Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Free_Frags

szukam ekipy do gry

5 comments in this topic

Recommended Posts

[GLORY]
Players
214 posts
31,472 battles

Witam
W obecnej sytuacji wysypu pomidorów, gra w pojedynke jest męczarnią i nie sprawia za wiele frajdy, więc poszukuję ekipy do gier w dywizjonie 
Staty mam jakie mam, mogą być lepsze, ale nie mam na to parcia więc nie są dla mnie jakoś bardzo ważne. Gram głównie na 10 tierze krążkami i lotnią, na  niższych niszczarkami. Nie gram pancernikami (wyjątkiem jest Missouri bo muszę czymś czasami dorobić $). 
Obenie nie posiadam mikrofonu więc kontakt tylko pisemny, ale z czasem to może się zmienić. 

[GRAY]
Supertester
253 posts
28,824 battles

Jeśli masz ochotę zapraszam do JEDI Knights, jednak musiałbyś mieć Team Speak i mikrofon. Pozdrawiam

[PRP]
Players
313 posts
27,150 battles

Klan Pomidory_Rzeczypospolitej_Polskiej zaprasza w swe szeregi!! Zalecam zobaczyć  nasz wątek rekrutacyjny(są 3 mówię o najnowszym) oprócz prawdziwych pomidorów są u nas także całkiem przyzwoici gracze:Smile_smile:

[-IF-]
Beta Tester
8 posts
4,827 battles

Zapraszam do Immortal Fleet, ale chcielibyśmy od Ciebie zainstalowania TeamSpeak i micro

Pozdro

[PRP]
Players
313 posts
27,150 battles
6 hours ago, Madox51 said:

Zapraszam do Immortal Fleet, ale chcielibyśmy od Ciebie zainstalowania TeamSpeak i micro

Pozdro

Free_Frags jest już członkiem klanu JEDI Knights dowodzonegoo przez Community_Contributora ujea:Smile_smile:

Sign in to follow this