Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.6.15 - Operace Narai

5 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
5,135 posts
4,445 battles

Kapitáni! :cap_haloween:

Jak se vám líbí operace Narai?

Napište nám své postřehy a náměty.

[BIA]
Alpha Tester
1,610 posts
5,852 battles

Celkem slabota. Tam stačilo s těmi loděmi doplout a pozabíjet těch pár lodí okolo. 

Znovuhratelnost opět nulová což je největší kámen úrazu všech operací. To je opravdu tak těžké tam přidat i odměny pro další splnění mise? Proč si s tím vůbec u WG někdo dělá tolik práce, když využitelnost tohoto herního modu je v řádech minut?

• Cool 1

[GWDYS]
Beta Tester
223 posts
5,437 battles

bohužel víceméně souhlas

obtížnost mise  .. na pět hvězd do chce koordinovaný tým (dali jsme 2x ze 3) a dávat pozor na výsadek :) ale za mě ok, není nutné aby to byl tryhard na 3 večery

co je podle mě opravdu škoda a docela problém je nulová znovuhratelnost

splním si misi, pomůžu splnit misi pár lidem okolo a pak co ?

nic mě nenutí to hrát znovu

asi setmadají dobře grindit lodě ale ... a přitom je to škoda, někdo si očividně dal docela práci s tím to naklikat .. přitom by stačilo přidat pár achievmentů - splň 5xna 5 hvězd, získej 250 hvězd celkem ... a dát za ot nějakou odměnu (random kontík třeba, nebo tři, co já vím - něco co přitáhne hráče aby to hráli i kdyý už mají primární odměnu vybranou)

(a tady mi přijde škoda že už se nedává 10b kapitán, to byla ais nejelpší odměna za celou dobu misí ... den prémka je ... eh.... )

• Cool 1
  • Funny 1

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

No ono by stačilo že keď tie misie rotuju tak každý týždeň daku daku nový odmenu a bolo by a nie takto že to odohrať a zabudneš že si dačo hral  

[WG]
WG Staff
5,135 posts
4,445 battles
V 12/24/2017 v 15:41 Schmudla řekl/a:

bohužel víceméně souhlas

obtížnost mise  .. na pět hvězd do chce koordinovaný tým (dali jsme 2x ze 3) a dávat pozor na výsadek :) ale za mě ok, není nutné aby to byl tryhard na 3 večery

co je podle mě opravdu škoda a docela problém je nulová znovuhratelnost

splním si misi, pomůžu splnit misi pár lidem okolo a pak co ?

nic mě nenutí to hrát znovu

asi setmadají dobře grindit lodě ale ... a přitom je to škoda, někdo si očividně dal docela práci s tím to naklikat .. přitom by stačilo přidat pár achievmentů - splň 5xna 5 hvězd, získej 250 hvězd celkem ... a dát za ot nějakou odměnu (random kontík třeba, nebo tři, co já vím - něco co přitáhne hráče aby to hráli i kdyý už mají primární odměnu vybranou)

(a tady mi přijde škoda že už se nedává 10b kapitán, to byla ais nejelpší odměna za celou dobu misí ... den prémka je ... eh.... )

Slušný nápad, prakticky jsem jej odcitoval v reportování zpětné vazby. Je pravda, že je potřeba nějak zlepšit znovuhratelnost operací. :cap_popcorn:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this