největší DMG s Taihem a zastaviljsem se na 222k. Takže pro mě bez šance. Ale ne, že bych se o to nepokoušel dále. :D

Ale stejně.. Jenom 1900 base expů za skoro 300k dmg a krakena? S normální lodí bys dostal tak 4k expů. Se Simsem by se tam to číslo ani nevešlo. :D

On ‎10‎.‎12‎.‎2017 at 9:06 AM, Mortimord said:

Ja myslim ze soutez muzeme zdarne uzavrit uz ted ..............

ukazalo se ze nejjednodussi je se o to pokouset s letadlovkou .......

Morti, nejjednodušší? Pokud máš na mysli to, že naučit se hrát mistrovsky s CV je jednoduché... Ale zvládnout CV mistrovsky, to je ten nejtěžší úkol, který si můžeš v téhle hře dát.

Každopádně musím uznat, že primárním úkolem CV je vypínat BB a spotovat. A co má nejvíc HP?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.