Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
jonasz1978

[HOB_2] HOBBYŚCI_2 - REKRUTACJA

48 comments in this topic

Recommended Posts

[E--C]
Players
45 posts
21,206 battles

Klan hobbyści_2  łatwo zapamiętać trudniej zapomnieć!

Rekrutacja: Otwarta

Zapoznaj się z regulaminem klanu , jeśli ci się spodoba to zapraszamy na teamspeak

REGULAMIN KLANU HOBBYŚCI_2 (HOB_2)

1. Klan nastawiony jest na drużynową zabawę.
2. Gramy dla dobra klanu, nie na odwrót.
3. Liczy się szczera chęć pływania pod banderą HOB_2, z nami szaleńcami.
4. Do klanu zapraszane będą osoby z odpowiednim nastawieniem do gry.
5. Wymagana jest kultura osobista, nie obrażamy nikogo na TS oraz w grze.
6. Jeśli grasz, wpadaj na TS, nie bądź milczkiem.
7. Mile widziana aktywność w grze kilka razy w tygodniu.
8. Wymagany okręt co najmniej VI Tieru.
9. Nie korzystamy z żadnych nielegalnych wspomagaczy w grze.
10. Nie mamy nic do ukrycia, nasze statystyki są jawne i Twoje też takie powinny być.
11. Klanowicz powinien poinformować o planowanej dłuższej nieobecności w grze. Nieobecność powyżej 30 dni skutkuje usunięciem z Klanu.
12. Orzeczenia Sztabu są ostateczne i nie przysługuje od nich żaden środek odwoławczy .

Nasz  TeamSpeak

ts01.multigaming.pl:10719

Złóż aplikacje do klanu w grze

Osoby kontaktowe:

Rekruter: Jonasz1978
Rekruter: SatanicWarmaster

Vice-Admirał: maaisiek (pierwszy oficer)
Vice-Admirał: Cyklonista007  (skarbnik)

• Cool 1
  • Bad 1

[BPF]
Players
13 posts
3,658 battles

Serdecznie zapraszamy każdego chętnego do wspólnej gry ! :) 
oferujemy pomoc w wielu dziedzinach.
pozdrawiam Pierwszy oficer maaisiek

Players
1,745 posts
11,972 battles
25 minutes ago, PrezesKrzysiek said:

Witam, wysłałem aplikacje

Koledzy z klanu Hobbyści, chciałbym przytoczyć pewien cytat.

On 11.06.2017 at 6:32 PM, PrezesKrzysiek said:

Eeee to pomidorek. Pisz do Hobystów, oni biorą wszystkich :p

Powodzenia.

• Cool 3

[E--C]
Players
687 posts
7,587 battles
On 12/7/2017 at 11:31 PM, Partyzant_Toudi said:

*edited*

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: obraźliwe treści wobec klanu.

Oj tam zaraz podróbka, raczej secesjoniści :Smile_izmena:

(Chociaż drama mnie ominęła i dalej nie wiem o co poszło)

Pozdrawiam :Smile_honoring:

[E--C]
[E--C]
Players
284 posts
24,246 battles

Codzienna fajna gra drużynowa - albo plutony, albo klanówki. WoWs to gra kooperacyjna, i jeśli nie masz kilku osób, z którymi na bieżąco ustalasz taktykę, uzgadniasz co robić i  jak to zrobić, to tracisz sporo frajdy. Całkiem możliwe, że nawet się złościsz :) Zmień to i chodź do nas, zwłaszcza jeśli masz dystans do siebie, jesteś dojrzały emocjonalnie i  nie ruszają cię harcownicy próbujący cię obrazić lub skrytykować :)

Players
6 posts
4,739 battles

to jest panowie poziom HOB 1 i jak umiecie tylko wystawiać  jakieś głupie posty na forum to brawo wy ... z naszej strony powodzenia !!!

Players
19 posts
16,303 battles
On 12/10/2017 at 1:01 AM, PiterElf said:

to jest panowie poziom HOB 1 i jak umiecie tylko wystawiać  jakieś głupie posty na forum to brawo wy ... z naszej strony powodzenia !!!

*edited* żeby zmienić nazwę  klanu  mogę wam  dać tom kasę  bo robicie  anty reklamę całej rodziny hob i a  w moich  postach  na forum nie ma nic co może wasz obrazić  i to głupie podawanie  ludzi do suportu  zachowujecie się jak  dzieci w przedszkolu

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 3 punktu regulaminu, nie zniżaj się do ataków osobistych, obelg i nagabywania.

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,233 posts
10,177 battles

Postanowiliście opuścić Hobbystów, gdyż wam z nami nie po drodze. Szanuje waszą decyzje, choć osobiście jej nie trawie i po prostu nie rozumiem ( nie wiem o co poszło, co było czynnikiem do podjęcia takiej decyzji, ponieważ obecnie mało przebywam w świecie WoWs). Jednak przyzwoitość by nakazywała zmianę nazwy klanu gdyż to Wy opuściliscie Hobbystów, a nie oni Was, a dwa klany o tej samej nazwie mogą tylko niepotrzebnie wprowadzać zamęt i rodzić może  nikomu nie potrzebne waśnie.

Players
3,296 posts
5,097 battles
9 hours ago, Partyzant_Toudi said:

a wy nie macie honoru żeby zmienić nazwę  klanu  mogę wam  dać tom kasę  bo robicie  anty reklamę całej rodziny hob i a  w moich  postach  na forum nie ma nic co może wasz obrazić  i to głupie podawanie  ludzi do suportu  zachowujecie się jak  dzieci w przedszkolu

Daj im tom kase. Majom horom curke.

Players
32 posts
10,767 battles
2 hours ago, Issithin said:

Postanowiliście opuścić Hobbystów, gdyż wam z nami nie po drodze. Szanuje waszą decyzje, choć osobiście jej nie trawie i po prostu nie rozumiem ( nie wiem o co poszło, co było czynnikiem do podjęcia takiej decyzji, ponieważ obecnie mało przebywam w świecie WoWs). Jednak przyzwoitość by nakazywała zmianę nazwy klanu gdyż to Wy opuściliscie Hobbystów, a nie oni Was, a dwa klany o tej samej nazwie mogą tylko niepotrzebnie wprowadzać zamęt i rodzić może  nikomu nie potrzebne waśnie.

Szanowny  graczu ....  HOB 2 to odrębny klan  i taka nazwa nam pasuje , pragnę zwrócić uwagę jeśli wam nie pasuje to wy też możecie zmienić nazwę . swego klanu.

1 hour ago, CasualSlav said:

Daj im tom kase. Majom horom curke.

Proponuję korepetycję   z j.polskiego

[BPF]
Players
13 posts
3,658 battles

Issithin, Partyzant_Toudi

miałem was za poważnych ludzi ale widzę pozory mylą. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania to przyjdźcie na nasz TS-3 pogadajmy jak dorośli mężczyźni. Tak samo proszę o powstrzymanie się od takich zaczepnych komentarzy i wprowadzania niepotrzebnego zamętu. 

Sign in to follow this